Witchcraft - Forum ezoteryczne
Witam - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Witchcraft (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Poznajmy się (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Witam (/showthread.php?tid=7595)

Strony: 1 2


RE: Witam - Snown - 04-03-2016

Witaj


RE: Witam - Olimpia - 04-03-2016

Hej. :)
Też nie lubię mówić o sobie.


RE: Witam - Szczęściarz - 05-03-2016

(04-03-2016, 23:35)Olimpia napisał(a): Hej. :)
Też nie lubię mówić o sobie.
No nie bo skonam...:lol:.


RE: Witam - Olimpia - 05-03-2016

No mam na myśli, że tak z dupy opowiadać o sobie! xD


RE: Witam - Hekate - 06-03-2016

Oli jaka skromna:)


RE: Witam - Cyrux - 07-03-2016

Szczęściarz nie konaj bo nie dam rady Cię reanimować przez neta :P. Hehe a co tu dużo mówić o sobie, wyjdzie w trakcie ;)


RE: Witam - Olimpia - 07-03-2016

No dokładnie! Ja nigdy nie wiem co o sobie powiedzieć... ale jak ktoś zarzuci tematem czy o zapyta to będę rozgadana. :D