![]() |
|
Witam - Wersja do druku +- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl) +-- Dział: Witchcraft (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Poznajmy się (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Witam (/showthread.php?tid=7595) Strony:
1
2
|
RE: Witam - Snown - 04-03-2016 Witaj RE: Witam - Olimpia - 04-03-2016 Hej. ![]() Też nie lubię mówić o sobie. RE: Witam - Szczęściarz - 05-03-2016 (04-03-2016, 23:35)Olimpia napisał(a): Hej.No nie bo skonam... .
RE: Witam - Olimpia - 05-03-2016 No mam na myśli, że tak z dupy opowiadać o sobie! xD RE: Witam - Hekate - 06-03-2016 Oli jaka skromna
RE: Witam - Cyrux - 07-03-2016 Szczęściarz nie konaj bo nie dam rady Cię reanimować przez neta . Hehe a co tu dużo mówić o sobie, wyjdzie w trakcie
RE: Witam - Olimpia - 07-03-2016 No dokładnie! Ja nigdy nie wiem co o sobie powiedzieć... ale jak ktoś zarzuci tematem czy o zapyta to będę rozgadana.
|