Witchcraft - Forum ezoteryczne
Okrzyki Barbarzyńskie - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Pozostałe rodzaje magii (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Okrzyki Barbarzyńskie (/showthread.php?tid=3718)



Okrzyki Barbarzyńskie - Wild salamander xD - 07-10-2013

Okrzyki barbarzyńskie są stare jak legendy o nich i o ludzie który władał ich mocą. Według historii okrzyki miały zagrzewać barbarzyńców do walki jak i zastraszać przeciwnika. Jednak ich magia dla zwykłych ludzi wiele czasu zostawała ukryta pod częściowym kłamstwem na ich temat i czemu miały służyć.

Najpierw zacznijmy od tego czym są.

Jak wiemy z lekcji fizyki dźwięk to fale które poruszają cząsteczkami. Jednak energia powstała podczas wydechu musiała nieść z sobą sporo energii, by poruszyć inne cząsteczki. Przy takim poruszeniu cząsteczek wywiązuje się tarcie które wytwarza więcej energii, jednak z względu na niski stan skupienia powietrza energia zanika, bo fale rozchodzą sie typem okrągłym co prowadzi do ich rozproszenia i zaniku energii.

To nam dowodzi, ze krzyk niesie z sobą energie która wprawny mag może przekształcić tak by mu służyła jako bron. Nie które z okrzyków barbarzyńskich miały podnieść siłę witalna siebie oraz towarzyszy broni, nie które przyzwanie mocy pomocnych, inne wyssaniu mocy z wrogów oraz skazywaniu ich na porażkę. Wyobraźmy sobie, że ktoś na nas krzyczy. Energia wewnątrz nas zaczyna się zmieniać. Tak samo jest, gdy ktoś zacznie wystukiwać dany rytm, podczas takiego stukania, bądź tupania niektóre mogą nas uspokoić, wprawić nas w stan tantryczny, bądź trans, a inne po prostu nas zirytują, jeszcze przy innych poczujemy się słabo. Jak wiemy głos ma siłę manifestacji, a tupnięcia i upór w glosie mogą wzmocnić efekt owej manifestacji. Dlatego barbarzyńcy wykrzykiwali z duma okrzyki, które czasem nawet miały prosić bóstwa o stawiennictwo. Ich ojczysty język w brzmieniu jest podobny do niemieckiego. Ciężki, silny mocno akcentowany. Okrzyki owe można nazwać nawet czymś w rodzaju mantr. O ile przyjmiemy że standardowe mantry wpływają duchowo i na świat duchowy, a okrzyki manifestują płaszczyznę materialna jak i ich energie. Nawet jeśli teraz wymruczycie z godnością zwykle "uułłoohhh" z brzmieniem echa poczujecie wzrastająca was energie której odczucie jest podobne i o wiele bliższe odczuciu energii materialnej, niż po technice kundalini energetyzowania.


RE: Okrzyki Barbarzyńskie - FEBRa - 08-10-2013

http://www.youtube.com/watch?v=Ip7QZPw04Ks
http://www.youtube.com/watch?v=ue3Fhi_IpBA

Też coś podrzucę.


RE: Okrzyki Barbarzyńskie - Wild salamander xD - 08-10-2013

Zacznijmy od tego, że Blizzard tak z dupy sobie nie wziął okrzyków, tak samo jak na podstawie pewnego grimuaru są stworzone klasy bestii piekielnych z czego mało osób sobie zdaje sprawę. Tak samo jest z okrzykami wielu archeologów wspomina o okrzykach bojowych barbarzyńców.

Łał wzywanie radiowozów cóż za godne podziwu podejście do tematu. Chyba nie zrozumiałaś, że to co napisałem odnosi się także do samej mocy manifestacji przez mowę przestrzeni, którą Chaocki Rytuał Wiru Otwiera właśnie Urańskim Okrzykiem HUT.... W tym samej chwili właśnie to wyśmiałaś.

