![]() |
|
Zamrażanie negatywności - Wersja do druku +- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl) +-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10) +--- Dział: Zaklęcia i rytuały (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=26) +---- Dział: Inne (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=330) +---- Wątek: Zamrażanie negatywności (/showthread.php?tid=10957) |
Zamrażanie negatywności - Olimpia - 17-07-2020 Czasem najprostsze rzeczy dają wielkie efekty! Nie raz się o tym przekonałam i chciałabym do tego przekonać także was. Poniższy sposób jest idealną możliwością pozbycia się jakieś osoby ze swojego życia, żeby po prostu się odsunęła i przestała śmiecić, robić na złość i wogóle wpływać negatywnie. Możną także w ten sposób pozbyć sie jakieś niechcianej negatywnej sytuacji. Aby tego dokonać skorzystamy z Magii Sympatycznej - czyli części magii Voodoo, która polega na prostej zasadzie: "Podobne przyciąga podobne". Chodzi o to, żeby napisać na kartce papieru imię i nazwisko osoby, którą chcemy odsunąć i wkładamy tą karteczkę do małej filiżanki czy jakiegoś innego małego pojemnika, zlewamy wodą i do zamrażarki. Papierek oczywiście się rozpłynie i zniknie, czyli symbolicznie sprawi, że ta osoba rozpłynie sie i zniknie. Tutaj naszą mocą jest intencja potrzeba, emocje, myśl oraz prawo przyciągania. |