Witchcraft - Forum ezoteryczne
Medycyna naturalna - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Rozwój duchowy (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Dział: Uzdrawianie (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=183)
+--- Wątek: Medycyna naturalna (/showthread.php?tid=4313)Medycyna naturalna - Ismena - 19-01-2014

Czy to możliwe, żeby istniał lek na wszystko? Co o tym myślicie?
https://hipokrates2012.wordpress.com/2013/10/25/doktor-podbielski-i-jego-mikroelementy/


RE: Medycyna naturalna - Gywher - 19-01-2014

Bardzo ciekawa rzecz. Prawdopodobnie ją wypróbuję.
W dodatku spodobał mi się ten grzmiący, charyzmatyczny ton doktora w wykładzie. Preparaty przypominają mi bioflawanoidy (bardzo skuteczne, acz strategia ich sprzedaży jest niejasna i nieadekwatnie droga dla klientów). O ile nie zahacza to o offtop, chciałbym przy okazji podzielić się dwoma, trzema preparatami:
(1)Citrosept - wyciąg z pestek czerwonego grejpfruta. Zabija grzyby i pasożyty. Niejako dezynfekuje organizm od wewnątrz. Całkiem niedrogi. Stosowałem, polecam. Obecnie mam od niego przerwę, acz planuję powrót za około 2 tygodnie.
(2)Alkala-N - mieszanka dwuwęglanu sodu, dwuwęglanu potasu i cytrynianu sodu - za wiele to pewnie nie mówi, ale chodzi o odkwaszenie [ph moczu] organizmu. W połączeniu z (1) daje mocny efekt, bo w kwaśnym środowisku grzyby są niewidoczne dla organizmu, natomiast w momencie, gdy ph zbliża się do ok. 6,8 / 6,9 stają się one widoczne i cóż, zwalczane. A, jak wiadomo, kwasota organizmu powoduje problemy ze stawami, niewydolność nerek, osteoporozę i parę innych atrakcji. Również stosowane przeze mnie.
Całość można ciekawie wzmocnić, stawiając kropkę nad i, w postaci homeopatycznej tui(rzecz jasna, nie wspominałbym, gdybym sam na sobie nie stosował, sprawdzone, z najbardziej widocznych efektów warto wspomnieć o zaniku wielu znamion z ciała i generalnie mało estetycznych zmian skórnych).

Oczywiście nie reklamuję powyższych, ani nie zależy mi na ich promowaniu. Ot, zwyczajna chęć podzielenia się pewnymi informacjami, gdy mowa o prawdziwie zdrowym zdrowiu. : )
Ismeno, dzięki za informacje!
Zdrówka.


RE: Medycyna naturalna - Gywher - 19-01-2014

Oczywiście mowa o ph moczu. Fakt, przepraszam, zapomniałem nadmienić.


RE: Medycyna naturalna - Ismena - 19-01-2014

Bardzo się cieszę, że dzielicie się swoimi przemyśleniami i nie mam nic przeciwko temu, żebyście podawali wypróbowane preparaty, jeśli ma to komuś pomóc w wyleczeniu. Uśmiech


RE: Medycyna naturalna - karrola - 08-01-2017

Lek na wszystko to byłoby cudowne. Jeszcze takiego nie znalazłam..