Witchcraft - Forum ezoteryczne

Pełna wersja: witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam  :D przyszedłem na to forum gdyż kolega siedzący w magii mnie w to wciągnął i obaj postanowiliśmy się tutaj zarejestrować , nie interesuję się konkretną rzeczą w magii jedynie jak już to duchami i mitologią słowiańską, grecką
jedyne problemy u mnie są z psychiką i lekką depresją ale nie mam myśli samobójczych, najbardziej chce rozwijając umiejętności medium i jasnowidzenia o ile to możliwe, nigdy nie widziałem duchów ani nie dużo sob wokół mnie umierało, ale ostatnio w przeciągu 5 miesięcy 2 znane osoby umarły, 1 jest z rodziny 2 z bliskiej znajomości, jedyne co przezywałem to w sumie lekkie wizje jasnowidzenia. co do duchów nie jestem pewien, z tego co mój przyjaciel umiący rozmawiać z duchami mówił ze 1 z tych osób które znalem i umarły ostrzegała mnie przed jedną osoba. z góry podziękuje za informacje na temat edytowania swojego profilu
Hej.
Jak masz problem z psychiką to najpierw powinieneś ogarnąć psychike. Mag musi mieć zdrowa i mocna psychikę. Napewno nie powinieneś się zabierać za duchy i jasnowidzenie z rozwalana psychiką, może to zaskodzic Tobie lub innym.

Mag który nie panuje nad własną psychiką lub własnymi emocjami to jak bomba zegarowa. Juz nie mówiąc o duchach i jasnowidzeniu.
(27-12-2020, 13:13)Olimpia napisał(a): [ -> ]Hej.
Jak masz problem z psychiką to najpierw powinieneś ogarnąć psychike. Mag musi mieć zdrowa i mocna psychikę. Napewno nie powinieneś się zabierać za duchy i jasnowidzenie z rozwalana psychiką, może to zaskodzic Tobie lub innym.

Mag który nie panuje nad własną psychiką lub własnymi emocjami to jak bomba zegarowa. Juz nie mówiąc o duchach i jasnowidzeniu.

spoko, ale nie mam z nią aż takich problemów ze nie mógł bym myśleć logicznie ani nic raczej nikt inny lepiej mnie nie oceni niż ja sam siebie, ale miło ze martwisz się o innych ale jestem pewien ze nic mi przez to nie grozi  :D
Po pierwsze sa ludzie które mają takie zdolności, ze wiedza lepiej niż Ty sam. Po drugie nie trzeba mieć zdolności, żeby być bardziej obiektywnym jako osoba trzecia. Z boku widać najwięcej. Po czwarte nie martwię się o Ciebie, informuje Cie i nie ważne jaki masz problem z psychiką. Kazdy jest bardzo ważny i bardzo poważny. Nawet zdrowe i doświadczone osoby miewają powazne problemy, a taki co ma problem z psychikę to juz wogole choc nie uświadomią sobie czym to grozi.

Ale wiem, ze masz w nosie co mowie i zrobisz i tak jak chcesz, bo wydaje Ci się ze wiesz lepiej. To nie moja sprawa. Moja rolą jest tylko informowanie, a co Ty z tym zrobisz Twoja kwestia. :) Kazdy ma wybór. Są niestety osoby mądre po szkodzie. Niektorych szkod nie można odwrócić. Powodzenia. :)
(27-12-2020, 16:20)Olimpia napisał(a): [ -> ]Po pierwsze sa ludzie które mają takie zdolności, ze wiedza lepiej niż Ty sam. Po drugie nie trzeba mieć zdolności, żeby być bardziej obiektywnym jako osoba trzecia. Z boku widać najwięcej. Po czwarte nie martwię się o Ciebie, informuje Cie i nie ważne jaki masz problem z psychiką. Kazdy jest bardzo ważny i bardzo poważny.  Nawet zdrowe i doświadczone osoby miewają powazne problemy, a taki co ma problem z psychikę to juz wogole choc nie uświadomią sobie czym to grozi.

Ale wiem, ze masz w nosie co mowie i zrobisz i tak jak chcesz, bo wydaje Ci się ze wiesz lepiej. To nie moja sprawa. Moja rolą jest tylko informowanie, a co Ty z tym zrobisz Twoja kwestia. :) Kazdy ma wybór. Są niestety osoby mądre po szkodzie. Niektorych szkod nie można odwrócić. Powodzenia.   :)

sam odpowiadam za swoje życie miło przynajmniej ze mnie informujesz  :D