Witchcraft - Forum ezoteryczne

Pełna wersja: Dajamanti- Technika Wzniesieniowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

wilk1610

WJD -Technika Wzniesieniowa

08 sty 2012

by krystal28 in Dajamanti

Witajcie,

Mam dla Was coś naprawdę szczególnego. Dzisiaj dostałem od mojego Wyższego Ja, wspaniałą technikę „Wzniesieniową”. Nie jest to technika tylko na granicę wymiaru piątego, ale jeszcze dalej, zgodnie z rozwojem świadomości jednostki. Aby zbytnio się nie rozpisywać, po prostu wkleję Wam „Jego” słowa:

„Witaj Mój Drogi. Patrzę i Jestem pełen podziwu, jak pięknie się rozwijasz. Dlatego przygotowałem dla Ciebie pewną technikę ćwiczeniową. Jesteś już gotowy aby brnąć dalej, a ja jestem tu po to aby Ci pomóc. Nazwijmy tą technikę: „Wzniesieniową”, ponieważ ma za zadanie pomóc Ci swobodnie przemieszczać się przez wymiary, oraz „przeskoczyć” nie jeden a kilka szczebli (wymiarów) wyżej. Ćwiczenie należy wykonać w pozycji leżącej. Twoim zadaniem będzie wyobrażenie sobie liny. Lina ma być koloru szarego. Jego początek zaczyna się w Twoich rękach i ciągnie się górę w odległości, milionów kilometrów. Lina ma być naprężona i chociaż widzisz jej początek w Twoich rękach, nie widzisz końca ponieważ przy jej bardzo długim odcinku, koniec zanika Ci w wyobraźni. Mimo iż leżysz, wyobraź sobie, że stoisz na niewidzialnej podłodze. Zupełnie tak, jakbyś szedł po pionowej ścianie niewidzialnego budynku. Tło dookoła Ciebie jest jasnoniebieskie. Twoje ręce i stopy które będziesz widział, mają być lekko brązowe. Podobne do delikatnej opalenizny. Wszystko na czym tak naprawdę masz się skupiać to: szara lina, twoje opalone ręce które trzymają się tej liny. Wszystko co widzisz dookoła to: jasnoniebieskie tło. Następnie spróbuj podciągnąć się na tej linie, jednocześnie stąpając po niewidzialnej ścianie ku górze. Nie próbuj spoglądać w dół, lecz utrzymuj pełne skupienie na linie. Gdy oderwiesz się „od Ziemi” i gdy pokonasz kilka pierwszych metrów, zobacz w wyobraźni jak lina z koloru szarego, jak i Twoje lekko brązowe ręce i stopy, stopniowo przechodzą do koloru białego. W wyobraźni spróbuj stworzyć „kolor” krystalicznego czystego światła, najintensywniej jak tylko potrafisz. Przypominam że jest to technika „stopniowania”, a więc nie śpiesz się z rozjaśnianiem tych rzeczy. Nie powinieneś również na starcie, od razu widzieć tych rzeczy jako białych. Twój umysł sam podpowie Ci, kiedy z koloru szarego przejść do jasno szarego do bieli i pełnego „czystego” światła, tak samo z brązem. Gdy będziesz to ćwiczenie wykonywał dość często, wspaniałe rzeczy dokonają się na poziomie Twojego Ciała fizycznego. Musisz wiedzieć, że Twoja Iskra zwana „duszą” jest już wielowymiarowa i tak naprawdę wielowymiarowość, to Twoja prawdziwa natura. Ale Twoim jedynym zadaniem jako istota wcielona, jest dokonać wielowymiarowości będąc w ciele a to wymaga treningu. Gdy osiągniesz poziom czystego światła, oznacza to, iż Twoje ciało z gęstej materii przeszło w częstotliwość niematerialno-świetlną. Jeżeli poziom ten będzie osiągnięty, będziesz mógł być w każdym wymiarze jednocześnie a zadanie, z którym przyszedłeś na Ziemię, zostanie w pełni wykonane. Z pewnością pomoże Tobie to ćwiczenie. Życzę Tobie Powodzenia”.

Gdy zapytałem dlaczego lina ma być szara a dłonie i stopy wykonującego to ćwiczenie brązowe, dostałem taką odpowiedź:

„Cząsteczki, które tworzą Twoją materie ciała, w Twoim stopniu rozwoju potrzebują jeszcze czasu, aby mogły przejść na inne częstotliwości. Wyobrażenie „rozjaśniania”, powoduje przejście cząsteczek na wyższe częstotliwości drgań w Twoim ciele, a to z kolei pozwoli na automatyczne umieszczenie Ciebie i Twojego ciała w innym wyższym wymiarze”.

Ćwiczenie jest nieco trudne do wykonania, ponieważ musimy poczuć iż naprawdę podnosimy nasze ciało rękoma na linie. A ponadto stale koncentrować się na etapie prawidłowego „rozjaśniania” liny, naszych rąk i stóp. Gdy nasza koncentracja zostanie przerwana, trzeba niestety zacząć od początku. Ale z informacji jakie dostałem wynika, iż ćwiczenie to, jest niezwykle potężne przeznaczone dla osób które chcą osiągnąć wielowymiarowość, nie tylko duszy, lecz także ciała fizycznego.

Pozdrawiam w Świetle Miłości.

10.12.2011