Witchcraft - Forum ezoteryczne

Pełna wersja: Technika manipulacyjna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem czy o to chodziło w tym konkursie, bo jestem zbyt zapracowany by przeczytać inne prace konkursowe, ale wrzucam technikę manipulacyjną.

Kształtowanie przyszłości poprzez wspomnienia.
Jak wiadomo wiele ludzi żyje wspomnieniami nie mogąc się pogodzić z tym co utracili, nie wykorzystanymi szansami czy sytuacjami w których padło zbyt wiele wiele słów… Przez to nie mogą podjąć w życiu następnych kroków, znów się zakochać… Karmiąc tą „larwę” jaką jest wspomnienie, poprzez wracanie do niej i rozmyślanie czy aby nie mogło być inaczej…
Wiadomo również, że na innych planach materialnych nie istnieje coś takiego jak przeszłość czy przyszłość, więc dlaczego by nie zmienić tego wspomnienia w umyśle potencjalnej ofiary do zmanipulowania jej ?
I teraz opiszę jak zhakować rzeczywistość za pomocą siły woli, a dokładnie zagłębić się we wspomnienia i zmienić energetykę wspomnienia przez wszczepienie w umysł ofiary myśli jaka miała zaistnieć np. podczas waszego wspólnego spaceru, starania się o podwyżkę czy kolacji we dwoje, co w przyszłości ma skutkować zakochaniem się czy zmianą nastawienia naszej ofiary wobec nas.
O ile ta technika jest skuteczna ? O tyle, o ile znasz ofiarę lub potrafisz ją przeskanować, schemat jej myślenia, upodobania, albo działasz metodą prób i błędów…
Można wykorzystać również fakt, że większość facetów jest wzrokowcami i „wierzą” w to co widzą, a nie to co słyszą w porównaniu do kobiet, co może nam ułatwić stworzenie odpowiedniej iluzji i wszczepieniu jej do umysłu celu.

Zaczynamy.
Ta technika nie jest dla laików, gdyż wymagane umiejętności to:
-podpinanie i utrzymanie linku
-szczegółowe odtwarzanie obrazu otoczenia we wspomnieniach
-zapanowanie nad myślami (ty tworzysz obraz, nie mogą się pojawić „obce” myśli)

Dobrze jest wykonywać tą technikę od pierwszej kwarty księżyca do pełni, powtarzając ją codziennie w nocy lub wieczorem o tej samej godzinie przez ok. 15-20min (potem jest się osłabionym, więc dłużej nie polecam, bo może wystąpić coś co nazywam „pauzą myśli” lub zasnąć).


1.Łapanie linku.
Ja używałem do tego zdjęcia. Przez kilka minut wpatrywałem się w oczy celu i szukałem energetyki, gdy już obraz twarzy zapisał się w pamięci (co jest ważne gdy się zacznie gubić link, by móc go znowu złapać), zamykałem oczy i przechodziłem do wspomnienia.2. Wybieranie wspomnienia.
Pamiętaj, że to muszą być wspominania w których jesteś z swoim celem, najlepiej w dwójkę, bo wtedy nie ma energii osób trzecich. Wybierz to wspomnienie gdzie panuje miła energia, nie wybieraj wspomnień z kłótniami, bo trudniej je zhakować lub możesz to zrobić tylko w swojej głowie, a wspomnienie w umyśle ofiary się nie zmieni.
Osobom które szybko tracą wspomnienia polecam założyć pamiętnik emocjonalny. Dzięki czemu łatwiej można przypomnieć sobie szczegółowo wspomnienie i energetykę w tedy panującą.3. Hakowanie wspomnienia.
Przypomnij sobie otoczenie, musisz czuć dotyk we wspomnieniach tak jakbyś je teraz przeżywał. Jeśli dobrze się wyciszyłeś przed tą techniką to nie powinny się pojawić komplikacje.
Teraz wybieramy rodzaj działania podczas którego wczepimy manipulacje.

a) Wskok w umysł- Odtwarzaj wspomnienie i w pewnym momencie wskocz w umysł celu, tak jakbyś był tą osobom. Teraz przeżywasz wspomnienie oczami swojego celu, widzisz siebie obok oczami celu, śmiejesz się, całujesz (co tam zaistniało we wspomnieniu). Tworzysz manipulacje np. „Tomek jest moim idealnym facetem i czuję się w jego towarzystwie bezpiecznie”/ „Klara to odpowiedzialna osoba myślę, że mogę jej powierzyć to stanowisko). Ma to być silna myśl podczas której możesz odczuwać ból w okolicach górnych czakr (to znak, że tracisz energię na stworzenie myśli). Możesz powtórzyć manipulacje kilka razy, a potem zamykasz na chwilę oczy i „wracasz do swojego ciała”. Teraz wspomnienie kontynuujesz ze swojej perspektywy, ale nie ma sensu go dalej utrzymywać gdyż zasialiśmy już myśl w umyśle celu, teraz pozostaje nam mieć nadzieję, że wykiełkuje. Zmieniasz wspomnienie-im więcej manipulacji „posiejesz” tym większa szansa, że cel zostanie skuteczniej zmanipulowany.
Nie polecam hakować więcej niż 3 wspomnień jednego wieczora, bo to strasznie męczące. I każda następna wizualizacja wspomnienia będzie słabsza.

b) Wepchnięcie manipulacji- Ten sposób różni się od tego opisanego wyżej tym, że „nie wychodzimy” z postrzegania wspomnienia swoimi oczami. Gdy jesteś we wspomnieniu, to poza otoczeniem odczuwasz energetykę owej osoby (min. dzięki podpiętemu linkowi). Wyłapujesz aurę celu, wchodzisz w nią tak, aby wasze aury nachodziły na siebie i tworzysz w swoim umyśle manipulację ( w odpowiedniej formie, aby wyglądała jak myśl celu). W tym przypadku dobrze jest wykorzystać manipulację w pierwszej osobie liczby pojedynczej, więc powyższe przykłady będą jak najbardziej odpowiednie).
Gdy już masz silną manipulację w swoim umyśle przesyłasz ją do celu ofiary. Możesz wyobrazić sobie ją jako kulkę lub coś innego, ja stosowałem wizualizację magnesu( myśl w postaci chmurki wypuszczona z mojej głowy zostanie natychmiast przyciągnięta przez umysł ofiary).4. Wyjście- wychodzisz z medytacji nie będąc w żadnym wspomnieniu, gdyż to może popsuć całkowicie manipulację, dlatego bardzo ważne jest, aby zapewnić sobie odpowiednie warunki podczas wizualizacji, aby nic jej nie przerwało.
Zrywasz link, a następnie polecam zrobić MROP’a.
Powyższa technika jest bardziej podpięta pod kobiety, chociaż technika do zmanipulowania faceta nie różni się wiele, tylko trzeba stworzyć inną kotwice . Efekty są widoczne od razu, ofiara zaczyna zmieniać trochę nastawienie wobec nas, może nawet zacząć nas unikać, gdyż nie wie co się z nią dzieje, powoli zaczyna zmieniać nastawienie do nas, zmieniamy się w jej oczach z przyjaciela w ideał na partnera lub z nieodpowiedzialnej osoby w odpowiedzianą. Po kilku dniach lub tygodniach jeśli wszystko zrobiliśmy dobrze pojawi się zamierzony efekt np. w postaci zakochania.
Polecam również wykonywać tą technikę późnym wieczorem lub w nocy, gdyż w tedy ludzie są sami, bo śpią i nie nawiązują z nikim kontaktu podczas którego dochodzi do wymiany energii, co może osłabić naszą manipulację.