Witchcraft - Forum ezoteryczne

Pełna wersja: Bardzo prosze o pomoc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

przeglądając forum natrafiłam temat odnośnie pomocy przy rzuceniu uroku miłosnego bądź splatania. Sama nie zajmuje się magią, ale wierzę w nią, w jej działanie. Czy mogłabym dostać jakąś pomoc, w sumie bardziej chodzi mi o to, aby ktoś odprawił za mnie ten rytuał...

Jestem zakochana w mężczyźnie, który mnie zostawił. Nie widzę bez niego sensu życia, nie umiem sobie wyobrazić jak mogłabym bez niego żyć, w sumie można rzecz ująć, iż wegetuje. On jednak twierdzi, że już mnie nie kocha, nie chce żadnego kontaktu ani nic...

Jestem świadoma konsekwencji tej decyzji i je akceptuje, gdyż jest to mężczyzna mojego życia (wewnętrzne uczucie).

Czy istnieje jakaś możliwość?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Kup czarna świecę i biała. Zapal kadzidło nie panikuj.
Zapal czarna z intencją spalenia wszystkich negatywnych energią w twoim życiu. A białą do dodania ci pozytywnych.

Nie panikuj. To ci nie zwróci jego ale morze pokarze inna drogę kiedy przemyślisz sobie wszystko na spokojnie. Bez wiązki emocjonalnej która teraz posiadasz. Odpocznij zrób cos dla siebie. Nie panikuj. Zadbaj o siebie.

Nikt nie zrobi niczego dla cb, szczególnie JA nie pętam i nie puszczam żadnych rytuałów(Miłosnych).
Zastanów się, czy jak ty kogoś rzucasz, a on może cię kochać lub chcieć - czy ciebie to interesuje? Wyobraź sobie jakby ciebie ktoś w jakiś sposób zmusił do tego byś z nim była, a byś go nie chciała.
Odszedł od Ciebie bo nie kocha. A ty chcesz na siłę go przyciągnąć? To jakbyś kogoś do więzienia wsadziła za nic. Człowiek to nie pies że go na smyczy będziesz ciągnąć gdzie chcesz. Kochasz go niby a chcesz dla niego to co najgorsze??? Uwięzić pozbyć wolnej woli, zrobić coś żeby nie miał możliwości podejmowania decyzji??

Skończcie w końcu "czarować" na miłość.