Witchcraft - Forum ezoteryczne
Dobór runy -bransoletka, tatuaż - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Dywinacja (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Dział: Runy (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Dobór runy -bransoletka, tatuaż (/showthread.php?tid=10890)Dobór runy -bransoletka, tatuaż - Śpiąca królewna - 02-02-2020

Witajcie,

moje życie to już od dawna pasmo nieszczęść i pomyłek. Grunt rusza mi się pod stopami a ja jestem na skraju wytrzymałości fizycznej i psychicznej. W każdej sferze mojego życia odczuwam brak stabilizacji. Walczę ze stanami depresyjnymi, brakiem pewności siebie, brakiem odwagi w podejmowaniu decyzji,  czasem z lękiem przed prostymi czynnościami. Do tego brak pełnej rodziny, stabilnej sytuacji w pracy, rozstanie z partnerem. Coraz częściej mam problem ze skupieniem się i wszystko mi umyka. Walczę też z 2 chorobami autoimmunologicznymi. Otoczenie widzi mnie jako odważną, smutną, pewną siebie, czasem opryskliwą. Nie umiem wykrzesać z siebie radości, nic mnie nie cieszy, brak mi zapału, motywacji, zainteresowań i chęci do czegokolwiek. Czytam dużo o runach i jak tonący brzytwy się chwyta tak ja kolejnych tematów które mogłoby mi pomóc stanąć na nogi. Magia i ezoteryka nie są mi bliskie i trochę się boję że źle dobrane zaszkodzą. Czy pomożecie mi dobrać runy i sposób w jaki mogą mi towarzyszyć (tatuaż bransoletka kamień)?


RE: Dobór runy -bransoletka, tatuaż - Evander - 12-02-2020

Amorte,

Raido, Kenaz, Fehu i coś interesującego na czwartą runę. Może Pertho?
Wpisz wewnątrz Ingwaz, na podobieństwo mojego sigila na naukę z innego tematu.

na początek może poproś kogoś, kto zajmuje się runami, aby narysował ci je na kartce/drewnie i noś przy sobie np. w portfelu albo wisiorek.