Witchcraft - Forum ezoteryczne
dlaczego wsiąkł czat? - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Witchcraft (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum i ogłoszenia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: dlaczego wsiąkł czat? (/showthread.php?tid=11764)



dlaczego wsiąkł czat? - Zefir - 15-11-2023

[Obrazek: AtCriWq.jpeg]


RE: dlaczego wsiąkł czat? - Rekni - 16-11-2023

Też się zastanawiałam, czy u mnie się coś nie zepsuło. Chyba już nie będzie, na to wygląda :p


RE: dlaczego wsiąkł czat? - Chaosol - 16-11-2023

Ktoś tu robi restrukturyzację forum :)


RE: dlaczego wsiąkł czat? - Evander - 16-11-2023

Amorte,

Zmieńcie szablon i dajcie znać czy nadal nie macie.