Witchcraft - Forum magiczne

Pełna wersja: Złe oko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam problem z tak zwanym Złym Okiem jednak nie ja jestem ofiarą tylko moje otoczenie że tak powiem. Staram się kontrolować co mówię/myślę i w razie czego sam neutralizować własną złą energię jednak od jakiegoś czasu nie potrafię. Czy istnieje jakiś sposób na zablokowanie amuletem albo czymś w tym stylu? Nie chodzi mi o całkowite pozbycie się efektu tylko o nie wyrządzanie krzywdy innym przez kilka słów pod wpływem negatywnych emocji..

Próbowałem z białym pentagramem, ale nie zmienił tego, a jedynie osłabiał mnie. Nosząc go byłem ospały i zmęczony.
Cytat:Staram się kontrolować co mówię/myślę i w razie czego sam neutralizować własną złą energię jednak od jakiegoś czasu nie potrafię.

Cóż, istota magii to kontrola myśli i energii. Poćwicz to.

Cytat:Czy istnieje jakiś sposób na zablokowanie amuletem albo czymś w tym stylu? Nie chodzi mi o całkowite pozbycie się efektu tylko o nie wyrządzanie krzywdy innym przez kilka słów pod wpływem negatywnych emocji..
Skoro to kwestia emocji, to zrób serwitora/konstrukt czy amulet - nazwij to jak chcesz - i spraw by ustalił stały rodzaj energii w twoim ciele. Nie zawsze pozytywna, bo wtedy będziesz uległy na obelgi czy ataki. Nie negatywna, bo się pogorszy. Daj sobie cechy które są dla ciebie ważne, i wyeliminuj złość. Zastąp ją inteligentną obroną, charyzmą czy czym tam chcesz - ważne byś zamiast agresji czuł np. politowanie dla osoby trzeciej. Wtedy będziesz chciał dyskusji, niż jego zębów na ziemi.

Cytat:Próbowałem z białym pentagramem ale nie zmienił tego a jedynie osłabiał mnie. Nosząc go byłem ospały i zmęczony.
Biały Pentagram? Nie wnikam. Jak już się bawisz w pentagramy, użyj go do ewokacji energii ognia, określ aspekt - aktywność, witalność, wigor - i przyzwij go inwokującym ruchem na tarczy pentagramu.
Ja proponuję pomedytować nad tym trochę. Amulet pomoże, ale nikt nie mówi że wyleczy.
Spróbuj z wizualizować sobie te negatywne energię które Cie otaczają i pozbądź się ich. Zapanuj nad tym jak Twoje ciało eksponuje energię.
Przekierowanie