Witchcraft - Forum ezoteryczne
Dary do Bogów - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Magia Słowiańska (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=382)
+---- Dział: Zaklęcia, rytuały, modlitwy (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=383)
+---- Wątek: Dary do Bogów (/showthread.php?tid=1616)

Strony: 1 2


Dary do Bogów - VerumPL - 05-02-2013

Tekst recytować głośno przy słowach jeśli działają przechodzą cię dreszcze,
gdy dajesz dary Bogom by coś dla ciebie potem uczynili się przydaje.

Swaroże,
Słowiański prawy Boże,
Władyko nasz!
Przyjm dary nasze krasne,
Ukaż nam lica jasne
I drużbą darz!

Swaroże,
Tyś jest wolą co tworzy
Wszechrzeczy byt!
Żertwą, pieśnią - zdrawicą
Sławim Cię, Czworolicy,
Tyś Świętowit!

Swaroże,
Praojców naszych Boże,
My ludem Twym,
Chrobre z chrobrych Lucice
Twoje nieśli stanice,
Niesiem i my!

Swaroże,
Słowiańskie kędy morze,
Arkony chram,
Gdzie prochy Jaromarów,
Radogoszcz gdzie Redarów -
Myśl nasza tam!
Swaroże,
Wolności modlim zorze,
Modlimy tak:
Na świętą rać pobiedną
Niech złączy Słowian w jedno
Świąszczycy znak!

Swaroże,
Wierni my Tobie Boże
W dobrym i złym,
Mir tobie, cześć i sława!
A wróżda, wróżda krwawa,
A śmierć niedrugom Twym!


Co może być darem płody rolne, wianki, świece za nich wypalone: proszę nie składać ofiar z krwi. Można coś jeszcze od siebie dodać bo lista rzeczy które można ofiarować jest duża byłbym wdzięczny gdyby ktoś parę dopisał bo ja teraz nie mam czasu myśleć co by było miłe Bogom.


RE: Dary do Bogów - VerumPL - 05-02-2013

Nie chcesz chyba pobudzać bojowych zapędów Bogów.
To się mogło by dla wielu źle skończyć.


RE: Dary do Bogów - VerumPL - 05-02-2013

Starzy Bogowie znowu poczuli by zapach krwi i być może wezwali by do wojny wiernych by wypędzić katolów z ich ziemi albo kapłani zostali by przymuszeni do kolejnych krwawych ofiar i to by się skończyło na zabijaniu ludzi i wielu niefajnych rzeczach.
O czym myślałaś? :)


RE: Dary do Bogów - VerumPL - 05-02-2013

Amaedea, nie chcę być wzywany przez Bogów na wojnę przez kogoś kto to zrobi dla jaj. Bogowie to szalone głowy, ale są też mądrzy i wiedzą że dają rade tylko to by kosztowało wiele istnień ludzkich. Zbyt wiele.

Chodź może za parę lat jak już będę miał swoją drużynę, bo na razie się kształtuje. To oczywiście żart nie pragnę wojny. :D


RE: Dary do Bogów - VerumPL - 05-02-2013

Wiem o ci chodzi. O to że to ekscytujące, że tak nagle z powodu małej rzeczy może stać się tyle zła.


RE: Dary do Bogów - Poisoned - 06-02-2013

A można prosić o coś dla innej osoby? I czy kolor świecy ma znaczenie?


RE: Dary do Bogów - Olimpia - 06-02-2013

Można, a kolor świecy zawsze ma znaczenie.


RE: Dary do Bogów - Mroku - 14-02-2013

Witam. Czy ktoś już składał ofiary dla Bogów Północy? Czy ktoś może ma materiały lub modlitwy w językach starogermańskich bądź staronordyckich? Chodzi mi głównie o informacje z zakresu czarostwa runicznego...




pozdrawiam.


RE: Dary do Bogów - VerumPL - 14-02-2013

Czekam nie dziwota że Bogowie cię nie lubią sam cię nie lubię za arogancję i chamstwo lubisz kusić los to sobie kuś ale robienie sobie jaj np. z Welesa że to niby twoja elektrownia to już obraza mojej religii dlatego przestań o tym gadać bo nic nie wnosisz co najwyżej ktoś zacznie brać z ciebie przykład i się na tym przejedzie a ja nie lubię jak ludzie cierpią.


RE: Dary do Bogów - konidziu - 14-02-2013

No akurat z Czekama to nikt kto chociażby chwile jest na tym forum i jest chociażby odrobinę zorientowany w użytkownikach nie weźmie z niego przykładu bo ludzie w brew pozorom nie są aż tak głupi aby brać przykład z arogancji do goodformów.