Witchcraft - Forum ezoteryczne
Demony, aura i wampiry. - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Pytania i problemy (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Demony, aura i wampiry. (/showthread.php?tid=4834)

Strony: 1 2


Demony, aura i wampiry. - Nightmare - 16-03-2014

Mam kilka pytań. Mogą się wydawać błahe itd, no ale lubię dużo czytać i zdobywać informacji szczególnie magicznych. ; D 
No więc... 
1. Demony. Jak to z nimi jest? Trzeba być zdrowym psychicznie i się nie bać? xD Ja np strasznie boję się jakichkolwiek istot astralnych a co dopiero demonów. No cóż... czyli nie mogę być dobrym demonologiem. Prędzej ich poddaną. :D 
2. Kolega mi kiedyś powiedział, ze strasznie mam podziurawiona aurę. ;_; I że jest jakieś ćwiczenie na scalenie tego w kupę. :3 Gdzie mogę ponownie odnaleźć to ćwiczenie bo zgubiłam?
3. Podobno dużo atakuje mnie wampirów i tego typu gości. Co powoduje, że jestem jak wysuszona śliwka i ciężko jest wtedy cokolwiek trenować. ;_; Zmierzam do tego, że sama zaczynam pobierać od innych energię, przy czym nie czuje się wcale lepiej. Wiadomo emocje i inne brudy innych czlowieków oslabiają. Jak mam się bronić? Może coś poradzicie? Próbowałam wielu rzeczy ale nadal kiedy pójdę do szkoły wszyscy mnie atakują. Starałam się robić tarczę, no ale skąd w ogóle czerpać energię. ;_; Oczyszczenie też nic nie dawało, zaraz znów doczepiło się... Ja jeszcze mam depresje. Co plusem jest bo przyzwyczaiłam się do męczenia więc teraz nie odczuwam tak tych astralnych i nie astralnych popaprańcó.  Nawet próbowałam zostać wampirem energetycznym ale pewnie zawsze nim byłam. :3


RE: Demony, aura i wampiry. - Sorrio Mortiaris - 16-03-2014

1.
Cytat: Demony. Jak to z nimi jest? Trzeba być zdrowym psychicznie i się nie bać? xD Ja np strasznie boję się jakichkolwiek istot astralnych a co dopiero demonów. No cóż... czyli nie mogę być dobrym demonologiem. Prędzej ich poddaną. Big Grin

Większość demonów to manipulujące chujki, i tylko udają silniejszych, po za tym są to istoty niższych kręgów, więc nie wiem dlaczego chcesz być ich poddaną, jako człowiek startujesz z dużo wyższej półki. Oczywiście zdarzają się wśród nich "perełki".

Cytat:2. Kolega mi kiedyś powiedział, ze strasznie mam podziurawiona aurę. ;_; I że jest jakieś ćwiczenie na scalenie tego w kupę. :3 Gdzie mogę ponownie odnaleźć to ćwiczenie bo zgubiłam?

Podziurawiona aura wiąże się chyba z wampiryzmem, tak czy inaczej musiała byś być bardzo słaba, bo uciekała by Ci energia, może złego słowa użył?

Cytat:3. Podobno dużo atakuje mnie wampirów i tego typu gości.

Atakują, czy popadłaś w swego rodzaju autosugestie?

Cytat:Próbowałam wielu rzeczy ale nadal kiedy pójdę do szkoły wszyscy mnie atakują. Starałam się robić tarczę, no ale skąd w ogóle czerpać energię. ;_; Oczyszczenie też nic nie dawało, zaraz znów doczepiło się... Ja jeszcze mam depresje. Co plusem jest bo przyzwyczaiłam się do męczenia więc teraz nie odczuwam tak tych astralnych i nie astralnych popaprańcó. Nawet próbowałam zostać wampirem energetycznym ale pewnie zawsze nim byłam. :3

Nie wiem skąd się od Ciebie wzięło, to że wszyscy atakują?
Jak masz podziurawioną aurę, to samoistnie Twój organizm może szukać energii od innych, przez co możesz też odczuwać od innych negatywne emocje, bo podświadomie znają Twoje intencje. Ciężko mi coś Ci doradzić w tym przypadku, nie jestem specjalistą od wampirów.


RE: Demony, aura i wampiry. - Sorrio Lenen - 17-03-2014

Jeśli masz kontrolę nad sobą i swoim umysłem, jeśli znasz swoje słabości i pragnienia, i nie jesteś na tyle głupia żeby podpisywać jakieś pakty i poddawać się woli bytów, to żaden demon nad Tobą nie zawładnie.

'Podziurawiona aura' jest, z tego co wiem, objawem wampiryzmu. Jednakże nie sądzę, żeby tak było w Twoim przypadku. Dlaczego?

