Witchcraft - Forum ezoteryczne

Pełna wersja: Stawianie Trików (Laying Tricks)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stawianie Trików odnosi się także do rzucania lub dawania specjalnych ziół, proszków oraz innych składników w miejscu gdzie osoba ma mieć z nimi kontakt. Poprzez dotknięcie ich czy przejście przez nie.

Odnosi się to także do ukrywania lub usuwania obiektów, przez strategiczne postawianie składników w konkretnym miejscu, po to aby "naprawić trik" czy inaczej mówiąc przypieczętować umowę.

Dla przykładu jeśli chce się, aby móc zdominować nad osobą, zrób jej posiłek dodając do tego odrobinę swojej krwi. (To tylko przykład, ale można zrobić coś takiego)

Jest mnóstwo możliwości w jaki sposób można naprawić trik.

-Zakopywanie danej rzeczy w strukturze budynku, często w fundamentach- częstym miejscem gdzie stawiane są triki są właśnie place budowy, ponieważ triki tam będące będą tam na zawsze, a przynajmniej do czasu gdy ten budynek stoi.
Place budowy banków są bardzo dobre do przyciągania pieniędzy, w sądach są dobre, aby mieć spokój z prawem, a podobno kościoły są przydatne, aby mieć dobrą ochronę.

-Zakopywanie danej/nych rzeczy w ziemi podwórka domu- aby uziemić trik i aby jego wpływ działał, zakop go w podwórku. Zakop worki gris gris lub mojo, które mają sprowadzać szczęście i dostatek w swoim podwórku czy przed frontem, aby dodać temu błogosławieństwo, przyciągnąć miłość, przyciągnąć pieniądze czy po ochronę.
Jeśli chcesz rzucić na kogoś urok zakop w ich podwórku trik który ma sprowadzić nieszczęście.

-Umieszczanie rzeczy pod wycieraczką lub dywanem- to jest adaptacja w dzisiejszych czasach, gdy osoba nie ma podwórka stawianie trików w takich miejscach jest tak samo efektywne jak dawanie triku do czyjegoś lub swojego podwórka.

-Zakopywanie pod progiem domu wroga- jeśli chce się rzucić urok na wroga lub stworzyć dla niego jinx, postaw trik pod ich progiem domu lub gankiem.

-Proszki i inne składniki w jedzeniu lub piciu osoby- jest to typowo wykorzystywane w wykonywaniu technik dominacyjnych, aby zapewnić żeby ukochana osoba była wierna lub też w technice przeciwko wrogowi.

-Rzucenie do ognia danej/nych rzeczy- aby zneutralizować jinx, spal go w ogniu i rozrzuć popiół wokół drzewa. Dla przykładu, aby sprowadzić szkodę i nieszczęście na osobę stwórz petycje i spal ją w ogniu i rozrzuć popiół wokół ich ganku lub na ich wycieraczkę.

-Dawanie ich do kieszeni ubrań lub na dany obiekt- do zaklęć miłosnych i spętań, zaklęcia pieniężne, zaklęcia ochronne, sprawy sądowe, worki mojo są często wszywane w ubrania, zasłony, poduszki i materace.

-Wyrzucanie na skrzyżowaniach- aby pozbyć się pozostałości po rytuale takie jak wosk ze świec, popioły z kadzideł itp. zostaw na skrzyżowaniu. Triki przynoszące nieszczęście mogą też być zostawiane na środku skrzyżowania, gdzie auta przejadą je i zniszczą. Rzucanie monetami na środku skrzyżowania jest podobno uznawane za przyciągnięcie do siebie szczęścia.

-Chowanie rzeczy w miejscu gdzie postawiło się +(skrzyżowanie)- jest to alternatywa dla osób, które nie mają blisko jakiegoś skrzyżowania, tworzy się oznaczenie + jako symbol skrzyżowania i wykorzystuje się to miejsce jako skrzyżowanie. Te oznakowanie służy w naprawianiu zaklęć, krzywdzeniu wroga i jako część do zaklęć ochronnych.

-Zakopywanie rzeczy na cmentarzu- rytualne obiekty służące w magii powiązanej ze śmiercią i nekromancją, w wykonywaniu potężnych rytuałów służących sprowadzeniu silnej choroby na osobę lub nawet doprowadzenie do śmiertelnego wypadku.

-Umieszczanie rzeczy w rwącej wodzie lub rzece, strumieniu- wykorzystuje się to w wykonywaniu życzeń, zaklęciach usuwających i oczyszczających, także ochronnych

-Umieszczanie na lub w drzewie- drzewa mają zdolność absorbowania negatywności i negatywnej energii, więc worki mojo i worki gris gris czy jinxy przyciągające nieszczęście i pech są często zakopywane pod drzewem lub zawieszane na nich.
Współczesny sposób wykorzystania tej techniki jest poprzez rytualne pobłogosławienie drzewa, gdy się go zasadza, aby dawał ochronę i/lub sprowadzał szczęście.
Worki mojo przyciągające pech mogą być też przekazywane komuś poprzez "dar" rośliny, w której wojenna woda(woda z czarnym pieprzem, ostrym chili i proszek z imbiru) oraz proszek parzystopa zostały dodane do ziemi w której jest roślina.

Stara praktyka która pochodzi z afrykańskiego Kongo, obejmuje tworzenie życzeń i umieszczanie niebieskich butelek na gałęzie drzewa, aby służyły jako talizmany.
Ta technika była dawniej bardzo popularna na południu Afryki, jednak teraz są o wiele rzadszym widokiem.