Witchcraft - Forum ezoteryczne
Horoskop Tęczowy - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Powiązane z magią (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=343)
+--- Dział: Astrologia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Horoskop Tęczowy (/showthread.php?tid=2900)Horoskop Tęczowy - Ames - 22-06-2013

Styczeń
Jesteś wybitnie inteligentny, masz świetną pamięć i potrafisz doskonale się koncentrować. Jeśli dołączyć do tego pracowitość, cierpliwość i wytrwałość - właściwie powinieneś osiągnąć wszystko, o czym zamarzysz. Przeszkadza Ci jednak niska samoocena. Uwierz w siebie, bądź swoim największym przyjacielem, a sukces będzie Twój!

Luty
Masz mnóstwo energii, werwy i zapału, ale nie lubisz chodzić utartymi ścieżkami. Wszystko chciałbyś robić po swojemu, inaczej niż inni - niektórzy twierdzą, że jesteś troszkę zwariowany... Odniesiesz sukces tam, gdzie ceni się oryginalność i niezależność. Pracując w zespole weź jednak pod uwagę, że nie tylko Ty jeden możesz mieć rację. Staraj się bardziej dostosować do innych.

Marzec
Niezależnie od tego, jaki zawód wykonujesz, w głębi duszy jesteś artystą. Kochasz sztukę, piękne przedmioty, muzykę i... ludzi o otwartych sercach. Praca powinna zapewniać Ci poczucie bezpieczeństwa, gdyż nie lubisz ryzykować. Doskonale sprawdzisz się w zawodach, gdzie potrzebna jest wyobraźnia, intuicja oraz dobre kontakty z innymi. Unikaj naiwności, bardziej dbaj o swoje interesy.

Kwiecień
Tryskasz energią i entuzjazmem, lubisz ruch, częste zmiany miejsca pobytu i... żeby ludzie się Ciebie słuchali. Dobrze sprawdzisz się na kierowniczym stanowisku, jeśli tylko będziesz delikatnie i taktownie postępował z ludźmi. Tacy jak Ty zwykle dochodzą na sam szczyt, pod warunkiem że będą bardziej wytrwali i konsekwentni - zwłaszcza w obliczu niepowodzeń.

Maj
Masz wdzięk i urok, dzięki czemu łatwo zjednasz sobie przychylność zwierzchników. Potrafisz dobrze się zaprezentować, pokazać od najlepszej strony. Jesteś praktyczny, umiesz liczyć pieniądze, nie można zarzucić Ci naiwności ani rozrzutności. Żebyś jeszcze tylko był bardziej pracowity...! Dobre wrażenie to połowa sukcesu, ale tę drugą połowę musisz sobie wypracować.

Czerwiec
Jesteś osobą wszechstronną, masz wiele zainteresowań i liczne znajomości, dobrą pamięć i łatwość uczenia się języków obcych. Dlaczego nie wykorzystujesz tych zalet w praktyce? Naprawdę możesz sam dojść do pieniędzy, a nie grając w totka lub licząc na mannę z nieba. Nie musisz ograniczać się do jednej profesji, możesz wykonywać kilka różnych zajęć. Bądź tylko bardziej konsekwentny i wytrwały.

Lipiec
Najważniejsze, abyś wiedział, do czego zmierzasz. Często bowiem sam nie bardzo wiesz, o co Ci chodzi. Jeśli raz coś postanowisz, nie wycofuj się natychmiast, tak jakbyś bał się swojej decyzji. Ważne jest, abyś pracował w zaufanym zespole ludzi, otoczony życzliwością. Nie wyrobisz się psychicznie tam, gdzie panują konflikty, zawiści i bezwzględna rywalizacja.

Sierpień
Twoją dewizą jest: sukces za najmniejszą cenę. Jesteś bardzo ambitny, w głębi duszy marzysz o sławie, ale prawdę mówiąc, nie lubisz się przemęczać. Sprawdzisz się w zawodach, gdzie trzeba robić dobre wrażenie, reklamować i reprezentować innych. Będziesz dobrym szefem. Ale postaraj się w to, co robisz, włożyć więcej wysiłku, zamiast wciąż kombinować, kim tu się wyręczyć.

Wrzesień
Bez takich ludzi jak Ty ten świat zawaliłby się w sekundę! Jesteś wytrwały, cierpliwy, odpowiedzialny, pracowity i punktualny. Łeb też masz nie od parady - potrafisz rozwiązywać naprawdę trudne problemy. Dlaczego jednak siedzisz jak ta mysz pod miotłą, zamiast się bardziej pokazać, zabłysnąć, zareklamować samego siebie...? Walcz ze swoją nieśmiałością, bo inaczej inni sprzątną Ci sprzed nosa najsmakowitsze kąski.

Październik
Jak ryba w wodzie czujesz się w licznym zespole. Potrafisz zdobyć sympatię innych. Świetnie rozwiązujesz konflikty, potrafisz godzić zwaśnione strony, pośredniczyć, doprowadzać do porozumienia. Sprawdzisz się wszędzie tam, gdzie liczy się znajomość ludzkich charakterów, talenty dyplomatyczne, wdzięk i urok osobisty. Kiedy już coś postanowisz, staraj się tego trzymać.

Listopad
Masz wielkie ambicje, dobrze sprawdzasz się w warunkach rywalizacji, konkurencji. Dopiero mając nóż na gardle mobilizujesz się do wysiłku i wtedy jesteś niezniszczalny. Kiedy do czegoś się zapalisz, potrafisz pracować z wielkim poświęceniem. Pamiętaj, żeby grać fair. I w pracy, i w biznesie trzymaj się obowiązujących zasad i przepisów.

Grudzień
Jesteś rzutki, przedsiębiorczy, pomysłowy i wierzysz w swoją szczęśliwą gwiazdę. Śmiało możesz zająć się np. biznesem, pod warunkiem że staranniej będziesz planował swoje ruchy. Jesteś bowiem w gorącej wodzie kąpany; często zdarza się, że najpierw działasz, potem myślisz, mnóstwo projektów zaczynasz, ale niewiele kończysz oraz masz zbyt szeroki gest, by odłożyć coś na czarną godzinę.

__
źródło: http://www.strefa54.pl/horoskop.php?horoskop=32#Luty