Witchcraft - Forum ezoteryczne
Talizman wiedzy - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Techniki Magiczne (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Dział: Konsekracja narzędzi, amuletów i talizmanów (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=73)
+---- Wątek: Talizman wiedzy (/showthread.php?tid=1783)Talizman wiedzy - Olimpia - 02-03-2013

Czeka cię matura, test gimnazjalny, a może wreszcie chcesz zdobyć prawo jazdy? Zacznij tworzyć talizman, z którym potem wszystko zdasz wręcz śpiewająco!

Ferie już się, niestety, skończyły. Zanim się obejrzymy, wizja zbliżających się w zawrotnym tempie egzaminów do gimnazjów, liceów, i oczywiście, matury będzie spędzać nam sen z powiek, stresować i w ogóle… I jak w takich warunkach się uczyć?

Można wspomóc się akumulatorem informacyjnym, czyli tradycyjnym… talizmanem wiedzy. 1 marca będzie świetna okazja, by go przygotować, gdyż Słońce znajdzie się w sekstylu z Plutonem, a potem w trygonie z Saturnem. Oba te aspekty się znakomicie uzupełniają, dzięki czemu wzmaga się ambicja, silna wola, no i oczywiście umiejętność uczenia się. Talizman zrobiony w tym terminie będzie miał najlepszą jakość.

To niezwykłe, nie bójmy się tego słowa, urządzenie, wykorzystuje właściwości kryształów do gromadzenia i porządkowania informacji. Ale talizman wiedzy to także generator emocji i... szczęścia. Inaczej mówiąc – magiczny artefakt, który podczas egzaminów uspokoi, pomoże w koncentracji oraz podsunie odpowiednią porcję wchłoniętej wiedzy. Uwaga, jeśli po prostu postawisz go na książce, nie zadziała. Wiedza musi najpierw przejść przez twój mózg!

Nie można go też stworzyć w jedną noc. Aby skorzystać z talizmanu, najpierw trzeba zrobić odbiornik, a potem ładować go informacjami i emocjami przez co najmniej kilka tygodni.

Przygotuj:


* Szklany, okrągły talerzyk wielkości około 8 x 8 cm. Boki powinien mieć wygięte do góry.

* Pięć kamieni: kryształ górski, bursztyn, cytryn, granat i kwarc z rutylem. Przed włączeniem ich do talizmanu umyj je pod bieżącą wodą.

* Złotą wodoodporną farbkę.

Wewnątrz spodka złotą farbą namaluj symbol Heisei – znak reiki, siły życiowej, która przenika wszechświat. Używa się go podczas medytacji, kiedy potrzebna jest koncentracja, a myśli wirują. Doskonały na egzamin.

Na samym środku symbolu przyklej kryształ górski, pochłaniacz informacji.

Ustaw talerzyk jak na ilustracji poniżej i w czterech miejscach przyklej cztery pozostałe kamienie z namalowanymi na nich runami. Możesz także namalować runy na talerzyku i na nich przytwierdzić kamyki.

Na północy umocuj bursztyn z runą Fehu. Na wschodzie cytryn z runą Isa. Na południu – granat z runą Kenaz, na zachodzie kwarc z rutylem z namalowaną runą Gebo.

Podłączamy talizman

Teraz musisz dostroić akumulator do własnej aury. Usiądź wygodnie, przyłóż talerzyk do twarzy tak, aby kryształ górski znajdował się na wysokości czoła, zamknij powieki i wyobraź sobie, że z trzeciego oka wysuwa się energetyczna nić, która łączy cię z kryształem, a poprzez niego z pozostałymi kamieniami. Kiedy ujrzysz w wyobraźni tę siatkę, talizman będzie na ciebie zaprogramowany.

Powinieneś go zawsze mieć ze sobą, gdy będziesz się uczył. Możesz zabierać go do szkoły i trzymać w torbie – każdorazowo na chwilę przed nauką wyobraź sobie, jak twoje trzecie oko i talizman łączy energetyczna nić.

Naładowany talizman weź na egzamin. Postaw go na biurku albo trzymaj schowany. Włącz go wyobrażając sobie, sobie, że tym razem kryształy oddają ci zgromadzoną wiedzę, sycą spokojem, ułatwiają koncentrację. Egzamin zdasz bez trudu!

Autor: ED’A