Napisałaś, że masz depresję. To wszystko wyjaśnia, wierz mi. Brak energii jest objawem depresji. Ludzie z depresją nie mają na nic sił, szybko się męczą, są markotni, często nie chcą nawet wychodzić z domu czy nawet z łóżka. To, co widział Twój kolega, to pewnie zmiany w aurze spowodowane chorobą, i źle je zinterpretował. Obecnie pracuję nad terapią która pomogłaby w leczeniu depresji magicznie - moja babcia ma depresję, więc jestem zdeterminowana żeby jej pomóc. Choć jeśli chciałabyś być moim królikiem doświadczalnym, to też bym się nie obraziła - łatwiej pracować z kimś, kto jest w ogóle świadomy moich działań.


RE: Demony, aura i wampiry. - SorrorNesse - 17-03-2014

Że się wtrącę, Sorrio, mi depresję leczą od 13 roku życia i coś nie wychodzi. :p Nie chcę jako wzorca podawać tylko i wyłącznie mojego przypadku, ale w większości depresji nie da się wyleczyć. Nawet jeśli, to na chwilę, bo w co gorszy dzień ma nawroty.

Tak więc Nightmare, proponuję po prostu wykorzystać to, co masz. Jak się bawić to się bawić, energię pobierać, kolegów spalić. :E


RE: Demony, aura i wampiry. - Ismena - 17-03-2014

Nie wszyscy opetani podpisywali pakty i bawili sie w magiczne dzialania. Nie istnieje czlowiek, ktory ma 100% kontrole nad soba, umyslem i pragnieniami. Slabosci kazdy jakies ma, nawet jesli mu sie wydaje, ze nie ma. Pakty odradzam. Nightmare :) mysle, ze popadasz w zly stan psychiczny na wlasne zyczenie, skupiajac sie na czyms, co jest nieistotne i wmawiajac sobie depresje. Ty nie masz zadnej depresji, postaraj sie wiecej wychodzic do kolezanek i znalezc sobie jakies ciekawe hobby na wiosne. Wiecej ruchu na swiezym powietrzu, zacznij od codziennych spacerow, bez wzgledu na pogode. Jak motywacji brak, to kup psa, Przestan sie postrzegac jako slaba i chora! Nie jestes ani wampirem ani slaba. Uwierz w siebie dziewczyno i zmien myslenie. * Odnosnie tematu- zgodze sie, ze demony sa rozne. Nie zgodze sie, ze sa slabe i niemadre. Wrecz przeciwnie, niejednego potrafia inteligentnie podejsc oraz wykorzystac "slabe" punkty. Nie szukac z nimi kontaktu, to nie bedzie problemu. ** "Podziurawiona aura" to zaden dowod wampiryzmu. Dziury sa wynikiem zlego funkcjonowania czakr (z moich obserwacji wynika, ze glownie dolnych), oraz bardzo oslabionej psychiki i chorob wszelkiego rodzaju. Wszystko to sie laczy. Aura wampira jest zupelnie inna. Sa moim zdaniem dwa rodzaje- albo jest bardzo silna (wtedy ktos jest bardzo witalny i wyglada kwitnaco, wrecz kipi energia) albo jest zmienna. Specyfike zachowam dla siebie, nie bede wnikac.


RE: Demony, aura i wampiry. - Olimpia - 17-03-2014

Podziurawiona aure mozesz miec tez.np. od palenia papierosow albo smieci asrralnych typu larwy. Zgadzam sie z.Ismena nie liczac.tych demonow ich sila i inteligencja zalezy od rangi no i czasem ich przyjazn.jest.nieoceniona ale ze wzgledu ze moga udawac.zebys im zaufala.jak to robi np. Belzebub to lapy precz od demonow to niebezpieczne.


RE: Demony, aura i wampiry. - kozioł - 17-03-2014

Co do demonów popieram sorrio ja sam zawsze robie najpierw to czego nie wolno i sprawdzam konsekwencje i przyznam wystarczy nie robić żadnej z tych rzeczy i nie masz się co bać. Jednak jak chcesz być demonoloszką to bolecam uwierzyć w siebie bo bez tego nic sie nie zrobi.


RE: Demony, aura i wampiry. - Olimpia - 17-03-2014

koziol tylko.ze takimi radami mozesz miec.kogos na.sumieniu... nie zawszw.nic.sie.nie.stanie.


RE: Demony, aura i wampiry. - kozioł - 17-03-2014

No prawie nigdy, mój błąd bo jedną trzeba uważać.
PS nie mam sumienia^^ ale nie chce nikomu zrobić krzywdy przepraszam.


RE: Demony, aura i wampiry. - Olimpia - 17-03-2014

To, że Tobie nic złego się jeszcze nie przytrafiło nie znaczy, że inni też będą mieć tyle szczęścia.