Witchcraft - Forum ezoteryczne
Horoskop Azteków - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Powiązane z magią (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=343)
+--- Dział: Astrologia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Horoskop Azteków (/showthread.php?tid=2943)Horoskop Azteków - Ames - 25-06-2013

Horoskop Azteków liczy sobie już ponad dwa tysiące lat i do dziś nic nie stracił na swej aktualności.
Posługując się nim można przepowiedzieć najbliższą przyszłość, określona przez 12 figur, związanych z liczbami od 1 do 9.
Aby uzyskać przepowiednie, należy dodać wszystkie liczby daty urodzenia, a następnie wszystkie liczby dnia, w którym dokonywana jest wróżba i na końcu dodać wyniki, otrzymując cyfrę.

Czyli dodajemy do siebie wszystkie liczby swojego dnia urodzenia, sprowadzamy je do liczby jednocyfrowej, a następnie na tej samej podstawie dodajemy do siebie liczby dnia, w którym wykonywana jest wróżba. Na sam koniec sumujemy liczbę dnia urodzenia i dnia wykonywania wróżby.

Otrzymana cyfra wskazuje figurę, w której znajduje się prognoza dotyczącą najbliższego okresu w Twoim życiu. Można tez zadać pytanie i dzięki cyfrom, z daty urodzenia i daty w której wróżymy, uzyskujemy znak a zarazem odpowiedź.
Nie należy wróżyć wcześniej niż przed upływem miesiąca od chwili pierwszej prognozy, tyle bowiem czasu potrzebuje cyfra znajdująca się w horoskopie, aby zająć nowe miejsce i wskazać Ci nową przepowiednię.


1-KAJMAN
Będą same magiczne chwile. Jest to jeden z najszczęśliwszych okresów w twoim życiu. Najbliższy czas będzie upływać pod znakiem, miłości, spotkań z przyjaciółmi, radości, licznego towarzystwa.

2-KOZICA
Jest to moment wyczekiwania, zatrzymania. Warto zastanowić się przez chwile nad tym, co osiągnąłeś do tej pory. Okres pauzy, przestoju pomoże Ci w uświadomieniu sobie, co się wydarzyło i nabrania siły na nowości jakie niedługo Cię czekają.

3-WODA
Jest to symbol wróżbiarski, bardzo pozytywny, gdyż oznacza oczyszczenie i rozwianie wszelkich problemów, niepokojów, które mogły zawisnąć nad Tobą.
Radość, miłość, zdrowie, szczęście, powodzenie finansowe,- to wszystko powinno teraz się dziać w twoim życiu. Skorzystaj z możliwości jakie będą Cię czekać.

4-TRZCINA
Ten znak można interpretować jako skłonność do zamykania się w sobie, często oznacza osobę dążącą do samotności, do życia wspomnieniami, przeszłością. Jeśli coś nie potoczyło się po twojej myśli będziesz musiał to przetrzymać, otrząsnąć się i iść do przodu ze swoim życiem. Twoja najbliższa przyszłość wymagać będzie od Ciebie dużej woli i chęci życia.

5-OCELOT
W tym czasie możesz liczyć na dobry okres w pracy zawodowej i w interesach. W sferze uczuć udane spotkania i zalążki przyjaźni mogących przekształcić się w trwałe związki.

6-SĘP
Większość przeszkód rysujących się przed tobą jest możliwa do pokonania. Jeśli poczujesz że z czymś sobie nie dajesz rady, to możesz być pewny ze niedługo te problemy znikną, gdy tylko zdasz sobie sprawę ze swoich możliwości.

7-WIATR
To symbol mówiący o zmieniającej się pogodzie, jest tez symbolem zmian, powiewu świeżości w naszym życiu. Jeśli pojawią się problemy, szybko znikną, i nie przyćmią zdolności logicznego myślenia. Uczucie jakim darzy Cię partner, pomoże Ci przezwyciężyć niezbyt szczęśliwe momenty.

8-OGIEŃ
Oznacza działanie, i najlepszy czas, w którym należy ująć swój los i kształtować go zgodnie z Twoją wolą, pragnieniami i oczekiwaniami.
Dysponujesz ogromną siłą, dlatego użyj jej bez obaw, i spójrz na swoją najbliższa przyszłość ze spokojem.

9-DESZCZ
Deszcz oznacza przychylność fortuny, szczęście. Jest to najszczęśliwsza liczba w horoskopie azteckim. Jesteś pod znakiem dobrego losu. Nadszedł moment śmiałych, odważnych decyzji, szczególnie w miłości.

__
źródło: http://www.znakizodiaku.com/horoskopaztekow.html