Witchcraft - Forum ezoteryczne
Stworzenie Żywiołaka-Chowańca - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Magia Naturalna (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Stworzenie Żywiołaka-Chowańca (/showthread.php?tid=348)

Strony: 1 2 3

Stworzenie Żywiołaka-Chowańca - Olimpia - 23-09-2012

Cóż to za dziwny temat? Chowańce to psy, koty, papużki itp. ale żywiołaki? Jeśli sobie takowego stworzymy to tak No więc, wizualizujemy małą świetlistą kulę w kolorze odpowiednim do żywiołu jakiego ma być żywiołak, niech ta kula się powiększa i powiększa następnie nadajmy kształt tejże kuli najlepiej ponoć nadać jej kształt zwierzaka.

Taki żywiołak może być po to aby dotrzymywać towarzystwa, pogadać, bronić nas itp. Ale do negatywnych celów nie polecam. Po stworzeniu żywiołaka należy nadać mu imię i powiedzieć jasno i konkretnie po co go stworzyliśmy np. ''(imię żywiołaka) Stworzyłam Cię żebyś mi dotrzymywał towarzystwa kiedy jestem samotna lub czegoś potrzebuje''. Teraz jak się porozumieć z żywiołakiem? Wołasz go po imieniu i rozmawiasz telepatycznie. Koniec kropka.

Z istotami astralnymi po prostu rozmawiasz telepatycznie, automatycznie - myślisz coś a ta istota Cię słyszy.
Nawet teraz pomyślisz: ''Undyno jak mi ciężko'' - i to do niej dotarło Czasem nieświadomi tego rozmawiamy telepatycznie z istotami, mało tak było że myślałeś coś a w myśli pojawiła Ci się jakaś inna myśl która np. odpowiadała Ci na pytanie?

Stworzenia Żywiołaka Chowańca 2 - Olimpia - 08-11-2012

No dobra... Dawno już obiecana technika jak stworzyć żywiołaka...
Zapomniałam że już jedną technikę jak go stworzyć opisałam, więc łączę tematy a teraz druga technika.

Najpierw dobrze medytować aby się rozluźnić, uspokoić itp. następnie wybieramy żywioł do którego zostanie stworzony i mamy się poczuć tym żywiołem jeśli np. wybieramy żywioł ognia to mamy myśleć że to my jesteśmy tym żywiołem, że jesteśmy cali w ogniu, jesteśmy jedną wielką energią ognia itp. następnie dłonie ustawiamy pacami na przeciw siebie, mają być w odległości około 30 cm. między palcami wyobrażamy sobie jakiś kształt którym owy żywiołak ma być, czyli jak wygląda kreujemy jego wygląd następnie wizualizujemy jak nasz żywiołowy oddech wnika w tego żywiołaka dodając mu energii danego żywiołu, kiedy już poczujemy że jest pełen żywiołu który wybraliśmy mówimy jak na imię, do czego został stworzony, co ma zrobić i kiedy się unicestwić. Ważne jest podanie odpowiedniej pory unicestwienia żywiołaka, nie podawajmy naszej ludzkiego czasu względnego np. zamiast ''o jutro o godzinie 15'' to mówimy ''w czasie najbliższej pełni''. Przykładowe programowanie:

''Niniejszym nazywam się Red
Zostałeś stworzony przeze mnie aby uniemożliwić mojej rywalce Agacie odebranie mi pracy w sądzie i masz się wywiązać z tego zadania.
Kiedy Twoja misja dobiegnie końca masz się rozproszyć w energię i zjednoczyć z żywiołem ... (tutaj podajemy ten z którego jest stworzony).
Jeśli do momentu trzydziestego pierwszego wschodzącego słońca nie uda Ci się wykonać zadania mimo wszystko masz się rozproszyć w energię i wniknąć w ... (podajemy żywioł).
Niech się stanie!
Wyruszaj!/Leć!/Zaczynaj! itp.

