Witchcraft - Forum ezoteryczne
Skuteczny mag - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Pytania i problemy (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Skuteczny mag (/showthread.php?tid=11232)

Strony: 1 2 3 4


Skuteczny mag - Rossy - 04-08-2021

Moi drodzy, próbowałam już wielu osob, bezskutecznie, a sytuacja się pogarsza.
Pilnie potrzebuję kogoś do magii miłosnej,a przynajmniej pilnego pozbycia się innej kobiety, a potem będę kombinować. Potrzebuję armageddonu i szybkiego odcięcia jej :)
czy ktoś może polecić kogoś skutecznego, a nie oszusta nacinającego na pieniądze?
Proszę


RE: Skuteczny mag - BPW - 04-08-2021

Mam koleżankę blogerkę. Ona raz udzieliła się na (moim) forum. (Mam nadzieję że się nie obrazi administracja że wkleję link :D)
http://ezoteryczny.4ra.pl/viewtopic.php?pid=150#p150
Wykonaj ten rytuał jeśli masz czas. :)

Ja niestety nie jestem zbyt bardzo dobry w odcinaniu danych osób. Jestem bardziej znany jako ten który ich łączy. Już sfatałem wiele osób. :D
Pozdrawiam,
BPW.


RE: Skuteczny mag - Rossy - 04-08-2021

Dziękuję, rzucę okiem :)
Swatanie jak najbardziej pożądane :D a dasz radę mimo osoby trzeciej czy bez uprzedniego odcięcia nie ruszy?


RE: Skuteczny mag - Evander - 04-08-2021

Amorte,

Dałby radę, jeśli potrafi swatać magią.
To mógłby tę osobę trzecią zeswatać z osobą czwartą.


RE: Skuteczny mag - BPW - 04-08-2021

Zależy czy masz jakiś wybrany cel. ;)
Mógłbym wysłać trochę energii otwierającą na miłość do wybranej osoby.

Evander to nawet niezły pomysł aby odciągnąć osobę trzecią. Hahaha :D

Jeśli chcesz abym wysłał ci energię to napisz na PW.
Potrzebne jest twoje imię i wiek (nazwisko, i zdjęcie jeśli chcesz).
Jesli chcesz możesz podać imię wybranej osoby razem z wiekiem.

Nie udaje to się w stu procentach, ale może pomóc. ;)


RE: Skuteczny mag - Evander - 04-08-2021

Amorte,

(04-08-2021, 19:45)BPW napisał(a): Evander to nawet niezły pomysł aby odciągnąć osobę trzecią. Hahaha :D
Mam mnóstwo takich pomysłów, na nietypowe wykorzystanie magicznych działań.
Tylko czasu brak na realizację ich wszystkich...

Nie mogłem się powstrzymać, jak zobaczyłem co piszesz, żeby ci nie podszepnąć innego wykorzystania znanych technik. No nic.

Powodzenia wam.


RE: Skuteczny mag - Rossy - 04-08-2021

Tak, jak najbardziej chodzi o konkretną osobę. Mojego byłego ale jest z inna kobieta, której muszę się też pozbyć :) to w takiej sytuacji jest skuteczne?


RE: Skuteczny mag - BPW - 05-08-2021

Tu tylko moja technika nie zadziała. Musiałabyś ich skłócić lub powinienem wysłać mu energię w kryzysie w związku. Jednak może to doprowadzić do tego że jeszcze bardziej rozpalę w piecu.

Możemy spróbować. Napisz jak będziesz gotowa. :D

Pozdrawiam,
BPW

P.S.
Evander twoja myśl dała mi na tacy wiele pomysłów jak wykorzystać dobrą energię. :)


RE: Skuteczny mag - Evander - 05-08-2021

Amorte,

(05-08-2021, 15:39)BPW napisał(a): Tu tylko moja technika nie zadziała. Musiałabyś ich skłócić lub powinienem wysłać mu energię w kryzysie w związku. Jednak może to doprowadzić do tego że jeszcze bardziej rozpalę w piecu.

Możemy spróbować. Napisz jak będziesz gotowa. :D

Pozdrawiam,
BPW

P.S.
Evander twoja myśl dała mi na tacy wiele pomysłów jak wykorzystać dobrą energię. :)
Jak to napisałem w innym temacie, dobra energia/zła energia to te same strony jednej monety.
Dobrą energią możesz przyciągnąć dobre myśli i uczucia jakiejś osobie - do innej osoby.

Wbić klin w związek można bez dramy - zamiast skłócać ludzi, przyciągnij im wspaniałą, namiętną miłość - jemu do autorki posta, osobie trzeciej do osoby czwartej, zwizualizuj jak rozchodzą się w przyjaźni, bo ich uczucia do innych osób stały się silniejsze - i sprawa załatwiona bez rozlewu krwi.


Ps.
Dobrą energią można człowieka zabić. Na przykład, można komuś uzdrawiać nowotwór, aby był silny i rósł jak na drożdżach.


RE: Skuteczny mag - Rossy - 05-08-2021

Kryzysu chyba tam nie ma, więc trzebaby wywołać :( no i zdanie,że może to zadziałać odwrotnie trochę mnie niepokoi ;)))
mi jest obojętne czemu się rozstaną, byleby się rozstali jak najszybciej. Zsyłanie innych osób nie wiem czy jest pewniakiem, zmiana losu dodatkowej, czwartej osoby chyba może długo trwać? Wiadomo czy by się ta jego dziewczyna nie opierała... albo czy na pewno byłoby to wystarczająco silne...
A znacie kogoś kto potrafi rozdzielić parę? Najlepiej z pierd....ciem :D
W ogóle patrząc na Waszą wiedzę da się zniszczyć zwiazek w kilka tygodni czy zawsze to kwestia miesięcy?