Witchcraft - Forum ezoteryczne

Pełna wersja: Rytuał kręgu ognia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W pierwszej kolejności, zapewnijmy sobie przynajmniej 30 minut wolnego czasu.

Sam krąg ognia, ma trzy właściwości:
1. Aktywizuje proces przemiany ludzkiego ducha.
2. Zmienia przyszłość wedle naszych oczekiwań.
3. Odblokowuje kody, umożliwiając poznanie sekretów wszechświata.

Zapalamy świeczki według obrazka i siadamy w środku, przed krzyżem, w pozycji lotosu, lub innej wygodnej np. po turecku. Jak już to zrobimy, to nie wolno opuszczać przestrzeni, gdyż będzie się to równać z zakończeniem sesji. Świeczki mogą być dowolne, nawet podgrzewacze T-Light zdadzą tu egzamin. Dobierzcie takie, które według was będą odpowiednie.

Po zapaleniu świeczek, wizualizujemy sobie już tylko ogień, linię ognia. Wychodzi on gdzieś spod podłogi i znika około półtora metra nad naszą głową. Żadna istota nie może nas zaatakować w kręgu, jesteśmy absolutnie bezpieczni i proszę nie mylić go ze standardowym kręgiem rysowanym przez adeptów wicca, czy innych „magii”. Krąg ognia jest czymś daleko wykraczającym poza tego typu rzeczy. Dodatkowo, ogień z kręgu kasuje wszystko to, co w tej chwili na sobie mamy i co nam przeszkadza (jakiekolwiek energie, wpływy innych ludzi, programy, kody, istoty – wszystko znika). Kręgu można używać w charakterze „ostatecznej obrony”, jeśli coś nas złamie i zamknie, zablokuje naszą moc tak, że w efekcie ani energetycznie, ani duchowo nie będziemy w stanie przeciwdziałać. Krąg Ognia jest naszym asem w rękawie na każdą sytuację. Energie pochodzące z góry, w postaci ognia pochodzą od najwyższej istoty duchowej, której najniższym pasmem i przejawieniem się, jest Jezus. Z tą siłą duchową, żadna ciemność nie wygra i żadna ciemność bariery nie przebije. W przyszłości, kiedy uwierzenie w moc Kręgu, jak i cała praktyka wejdzie nam w krew, możliwe jest utworzenie kręgu z taką samą mocą, w o wiele szybszym czasie, bez rozstawiania świeczek na planie fizycznym (wystarczą wówczas dwa zdania i bariera zostanie powołana, a my zostaniemy oczyszczeni – wtedy mówimy o duchowym kręgu ognia). To wymaga jednak pewnej praktyki. Na początku, jedynym wyjściem jest fizyczny Krąg Ognia, a jeśli coś nas już rozwaliło i wątpimy we własne siły, to także tylko i wyłącznie fizyczny. Duchowy Krąg Ognia jest przeznaczony tylko dla osób bardzo zaawansowanych.

Po otwarciu kręgu, mamy też bezpośrednie połączenie z duchem, jesteśmy w świętej przestrzeni i podczas rytuału w kręgu, nie może pojawić się żadna myśl negatywna przeciwko drugiemu człowiekowi (w przeciwnym razie, pomoc Góry zostanie zamknięta na długi czas).

Gdy zapalimy świeczki i wizualizujemy ogień, wibrujemy kilkanaście razy słowo „Jezus”, a następnie „Twoje imię”, gdyż imię każdego człowieka zawiera w sobie tajemny zapis energetyczny, który powinno się w Kręgu ujawnić, a na koniec kilka razy wibrujemy „Chrystus”.

Wibrowanie tzn. przeciągłe wymawianie np. wibrując Jezus będzie brzmiało to tak: „JEEEEEEZUUUUUUUUS”

Teraz, rozpoczyna się trwająca kilka minut sesja oddechowa. Wciągamy powietrze na wdechu przez stopy do wysokości serca (na zasadzie zassania), a następnie wydychamy, wypychając powietrze na zewnątrz - w górę, przez czubek głowy. Kolejny oddech, w odwrotną stronę. Zasysamy przez głowę do serca i wypuszczamy na wydechu przez stopy, później znów do góry i w dół itd. W sercu i na końcu oddechu, następuje przerwa - nie za długa, ani nie za krótka, raczej komfortowa, tonująca cały proces wymiany gazowej.

Później zmieniamy pozycję w taki sposób, że siedzimy plecami do krzyża, który poprzednio był przed nami. Wizualizujemy sobie i zapewne poczujemy też gorąco, kręgosłup przypomina niemalże język lawy. Po 2-3 minutach rozgrzewania się powracamy do poprzedniej pozycji.

Teraz, prowadzimy powietrze przez głowę do podstawy kręgosłupa by po króciutkiej pauzie, pozwolić mu znów uchodzić w górę. Powtarzamy to około 10 razy.

Teraz, Krąg Ognia został otwarty. Dopiero od tego momentu, zaczyna się właściwy rytuał. To jest właśnie najlepsza chwila, by przekazać do świata duchowego to, na czym nam zależy. Sposób w jaki to robimy, został opisany w „Największa Pułapka Prawa Przyciągania”. Zatem, KONIECZNIE trzeba przeczytać ten artykuł, traktujący o poprawnej technice sięgania po marzenia, która zostanie w tym miejscu wykorzystana.

Czas jaki powinniśmy poświęcić na otwarcie kręgu, zależny jest od celu jaki nam przyświeca. Jeśli chodzi nam o wzrastanie w duchu, budzenie się, czy marzenia - to wystarczy i 20 min z zaznaczeniem, żeby maksymalnie przyspieszyć proces duchowego wzrostu. Otwieramy Krąg do 44 razy w ciągu roku (odstępy między kolejnymi otwarciami nie mają znaczenia. Najlepsza pora do działania, to 20-21 wieczorem). Nie trzeba pytać Góry o zezwolenie, gdyż to często właśnie dzięki Kręgowi uzyskujemy połączenie z wyższym światem, który od tej pory, zaczyna nas bacznie obserwować.

Krąg Ognia można wykorzystać też do zmiany losu danego człowieka, pozyskanie go do naszych planów czy też by zaskarbić jego miłość. ALE - jest jedno, wielkie ALE. Takie działanie, może mieć miejsce TYLKO i wyłącznie wtedy, jeśli dany człowiek sam idzie w złym kierunku, gubi się, nie zauważa tego, co byłoby dla niego najlepsze, a my sami, nie potrafimy go nawrócić na dobrą drogę. Wówczas, Góra pomaga nam zmienić go, wpływać na wolę, ale nasz udział wcale tu nie maleje, bo wtedy spada na nas wielka odpowiedzialność. Jednakże, jak to robić i jak uzyskać pozwolenie na razie zostawię. Dział ten zostanie uzupełniony później, gdy wszystkie wymagane informacje znajdą się na stronie.

W tej chwili, przedstawiony opis Kręgu wystarczy do zapewnienia sobie ochrony i duchowego wzrostu. Bez tego, tak czy inaczej, dalsze działania będą niewykonalne.

Autorem rytuału jest Zbigniew Jan Popko.
źródło:http://syriusz.org/rytual-kregu-ognia/