Witchcraft - Forum ezoteryczne

Pełna wersja: Bransoletki Runiczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich.

Zagadnienie o które chciałbym zapytać może wydawać się nieco trywialne, natomiast ciekawy mnie jedna kwestia. Wywracanie oczami

Będąc raz w sklepie indyjskim, zauważyłem bransoletki które rzekomo zawierają runy, aczkolwiek nie pamiętam skąd ta symbolika dokładnie sie wywodziła. Cena była dosyć niska, toteż pomyślałem że kupie sobie, od tak, dla kurażu.

Jak wiemy, dane symbole wytwarzają dane częstotliwości, wibracje, które mogą wpływać na otaczając nas rzeczywistość, czy też działania (Przynajmniej ja tak to rozumiem). Zastanawia mnie natomiast, jak dużą rolę odgrywa w tym nasza własna wiara w działanie czy znaczenie danej runy.

Prosiłbym was o wyjaśnienie mi tego zagadnienia, no i nie proszę o nie przypadkowo, ponieważ równie dobrze bransoletki mogły zostać stworzone bardziej w celu marketingowym niż rekreacyjnym. Język

Bransoletka wygląda tak: https://s31.postimg.org/bxpo2idh5/WP_20160624_001.jpg
Amorte,

Pojedyncza runa narysowana przez kogoś, kto z runami nie pracuje i nie jest w nie zainicjowany nie ma żadnego działania.

Jeżeli runy w skupieniu rysuje ktoś, kto pracuje z nimi z sukcesem, wtedy rzeczy się dzieją.
Jednak nie napalałbym się na to, że jedna laguz uczyni cię mistrzem magii.

Najlepiej byłoby, gdybyś przemedytował runy sam a potem sam sobie zrobił bransoletkę runiczną dla siebie. Efekty mogą cię zdziwić.
Podczas rysowania run na obiektach materialnych w trakcie odpowiedniego skupienia i przez osobę zajmującą się runami na co dzień powstaje coś w rodzaju filtra energetycznego - każda taka runa ma nieco inny wzorzec energii, jaki oddaje, taki obiekt potrafi z powodzeniem oczyszczać małe ilości energii użytkownika i zmieniać jej wzorzec.

Laguz, Uruz, Raido, Fehu, Kenaz są dobre pod tym względem. Sovulo w sumie też.
Jak zwykle świetna i treściwa odpowiedź, dziękuje za rozwianie wątpliwości.

A skoro już jesteśmy przy tego typu tematach: Istnieje możliwość aby zakląć jakiś przedmiot i nadać mu dane właściwości? Może niekoniecznie bransoletke powyżej, natomiast mam jedną którą lubię nosić i gdyby mogłaby mi sprzyjać w życiu codziennym to mogłoby być dosyć ciekawe. Uśmiech

Jeżeli odpowiedź brzmi tak, to gdzie znajdę jakieś dobre informacje na ten temat?
Amorte,

Tak, da się - za pomocą umieszczenia w takim przedmiocie servitora.
Jeżeli pomedytujesz np. nad efektem głębokiej relaksacji w swoim organizmie a potem nauczysz servitora indukowania takiego efektu w tobie - w jakiś sposób - to twoje życie może być o wiele łatwiejsze.

Servitor projektujący sugestię na twoją aurę pt "ten gość jest spoko, lubię go" też może ci ułatwić życie.
Dziękuję za pomoc, na pewno zagłębie się bardziej w temat. Żeby już zostawić ten wątek w spokoju, wysłałem Ci jeszcze krótkie pytanie na PW. Uśmiech
Przekierowanie