![]() |
|
Wybuch Wiatru - Wersja do druku +- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl) +-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10) +--- Dział: Magia Naturalna (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=12) +---- Dział: Magia Powietrza (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=60) +---- Wątek: Wybuch Wiatru (/showthread.php?tid=1499) |
Wybuch Wiatru - Przemek - 19-01-2013 Witam. Więc w końcu podam wam moją najnowszą technikę magii wiatru. Technika jest podobna do Psi Ball'a... Bo robi się coś w tym stylu. Tylko, że ten "psi ball", który będzie robiony nie będzie w twoich rękach, ale parę metrów przed sobą. Co potrzeba: - Bycie na dworze. - Dobrą kontrolę energii. Zaczynajmy: 1.Stoisz na dworze i patrzysz się parę metrów przed siebie. Może to być ziemia, ale też drzewo itd. 2.Zbierasz energię razem z energią powietrza z dworu i kierujesz to w jedno miejsce, robisz z tego małą kuleczkę (BARDZO MAŁĄ KULECZKĘ!). 3.Powiększasz ją na tak z 7x7 cm :p (Jak bąbelek). 4.Bąbelek pęka. Energia z środka bąbelka spowoduje wybuch wiatru. Jak dobrze zrobiliście to poczujecie falę wiatru z tamtego miejsca. Przepraszam, że nie każdy to zrozumie. Ale nie miałem czasu żeby to przygotować.Pozdrowienia. RE: Wybuch Wiatru - xao - 26-03-2014 (26-03-2014, 19:12)dragonis napisał(a): Możesz tym kogoś uszkodzić. Przechodzić będzie koło bąbelka a ty go ,,pękniesz" w tym samym momencie. Jednak musiał byś skumulować dużo energiiJak kurwa uszkodzić... jak w kogoś dmuchniesz, to też możesz go uszkodzić? RE: Wybuch Wiatru - DarkKnight - 26-03-2014 Haha. Uszkodzić? Żeby kogoś "uszkodzić" trzeba takiej kumulacji energii, że by się jej nie utrzymało. RE: Wybuch Wiatru - wena - 27-03-2014 Tak ciebie. Jak masz nieprzepychane kanaliki to się możesz poparzyć energetycznie. Tak sie bawiłem wiatrem jak miałem 5-7 lat XD bez urazy dla autora wątku. Ale jako dzieciak kumulowałem psi bale z wiatru/ i miałem brechę bo to działało. |