Witchcraft - Forum ezoteryczne

Pełna wersja: [Voodoo] Prośby do bogini Yemaya.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Yemaya to kobiece bóstwo morza, jest odpowiedzialna za sprawy macierzyńskie, opiekunka matek i dzieci, żywicielka, jest czuła i pożądliwa.
Rytuał ten polecany jest przy pragnieniu znalezienia miłości, nowego mieszkania bądź zajściu w ciążę.

Potrzebne składniki + alternatywy:

- Arbuz (opcjonalnie jakieś inne warzywo,owoc podobny; może być dynia lub kabaczek albo ananas, jak komuś uda się w pomidorze też dobrze)
- Mączka kukurydziana (mąka ziemniaczana)
- Melasa (polecam miętę)
- Granatowa świeca (biała też będzie dobra)

Najpierw w arbuzie (lub w innym owocu/warzywie) drążymy otwór, który jest na tyle duży, aby zmieścił świecę. Następnie napełniasz melasą (inny zamiennik), zasypujesz mączką kukurydzianą i na koniec umieszczasz w nim głęboko granatową świecę.
O wschodzie słońca zanosisz owoc nad wodę - może to być jezioro, rzeka, morze. Ewentualnie jakaś misa z wodą. Kładziesz go na brzegu i otaczasz kręgiem z siedmiu monet (nominał nie ma większego znaczenia), które symbolizują pełnię księżyca. Zapalasz świecę i dzielisz się z Yemaya swoimi pragnieniami, zwracając się w stronę wody.
Wizualizujesz jak troski i zmartwienia zostają z ciebie obmyte wodami bogini. Pamiętaj by nie myć się w tej wodzie bowiem, bogini może zrobić się ciebie żal i zechce zabrać Cię do siebie. ;)