RE: Stworzenie Żywiołaka-Chowańca - Kruchy - 27-12-2012

A czy może np. podsuwać mi odpowiedzi na pytania nie mówiac??

RE: Stworzenie Żywiołaka-Chowańca - Olimpia - 27-12-2012

Faktycznie takie byty rzadko kiedy istnieją długo, ale to przez ''magów'', którzy w astralu szukają sobie worków treningowych i inne byty. Oczko Więc jak go nastawisz bojowo, żeby umiał komuś wtłuc to spoko...

Kruchy, może.

RE: Stworzenie Żywiołaka-Chowańca - TheDarkZumo - 05-01-2013

Czy jeżeli stworzę żywiołaka wody i rozkaże mu nie dopuścić np. do wymienionego w tekście ''wygrania rozprawy w sądzie'' to ten żywiołak będzie używał np.deszczu i innych rzeczy typowych dla tego żywiołu?

RE: Stworzenie Żywiołaka-Chowańca - Olimpia - 05-01-2013

Zależy jak go zaprogramujesz tzn. czego nauczysz, ale fakt ponieważ jest z energii wody to będzie używać energii wody, ale też można mu wmontować np. umiejętność manipulacji itp.

RE: Stworzenie Żywiołaka-Chowańca - wojewok - 20-02-2013

Żywiołak ma cechy takie jak ja, jak żywioł, czy takie jakie mu nadam przy tworzeniu?

Programować można w myślach, czy słownie?

RE: Stworzenie Żywiołaka-Chowańca - Olimpia - 22-02-2013

Wyobrażenie sobie siebie w jakimkolwiek żywiole to sprawa indywidualna, wyobrażaj sobie tak jak czujesz. Uśmiech

RE: Stworzenia Żywiołaka Chowańca 2 - Irbis - 28-02-2013

(08-11-2012, 16:03)Olimpia napisał(a): Kiedy Twoja misja dobiegnie końca masz się rozproszyć w energię i zjednoczyć z żywiołem ... (tutaj podajemy ten z którego jest stworzony).
Jeśli do momentu trzydziestego pierwszego wschodzącego słońca nie uda Ci się wykonać zadania mimo wszystko masz się rozproszyć w energię i wniknąć w ... (podajemy żywioł).
Niech się stanie!

A dlaczego po prostu nie można go wypuścić. Np. uwzględniając:

Kiedy Twoja misja dobiegnie końca staniesz się wolnym i już nigdy się nie spotkamy.
Jeśli do momentu trzydziestego pierwszego wschodzącego słońca nie uda Ci się wykonać zadania mimo wszystko uzyskasz wolność i nigdy więcej już się nie spotkamy.
Niech się stanie!

Pytanie 2.
Czy można połączyć 2 żywioły do stworzenia żywiołaka ?

RE: Stworzenie Żywiołaka-Chowańca - Olimpia - 28-02-2013

Irbis na pytanie pierwsze odpowiem tak: to tak samo jak z serwitorem... im dłużej byt istnieje tym bardziej myśli samodzielnie i może się wymknąć spod kontroli, bardzo często wówczas taka istota pierwsze co robi to niszczy tego kto powołał go do życia, dlatego praktycznie przy każdej isntrukcji stworzenia byta masz punkt że trzeba go unicestwić, najlepiej aby nie zapomnieć to wbudować mu właśnie autodestrukcję.

Poza tym ktoś może przejąć władzę nad Twoim bytem, czyli tym samym częściowo nad Twoją energię i poznać Twoje sekrety tzn. żywiołak Cię zna, co nie? No to na rozkaz nowego Pana wypapla wszystko co wie o Tobie.

Na drugie pytanie: tak można, ale wtedy to już nie będzie żywiołak bo żywiołak ma jeden żywioł a nie dwa... no ale mniejsza myślokształt to myślokształt.