Witchcraft - Forum ezoteryczne
Szanowna Społeczności WITCHCRAFT! - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Witchcraft (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Poznajmy się (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Szanowna Społeczności WITCHCRAFT! (/showthread.php?tid=11207)



Szanowna Społeczności WITCHCRAFT! - Wysoki Mag - 13-06-2021

Szanowna Społeczności WITCHCRAFT!

Witam wszystkich poszukujących, początkujących, zaawansowanych w Magię. Szczególnie witam i pozdrawiam braci i siostry wtajemniczonych  w jedyny proces, który daje rzeczywistą wiedzę o życiu! Pozdrawiam tych, którzy nie zadowalają się pozorami nauki i mitami religii. Magia zawsze była najpierwsza ze wszystkich nauk, którą inspirowali się potem wszyscy.

Chętnie podejmę dialog dotyczący wiedzy ezoterycznej, podzielę się tym co wiem i potrafię oraz zaczerpnę z Waszych bogatych zasobów!

Bądźcie pozdrowieni i błogosławieni na tej drodzy zgodnie z zasadą jednego z największych starożytnych magów na naszej planecie Hermesa Trismegistosa - "Co na górze to i na dole, co na dole to i na górze"!

Komu wystarczy cierpliwości i wytrwałości oraz wiary, wespół z silną wolą temu niechybnie uda się osiągnąć to czego innym się nawet nie śniło.


RE: Szanowna Społeczności WITCHCRAFT! - Evander - 13-06-2021

Amorte,

Jesteś chyba jedyną osobą jaką spotkałem - oprócz mnie ponad dwadzieścia lat temu - która próbuje podejść na poważnie do systemu Leviego.

Aż spytam z ciekawości, czemu nie tak jak wszyscy - Thelema lub Hermetyzm - tylko akurat ten system?


RE: Szanowna Społeczności WITCHCRAFT! - Wysoki Mag - 14-06-2021

(14-06-2021, 21:08)BPW napisał(a): Witam cię Wysoki Magu. Świadcząc po twojej wiedzy którą podzieliłeś się w tym jak i innych dialogach przyszło mi do głowy pytanie: Gdzie zdobyłeś taką wiedzę?

Miałem dobrych nauczycieli! Dużo też sam kopałem, powiem otwarcie, że podstawy dostałem od żywych przedstawicieli rożnych kierunków magii, bez tego fundamentu, wierzyłbym w rożne przeróbki i unowocześnienia współczesne, dla naiwnych, które mało mają wspólnego z magią, jedynie tylko prezentują jej fasadę.


RE: Szanowna Społeczności WITCHCRAFT! - Evander - 15-06-2021

Amorte,

Przeniosłem co ciekawsze posty do wątku tutaj:
http://witchcraft.com.pl/showthread.php?tid=11208


RE: Szanowna Społeczności WITCHCRAFT! - Mordel - 12-07-2021

Witaj Wysoki Magu, wita Cię przyjaźnie nastawiony 'Arcymag' Pustki, tak... Magia to jedyna słuszna dziedzina nauki, która według mnie, i mi podobnych powinna być przekazywana w każdej formie, o każdym czasie i miejscu, a jej odrzucenie jest niedopuszczalne... Odbiegłem ciut od tematu😅 Również podjąłbym dialog w kwestii magii oraz jej poszerzania, wyznam iż interesuje mnie twoja wiedza w zakresie tak pięknej nauki jaką jest magia, oraz chciałbym podzielić się z Tobą (i nie tylko) częścią swojej wiedzy (niestety nie całą, gdyż pewne dziedziny są niebezpieczne z powodu skutków jaki mogą wywołać [odpowiedzialność to podstawa]😇
Pozdrawiam Mordel


RE: Szanowna Społeczności WITCHCRAFT! - Wysoki Mag - 14-07-2021

(12-07-2021, 20:58)Mordel napisał(a): Również podjąłbym dialog w kwestii magii oraz jej poszerzania, wyznam iż interesuje mnie twoja wiedza w zakresie tak pięknej nauki jaką jest magia, oraz chciałbym podzielić się z Tobą (i nie tylko) częścią swojej wiedzy (niestety nie całą, gdyż pewne dziedziny są niebezpieczne z powodu skutków jaki mogą wywołać [odpowiedzialność to podstawa]😇
Pozdrawiam Mordel

Napisz coś więcej o tych niebezpiecznych dziedzinach i skutkach jakie wywołują oraz napisz na czym polega odpowiedzialność?


RE: Szanowna Społeczności WITCHCRAFT! - Katarzyna - 05-08-2021

Bądźcie pozdrowieni,

Poszukuje nauczyciela, chciałabym nauczyć się o energii czakr, otworzyć trzecie oko, podróżować astralnie, medytacji.


Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna


RE: Szanowna Społeczności WITCHCRAFT! - Wysoki Mag - 05-08-2021

Odważna deklaracja!

Postawiłaś sobie bardzo konkretne i ambitne zadania do osiągnięcia (i to jest bardzo dobrze), lecz budzi to we mnie pytanie, czy masz jakiś cel ostateczny poprzez osiągniecie tych nadzwyczajnych możliwości? Tak sądzę, że każdy szanujący się nauczyciel zanim podejmie się tego trudnego wyzwania, aby Tobie pomóc, pewnie będzie chciał to wyjaśnić? Jeżeli oczywiście jest odpowiedzialnym i kompetentnym znawcą tych rzeczy, o które chcesz zabiegać. To jest mój punkt widzenia, bo sam mam takie doświadczenia z moimi nauczycielami, czyli z autopsji. Można oczywiście mieć inne zdanie na ten temat!