Witchcraft - Forum ezoteryczne

Pełna wersja: Królowa Mieczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wygląd:
- szczupła, koścista albo okrągła
- włosy ciemne, proste, nie dłuższe niż do ramion
- oczy ciemne albo niebieskie
- na jednej z mojej talii ma piegi <3

Jako osoba: Kobieta z twardym i trudnym charakterem, językiem operuje jak mistrz nożem, jest złośliwa i ironiczna, nie rzadko rani słowem - mówi co myśli i ma gdzieś czy kogoś urazi czy zasmuci. Jest niezależna i samodzielna, nie potrzebuje faceta, często nawet jest rozwódką bądź wdową, może być feministką, w każdym razie... ciężko z nią w związku wytrzymać. xD Poza tym jest chłodna, surowa, oschła, asertywna i cholernie inteligentna. Symbolizuje także kobietę która dużo w życiu przeszła, samotną matkę, starszą kobietę (po 50) jest to naprawdę silna osobość, nie rzadko zgorzkniała, może być autorytet, ale na pewno świetnie sobie radzi w pracy, wszystko co robi musi robić idealnie - to taka perfekcjonalistka, ale niestety w domu rodzinnym nie jest ciepła ani nic... nawet dla dzieci. Do czego kolwiek podchodzi, podchodzi z rozumiem, nie słucha serca - tylko rozsądek się liczy. Oczko Ona nie czuje, tylko myśli, jednak jest bardzo uczciwa, szanuje prawo, unika kłamstwa
Odwrócona: kobieta mściwa, tyraniczna, nieszczera i przebiegła,

Jako sytuacja: zawziętość, szanowanie prawa, prawo, wszelkie sytuacje urzędowe, wdowa (wdowiec), rozwód, seperacja, samotność, płacz, ofiary, zgorzknienie, starość, strata.
Odwrócona: zrozpaczona wdowa, rencistka, złośliwość, depresja, pruderia, zwiątpienie, podstęp, flustracja, złość, strata kogoś bliskiego, destukcja, ograniczenie umysłowe, pesynizm, zniechęcenie, pechowiec, rozczarowanie, mściwość, samotność, intygi, knucia, zadręczanie kogoś swoimi kłopotami, nietolerancja, dłużnik, chęć odegania się, iście po trupach do celu.

Uczucia: w pytaniu o uczucia ta karta oznacza, że nas nie kocha, w pytaniu jak tam w związku to dominacja kobiety, ona daje warunki i trzyma wszystko w szachu - chłodny dom z surowymi zasadami, w łóżku oziębłość a nawet brak seksu.

Praca: wszystko wspaniale, awans i sukces
Odwrócona: potknięcie, wpadka i upadek. xD

Zawody:
te prawne typu - sędzia, prokurator, urzędnik, wszelkie medialne typu - reporter, spiker itp., krytyk, nauki ścisłe, naczycielka, chirurg, lekarz, dyplomata, strateg

Zdrowie: kłopoty z nerkami i układem moczowym

Miejsca: te urzędowe, szkolne, bióro, kosmetyczka

Zdolności ezoteryczne:
Magia Powietrza, Magia Kamieni, szamanizm, mediunimz, jasnowidzenie