Witchcraft - Forum ezoteryczne
Ochrona wiatru - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Magia Naturalna (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+---- Dział: Magia Powietrza (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=60)
+---- Wątek: Ochrona wiatru (/showthread.php?tid=1638)



Ochrona wiatru - wojewok - 09-02-2013

Przepraszam za brak polskich znaków, nie mam.
Nie mam pewności, czy to działa, ani jakie są skutki uboczne. Znalazłem na dysku zwykły plik txt, w którym to było opisane. Jeszcze nie próbowałem, nie znam skutków.

Powietrze... żywioł każdemu potrzebny do życia. Niewielu jednak wie, że można go wykorzystać do ochrony. Opiszę tutaj dobry sposób:
1. Przygotuj runę Sowelo.
2. Narysuj runę Eihwaz na lewym nadgarstku.
3. Przygotuj magicznie obie runy.
4. Wyciągnij prawą dłoń nad runę Sowelo i przyjmij jak najwięcej energii. Zatrzymaj ją w sobie.
5. Przelej część energii do runy Eihwaz.
6. Rozpocznij wizualizacje. Wycisz się i skup.
7. Wizualizuj jak z runy Eihwaz wydostaje się ta energia i zmienia w powietrze.
8. Kontynuuj. Zgromadź dużą ilość energii w postaci pasków wiatru wokół siebie. Wyobraź sobie, że paski łączą się i zmieniają w tarcze, która cała cię okrywa. Wyobraź sobie, że jest niezniszczalna.

-----
Źródło: nieznane


RE: Ochrona wiatru - konidziu - 09-02-2013

Dobre, ale zbytnie marnotrawstwo czasu, ponieważ, po co kombinować sobie życie, im łatwiej tym lepiej (a przynajmniej mniej do zepsucia i łatwiejsze do ogarnięcia), a mianowicie nie potrzeba kombinować z runami, skoro można wykorzystać samą manipulację energią i omijając tę część z runami po prostu pobierając energię żywiołu powietrza i wytworzyć z niej barierę (chociaż bardziej do tego nadaje się energia żywiołu ziemi, ale to bez różnicy, każdy żywioł się nadaje).


RE: Ochrona wiatru - wojewok - 09-02-2013

Wiem. Tylko nie chciałem modyfikować, tekst oryginalny wiarygodniejszy. Jutro przetestuję.

PS. Runa sowelo może pomóc, więcej energii daje. ;)


RE: Ochrona wiatru - konidziu - 09-02-2013

Nie napisałem, że nie może, owszem, że może pomóc, ale im prościej tym lepiej, a przynajmniej mniej do zniszczenia, a efekt bardziej, że to ujmę zgodny z oczekiwaniami.


RE: Ochrona wiatru - wojewok - 14-02-2013

Technika działa, z runami szybciej i jest mocniejsza, więcej energii. Minusem są spowolnione ruchy, chyba że to ja zamulam...