Jak widać działasz jak Chaotka, nie ważne jak grunt że działa, a zaklęcie rzucone na wiatr są porostu słowami niczym więcej i nie robią nic poza tym że są.
Ogólnie ty mówisz o krzykach które nasza "adeptka magii 1'stopnia" wykrzykuje w niebo głosy bez sensu magicznego i bez przesłania, tylko dla tego, że chce kogoś obrazić/ośmieszyć itd.


RE: Okrzyki Barbarzyńskie - FEBRa - 08-10-2013

"To nam dowodzi, ze krzyk niesie z sobą energie która wprawny mag może przekształcić tak by mu służyła jako bron."
Energia jest wszędzie. Równie dobrze mogę, wg. twoich słów dmuchnąć i sprawić, że komuś będzie słabo. Proszę cię.
"Zacznijmy od tego, że Blizzard tak z dupy sobie nie wziął okrzyków,"
Nie, nie wziął. Tak samo nie wzięli twórcy Skyrim. Wzięli to z mitologii nordyckiej, a dokładnie z wierzeń mówiących, że ryki natury (wodospad, grzmot itp) to głosy bogów. Pls.
"którą Chaocki Rytuał Wiru Otwiera właśnie Urańskim Okrzykiem HUT"
I tu kolega się wyłożył. Prawdziwi chaoci mają w dupie chaos i chaotyckie rytuały. Jebać wszystko - istnieje tylko energia, emocje, wola, które dobrze wykorzystane pozwolą nam zrobić wszystko co nam się zamarzy.
Energia, emocje, wola - od kiedy do cholery magowie działają wg. obcych rytuałów i przeglądają stare księgi, mimo że połowy nie rozumieją? Hollywoodzkie filmy was zniszczyły. Każda Szeptucha was na ziemie położy.


RE: Okrzyki Barbarzyńskie - Wild salamander xD - 08-10-2013

Łoł, to mnie zdziwiłeś. Znam sporo Chaotów i powiem Ci szczerze, że nie mają w dupie rytuałów. Zapewne jeśli ktoś jest ze starego forum, zna taką osobę jak Darakolius. Był on chaotą wiele lat i znał ten system od podszewki. http://www.czarymary.pl/wir.html Wszędzie, gdzie poszukasz, możesz to znaleźć.


RE: Okrzyki Barbarzyńskie - FEBRa - 08-10-2013

"Był on chaotą wiele lat i znał ten system od podszewki"
Rozbawiłeś mnie. Chaotyzm to nie jest system. Chaos - nieporządek, bezład. Jak ci to wygląda? Chaos i coś usystematyzowanego? Chaos powstał z powody magów, którym nie pasowały ówczesne systemy. Brali oni co chcieli, mieszali, kładli na 3 podstawowych umiejętnościach (kontrola energii, emocji, woli) i poruszali się własną ścieżką. Nie ma czegoś takiego jak system i chaos. Każdy chaota jest inny.
"Wszędzie gdzie poszukasz możesz to znaleźć."
A co to ma do rzeczy bo nie rozumiem. Podsyłasz mi jakiś rytuał, którego uczy się początkujących, aby zapoznali się jak działa magia i oczekujesz, że uznam to jako argument.
"Znam sporo Chaotów i powiem Ci szczerze że nie mają w dupie rytuałów."
Albo mnie nie zrozumiałeś, albo oni nie rozumieją na czym polega chaos jako ścieżka.
Nie musisz trzymać się założeń, możesz wyrzucić rytuały do kosza, albo je dowolnie modyfikować. Jesteś niczym facet w kuchni z wiedzą wieloletniej kury domowej. Chaos sprowadziliście, nędzni magowie do sigili, serwitorów i okrzyków przyprawiających o dreszcze osoby o wyczulonym słuchu muzycznym. Ja również znam kilku chaotów - i ja w przeciwieństwie do cb nie będę się na nich powoływał, bo mam wiedzę czym chaos jest. Masz dowolność, nic cię nie ogranicza oprócz własnej woli, i wyobraźni.