Witchcraft - Forum ezoteryczne
Wir i krąg? - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Pytania i problemy (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Wir i krąg? (/showthread.php?tid=2826)



Wir i krąg? - Nesse - 12-06-2013

Właśnie piszę ryt mający związek z moją przeprowadzką i tak sobie myślę, żeby walnąć coś ceremonialnego i z przytupem, ale w miarę łatwego do zapamiętania (nie lubię latać po kręgu z kartką jak głupia). I tu mam takie pytanie, bo nigdy nie kreśliłam kręgu i otwierałam wiru jednocześnie w jednym rycie. Konkretnie chodzi mi o konsekwencje tego itp.
Nie mogę sama znaleźć jakiś przeciwwskazań, więc otwieram się na Wasze propozycje. :D


RE: Wir i krąg? - Wojtek - 12-06-2013

Wir na zewnątrz wywala energię, wir do środka ściąga. Krąg trzyma wszystko w kupie.


RE: Wir i krąg? - Quanti - 13-06-2013

Jak dla mnie nie ma rzeczy, której się nie da odkręcić (poza kilkoma wyjątkami). Nie korzystasz z żadnych Miejsc Mocy, ani z Eteru, więc nie ma niebezpieczeństwa przeładowania energii. :) A tak na marginesie, ciekawy pomysł.


RE: Wir i krąg? - Nesse - 13-06-2013

Nono, taks samo myślałam. :)