![]() |
|
Dziennik tarota - Wersja do druku +- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl) +-- Dział: Dywinacja (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=98) +--- Dział: Tarot (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=103) +--- Wątek: Dziennik tarota (/showthread.php?tid=6924) Strony:
1
2
|
RE: Dziennik tarota - Olimpia - 08-06-2015 ... Odniosłaś się do pierwszej części wypowiedzi, która tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia a całkowicie olałaś resztę - a co ja tam napisałam? Przecież ja wcale nie zanegowałam tej metody. RE: Dziennik tarota - Szczęściarz - 08-06-2015 Czy możecie skończyć tu bitwę na "kto jest lepszy w tarocie"? RE: Dziennik tarota - Olimpia - 08-06-2015 Zaraz mnie szlak trafi. Czy każda dyskusja jest dla niektórych bitwą/kłótnią? Forum jest od rozmów, wymiany poglądów i doświadczeń, a nie od lizaniem sobie tyłków. Gdzie tu jest jaka kłótnia, bitwa? Naprawdę kłótnia zaczyna się, wtedy jak dwie osoby mają różne zdania? Tak samo było w temacie Czarnego Kaplana, a jakoś nikt z nikim się nie pokłócił - co po niektórzy powinni się opanować, ale jestem bardzo ciekawa jak z taką definicją radzą sobie w codziennym otoczeniu. RE: Dziennik tarota - Olimpia - 08-06-2015 Unebris ZAWSZE, ale to ZAWSZE Tarota należy ''wybrać'' samemu. xD ''Ktoś'' jest potrzebny tylko jako drogowskaz w jaki sposób rozpoznać, że to właśnie ta talia i jedyne co powiedziałam o Twojej metodzie to, to że Twoja metoda to po prostu sposób ''pod górkę'' i wcale zresztą, nie gwarantuje, że to właśnie z tą talią od razu się porozumiemy, co potwierdziłaś zresztą powyżej. Poza tym dlaczego uważasz, że powiedzenie ''ten ziomek nie zajmuje się kartami'' jest nie na miejscu? Było by nie na miejscu, gdybym to stwierdzenie wzięła z dupy, ale ja z Evanderem mam kontakt i tak naprawdę nie wiesz jaki, nikt nie wie, a więc jak możesz w tym wypadku mówić, że coś jest nie na miejscu? Zwłaszcza jako osoba, która powinna być wolna od schematów i uwarunkowań typu ''co jest na miejscu według ludzi a co nie'', moralność masz własną jak mówisz... a kulturę już nie? A więc wybierasz to co jest Ci wygodne? Brzmi to trochę jak prowokacja, ale przysięgam że nią nie jest! Poza tym zdziwiłam się, kiedy powiedziałaś że Evander się zajmuje Tarotem, bo z tego co pamiętam powiedział mi że nie... a więc upewniałam się do tego, i Evander nie wróży z Tarota. Jak sam powiedział zajmuje się tylko Wielkimi Arkanami. Choć nie do końca rozumiem, jak można nie wróżyć z Tarota i równocześnie zajmować się Wielkimi Arkanami, ale okey... mniejsza z tym. xDD
RE: Dziennik tarota - usia - 30-03-2016 Ja mam taki dziennik i lubię do niego wracać nawet kiedy nic w nim nie zapisuję bo nie zawsze mam taką potrzebę już teraz. Mam w nim jeszcze sporo miejsca, więc ciągle się uczę. Ale jednak taki dziennik to nie tylko nauka, czyli element dobry dla osób początkujących ale również coś do czego możemy wracać i zobaczyć jak rozwinęła się np. nasza interpretacja. Dla mnie to naprawdę ważna rzecz. |