Witchcraft - Forum ezoteryczne

Pełna wersja: Księga urody Lumiry - Lumira
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam do zakupu książki: http://talizman.pl/165558-ksiega-urody-l...11053.html
I na stronę wydawnictwa: http://www.studioastro.pl

[Obrazek: Ksiega%2Bzdrowia%2BLumiry.jpg]

Oszalałam na punkcie tej książki. ^^
Z moją przyjaciółką raz w tygodniu robimy sobie domowe SPA, to taka nasza tradycja.
Kupujemy różne maseczki i peelingi w Rossmanie po czym w piątek lub sobotę nakładamy na siebie to wszystko i się relaksujemy.

NIGDY WIĘCEJ!!! :D
Po otrzymaniu Księgi Urody Lumiry od teraz żadna z nas nie chce kupować ani używać żadnych kupnych preperatów. Teraz same tworzymy nasze narzędzia urody.

Jakie to daje korzyści?
- robiąc własne preperaty poczujesz się jak prawdziwa wiedźma/zielarka/szamanka!
- tworzysz własne kosmetyki i NAPRAWDĘ wiesz co w nich jest! Nie musisz na ślepo ufać składowi kupnych kosmetyków i zastanawiać się co to i to konkretnie jest? Nie musisz się obawiać, że ''coś jeszcze tam jest'', ani że coś zostało podrobione! Dokładnie wiesz co jest w Twoim kosmetyku, czujesz jak powstaje między Twoimi dłońmi, doglądasz go i dbasz osobiście, by był naprawdę jak najwyższej jakości!
- Tworzenie własnych maseczek, szamponów i maści to naprawdę świetna zabawa!
- Koleżanki będą Ci zazdrościć, a żaden facet nie przejdzie obok Ciebie obojętnie! :D
- Mieć świadomość, że znasz takie przepisy, o których mało kto wie poczujesz prawdziwą satysfakcję! ... Kto wie? Może nawet dasz kilka rad tej wizażystce za rogiem?
- ... stwórz własną apteczkę i sprzedawaj swoje cuda! Szybko poprzez tzw. ''marketing szeptany'' zostaniesz dealerem urody!Zaglądając do środka Księgi Urody Lumiry... co my tutaj mamy? Nie licząc ciekawego wstępu, informacji o tym jak bardzo Twój wygląd wpływa na Twoje samopoczucie, szczęście, pewność siebie i komunikację z ludźmi ... cały rozdział o tym jak zadbać o swoją twarz - żeby była młoda, piękna, czysta i idealnie nawilżona. ^^
I... jak zadbać o swoje włosy, aby były zawsze piękne, lśniące i zdrowe! :D Ja zawsze mam problem z łamiącymi się końcówkami teraz moje suche włosy są puszyste, miękkie i błyszczące! ^^ ... oprócz tego Lumira zdradza jak zadbać o swoje piersi! Piersi zawsze kojarzyły się z kobiecością, mężczyźnie je uwielbiają nie ma co ukrywać! Dlatego trzeba zawsze o nie dbać! Oczywiście oprócz tego... nie mogło zabraknąć rozdziału o zdrowej diecie i pożywieniu. ^^ A co za tym idzie ćwiczeń na piękne ciało oraz przeróżnych masaży. ^^ Wszystko jest dokładnie, konkretnie, krok po kroku wyjaśnione. ^^ Nic tylko poprostu przejść do działania!
... I tak oto życie kobiety staje się łatwiejsze i wcale nie trzeba wydawać tysięcy na różne kosmetyki i SPA.

Ponadto... Księga urody Lumiry jest chyba najpiękniejszą książką jaką widziałam! <3 Każda strona jest pięknie udekorowana, ma piękne zdjęcia i ilustracje.
Jest kolorowa i naprawdę interesująca graficznie. ^^

Miej tą pozycję na półce i żyj pięknie, długo, młodo i kobieco! :D