![]() |
|
dlaczego wsiąkł czat? - Wersja do druku +- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl) +-- Dział: Witchcraft (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sprawy forum i ogłoszenia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=3) +--- Wątek: dlaczego wsiąkł czat? (/showthread.php?tid=11764) |
dlaczego wsiąkł czat? - Zefir - 15-11-2023
RE: dlaczego wsiąkł czat? - Rekni - 16-11-2023 Też się zastanawiałam, czy u mnie się coś nie zepsuło. Chyba już nie będzie, na to wygląda :p RE: dlaczego wsiąkł czat? - Chaosol - 16-11-2023 Ktoś tu robi restrukturyzację forum
RE: dlaczego wsiąkł czat? - Evander - 16-11-2023 Amorte, Zmieńcie szablon i dajcie znać czy nadal nie macie. |