Napisz nową odpowiedź
Odpowiedź w wątku: Witajcie
Login:
Temat:
Wiadomość:
Emotikony
:@ :blush: :s :dodgy:
:exclamation: :heart: :huh: :idea:
:sleepy: :-/ :cyklop: :diabel:
:facepalm: :ff: :lol: :ninja:
:opera: :plask: :zawstydzony: :szczerbol:
:E :sciana: :zdziwko: :przytul:
:menel: :) ;) :cool:
:D :P :rolleyes: :shy:
:( :angel:  
[więcej]
Opcje posta:
Subskrypcja wątku:
Wybierz sposób subskrypcji tego wątku. (tylko dla zarejestrowanych)Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość liter ma znaczenie)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.


Podgląd wątku (od najnowszej odpowiedzi)
Napisane przez Sorrio Mortiaris - 01-16-2014 17:09
Cześć. Witam na forum. Uśmiech
Napisane przez xao - 01-15-2014 15:20
Cześć. Gdzieś na forum jest opisany sigill wspomagający naukę, może spróbujesz? Oczko 

Na początku popróbuj kilku systemów, polecam spróbować na samym początku energetyki. Przeczytaj Liber KKK, niby odnosi się do magii chaosu, ale moim zdaniem nadaje się na początek dla każdego, niezależnie od systemu który cię interesuje.
Napisane przez Olimpia - 01-15-2014 13:46
Witaj. Uśmiech
Rożne zdania i opinie, bo różne doświadczenia, poglądy i systemy magiczne. Co do książek - jeśli myślisz, że w nich wytyczasz jedyna i prawdziwą prawdę, to się mylisz, takiej nie ma - mag ciągle odkrywa i się uczy.

Czytaj, przemyśl i zdecyduj, co uznasz za stosowne. Jednak są rzeczy niezależne od poglądów, np. charakterystyki żywiołów...

Polecam Ci książkę Scotta Cunnighama pt. "Moc Ziemi", to jest jedyna książka o Magii Naturalnej, którą masz na chomiku, jest cała i darmowa. xD Jednak warto zainwestować 29 zł, aby kupić książkę pt. "Urodzona Czarownica" autorstwa Ellen Dugan. ^^ Nie polecam natomiast Alicji Chrzanowskiej.
Planuję niebawem opisać książki, które warto przeczytać, a które nie. Uśmiech
Napisane przez radolix - 01-15-2014 08:05
Na początku krótko o mnie. Mam 22 lata, studiuję. Walczę z sesją i prawdopodobnie będę miał warunek, na który mnie nie stać.

Całe życie czuję się związany z naturą, czuję się poganinem. Pochodzę z Suwalszczyzny, więc jak jestem w domu to czerpię z natury pełnymi garściami. Od zawsze czułem w sobie tą moc, a jej świadomość budziła się od jakiegoś czasu by dziś w nocy zakwitnąć. Tak więc zarejestrowałem się tu i witam was wszystkich. Mam nadzieję, że uda mi się nauczyć przekuwać się tą energię w siłę sprawczą.

I tu mam wielką prośbę do osób doświadczonych. Możecie polecić mi jakąś literaturę wprowadzającą? Od kompletnych podstaw teoretycznych do praktycznych. Czytam to forum i ile ludzi - tyle zdań, więc chciałbym to sobie jakoś poukładać.
Z góry dzięki za wszelką pomoc.
Slava!

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB