Witchcraft - Forum ezoteryczne

Pełna wersja: Potrzebna Pilna Pomoc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam potrzebuje waszej pomocy a mianowicie mimo że zajmuje się magią odkąd pamiętam to czego potrzebuje przerasta moją wiedzę i umiejętności! Gdyż rytuał którego muszę się podjąć łączy w sobie wiele aspektów. Mianowicie spętanie rozkochanie i zatrzymanie osoby. Jestem świadom o skutkach i konsekwencjach takiej magi niestety to jedyna droga by nasz związek przetrwał. Piszę to bo jestem w totalnej desperacji dlatego tez mimo że regularnie śledzę to forum zdecydowałem się wreszcie założyć tu konto! Więc moi bracia i siostry pomóżcie bo naprawdę jestem w rozsypce. Poszukuje kogoś kto pomógł by mi stworzyć taki rytuał i jeśli to możliwe wykonał go bo niestety w moim przypadku nie wiem czy będę miał na tyle siły i energii! Proszę jedynie o zrozumienie mojej sytuacji i o pomoc! Zauważam że nie jestem rozchwianym emocjonalnie 16 latkiem. Z góry dziękuje za szybką pomoc bo czas mnie nagli!
A co mnie wiek do rozchwiania emocjonalnego? ...
Polecam Ci rytuał przywołania miłości. ;)
Masz tutaj masę sposobów, np. mój rytuał błogosławieństwa Afrodyty. ;)
A tak na serio to pomedytuj, uspokoisz się. Oczyść czakry, strzelam że ta serca będzie w kiepskim stanie. Ponoć ćwiczenie dwupunktu pomaga - nigdy nie próbowałam, więc nie wiem.
W najgorszym razie wezwij boga/boginie miłości, pomódl sie, przedstaw problem, złóż dużą ofiare, może pomoże.
I tutaj ostrzegam przed Freją, ja jak kiedyś przed snem się jej wyżaliłam i poprosiłam o pomoc w formie odpowiedzi we śnie i delikatnego zwrócenia uwagi partnerowi... to miałam ehem... ''niezłą'' noc.