Witchcraft - Forum ezoteryczne
Syreny - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Powiązane z magią (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=343)
+--- Dział: Pytania i problemy (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=345)
+--- Wątek: Syreny (/showthread.php?tid=11668)



Syreny - Kalinap - 10-06-2023

Dobry wieczór! Mam pytanie, otóż czy można być syreną? Wiem brzmi to głupio lecz naprawdę mnie to ciekawi tak samo czy można być wróżką (nie tą co wróży). Nie znam się na tym temacie więc wole się spytać osób, które się na tym znają. To wszystko. Miłego wieczoru :)


RE: Syreny - Leśnyskrzat - 11-06-2023

Witaj,
Z tego co mi wiadomo to wszystkie postacie mitologiczne istnieją, ale w sferze astralnej. Całkiem innej niż nasz. Raczej nie można się nimi stać, bynajmniej w tym wcieleniu tu na ziemi.
Może Cię to nie usatysfakcjonuje, ale możesz częściowo się do nich upodobnić uznając pewne wartości, dbając o przyrodę. Może możliwy będzie kiedyś kontakt. Ale co do syren to one akurat zabijały ludzi.


RE: Syreny - Kalinap - 11-06-2023

(11-06-2023, 11:27)Leśnyskrzat napisał(a): Witaj,
Z tego co mi wiadomo to wszystkie postacie mitologiczne istnieją, ale w sferze astralnej. Całkiem innej niż nasz. Raczej nie można się nimi stać, bynajmniej w tym wcieleniu tu na ziemi.
Może Cię to nie usatysfakcjonuje, ale możesz częściowo się do nich upodobnić uznając pewne wartości, dbając o przyrodę. Może możliwy będzie kiedyś kontakt. Ale co do syren to one akurat zabijały ludzi.

Dziękuje za odpowiedź =D