Witchcraft - Forum ezoteryczne
Wejście w inne ciało fizyczne - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Rozwój duchowy (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Dział: Dusza (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=264)
+--- Wątek: Wejście w inne ciało fizyczne (/showthread.php?tid=10367)Wejście w inne ciało fizyczne - Mglisty - 19-06-2019

Witam.
Ostatnio rozmyślajac, natknąłem się na pewien pomysł. I stąd rodzi się moje pytanie: czy jest możliwe oobe a następnie wejście w ciało jakiejś istoty żywej i patrzenie jej wzrokiem i czucie to co ona.
Ewentualnie wyjście z ciała i wejście w inne ciało fizyczne.(byc może przygotowane przez kogoś)które gdzieś na nas czeka, ale jeszcze nie umarło. Powiedzmy że jest dobrze zakonserwowane. Następnie powrót do pierwotnego ciała.
Czy może jest to tylko fikcja i fantastyka?


RE: Wejście w inne ciało fizyczne - Evander - 21-06-2019

Amorte,

To dwie różne rzeczy.

Można przechwycić to co widzi inna osoba, raz gdzieś kiedyś widziałem ćwiczenia na odbiór bodźców zmysłowych, dawno temu, kiedy miałem na to czas, próbowałem i do pewnego stopnia się udawało.

To drugie to transmigracja. Ciekawy wątek, ale praktycznie nigdzie nie ma dokładniejszych informacji na jej temat.
Teoretycznie powinno to być możliwe, ale jak to zrobić w praktyce?


RE: Wejście w inne ciało fizyczne - Mglisty - 21-06-2019

Co do tego drugiego to gdzieś czytałem że istoty pozaziemskie potrafią to wykonać. Robią to aby niemal perfekcyjnie wtopić się w tłum oraz aby móc funkcjonować w naszym środowisku czyli móc oddychać naszym powietrzem i odbierać bodźce od innych osób, rozmawiać a wszystko to w celach wykonania przeróżnych misji.
Oczywiście można napisać wszystko ale jak wiadomo "nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania, są tylko ograniczenia, które to uniemożliwiają".