Witchcraft - Forum ezoteryczne
Wieża (Wieża Boga) XVI (nr.16) - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Dywinacja (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Dział: Tarot (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+---- Dział: Wielkie Arkana (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=148)
+---- Wątek: Wieża (Wieża Boga) XVI (nr.16) (/showthread.php?tid=1332)Wieża (Wieża Boga) XVI (nr.16) - Olimpia - 01-01-2013

Osoba: albo taki ktosik kto jest silny i wszystko przetrwa albo totalna pomyłka od, której trzeba spierdalać gdzie pieprz rośnie.

Sytuacje: Mamy tutaj uwiecznioną Wieżę Babel, którą niszczy sam Boży piorun... Zdecydowanie najmniej mile widziana karta, no chyba, że u wrogów. xD Wieża to karta destrukcji, wszystko się wali, jest zniszczone, totalny rozpad, katastrofa, poważna strata... Mówi o gwałtownych zdarzeniach, nagłych zmianach, tutaj mamy kłótnie, raczej nieskrywaną złość a jak już to taką, która wkońcu wybuchnie i to z wielką siłą, napady, pobicia, włamania, rozwód, wstrząs psychiczny, poważna choroba, wypadki (na ogół też poważne) a nawet śmierć, plany które się rozsypią. Ale to także zmiana w nas samych, w naszym toku myślenia, zmiana opinii na temat kogoś lub czegoś, łamanie starych schematów, norm i ograniczeń, uwolnienie się od czegoś co dawno nas dręczyło np. z toksycznego związku, czy niszczącej nas pracy, to może być wyzwolenie albo kara (niektórzy uważają że Boska/Sił Wyższych.)
Odwrócona: to samo tylko, że poważniejsze i cięższe przypadki.

Uczucia: zmiana, jak jest dobrze to wszystkie się sypie, jak jest źle to się zacznie poprawiać, może także oznaczać zdradę, całkowity koniec związku, burzliwy związek.

Zdrowie: ciężka choroba, problemy psychiczne, coś z kręgosłupem
Odwrócona: myśli samobójcze

Praca: jej strata albo poważne problemy w niej, całkowity brak kasy, skandal.

Zawody: saper, architekt, murarz, budowlaniec, strażak, elektryk, terrorysta, kryminalista

Miejsca: więzienie, miejsce wojen, nawiedzione budynki, wysokie budynki (wieżowce, bloki itp.), ruiny, gdzieś gdzie jest pożar, nasz dom (tam gdzie mieszkam)

Zdolności ezoteryczne: Magia Żywiołów, Magia Chaosu, feng shui, wróżenie z księgi I-Ching.