![]() |
|
Alfabet Enochiański - Wersja do druku +- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl) +-- Dział: Powiązane z magią (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=343) +--- Dział: Inne (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=344) +--- Wątek: Alfabet Enochiański (/showthread.php?tid=498) |
Alfabet Enochiański - Olimpia - 25-09-2012 Czyli alfabet aniołów skopiowany z książki Johna Dee pt: ''Wstęp do Magii Enochiańskiej''. Alfabet ma wysokie wibracje, bardzo łatwo się go nauczyć. ![]() Najlepiej wybrać sobie jedną literkę i pisać ją ciągle pamiętając bądź powtarzając sobie, że to np. A a jak wkujecie to następną. W parę dni załapiecie! Chyba że macie mało czasu to w mniej niż miesiąc, można np. jedną, dwie, trzy literki dziennie tak zapamiętywać. ![]() Polecam na jedną literkę poświęcić godzinę bądź dwie godziny czasu, jest wtedy pewność że się utrwali i jutro tego nie zapomnimy.
RE: Alfabet Enochiański - Irbis - 25-09-2012 A gdzie J i K ? RE: Alfabet Enochiański - Avis - 25-09-2012 W pare dni ? Olimpio, ja się go nauczyłem w godzinę. A to dzięki bardzo prostej czynności. Pisałem w nim od razu cały "dziennik". Ja osobiście traktuje go jako swoistą "cenzurę". Dzięki temu, nawet, jeżeli jakiś lajk zajrzy do zeszytu, to nawet się nie skuma o co chodzi. Pozmieniałem minimalnie wygląd niektórych literek dla wygody czytania. RE: Alfabet Enochiański - konidziu - 26-09-2012 Ten alfabet nie tylko jest używany przez anioły ale również przez, że się tak wyrażę burżuazję piekielną ten alfabet jest tak uniwersalny, że nim nawet z demonem się dogadasz. RE: Alfabet Enochiański - Olimpia - 26-09-2012 Z demonem się w każdym języku dogadasz. -_-' RE: Alfabet Enochiański - konidziu - 26-09-2012 Taa, widzę, że dużą masz styczność z demonami. Tu mnie chodziło o pismo, nie każdy demon będzie pisał dokładnie w tym języku jakim się chce, a tym bardziej te silniejsze. Te to będą przede wszystkim używać enochiańskiego i jakiegoś takiego dziwnego, nawet nie wiem co to za znak,i raz w życiu miałem z tym styczność. Więc Oli jak byś mnie nie znała, ja pisząc 'dogadać się' miałem na myśli pismo, więc ten twój sarkazm był nie na miejscu. RE: Alfabet Enochiański - Wolk - 01-09-2013 Najbardziej w tym alfabecie podoba mi się że Bóg i Aniołowie używaja angielskiej składni i koniugacji. To niewątpliwie bardzo ułatwia kontakt z nimi... RE: Alfabet Enochiański - Oth - 02-09-2013 Język enochiański nie służy do kontaktowania się z aniołami, bo do tego można użyć jakiegokolwiek języka, a nawet nie używać żadnego. Język enochiański ma wywoływać określone akcje w świecie fizycznym przy pomocy aniołów. Nie jest to zatem język jako taki, a raczej system tworzenia własnych formuł magicznych. RE: Alfabet Enochiański - Aesane - 02-09-2013 Jak nim się posługiwać? RE: Alfabet Enochiański - Krytyk - 02-09-2013 Język enochiański mylnie nazywany językiem "aniołów'' poza "fikuśną" kaligrafią jest chyba najbardziej chaotycznym językiem świata, nie pamiętam nazwy książki napisanej przez twórce (czytaj gościa który w kuli zobaczył litery i uznał że pochodzą one od Aniołów plus ma on z nich zrobić alfabet) ale tak chaotycznej książki nie widziałem jedno słowo całkiem inaczej pisane w zależności od "widzimisię" autora. Ogółem pożal się Boże nad nią. A co do języków anielskich, znaczy języków danym ludziom od Aniołów by ludzie mogli sie z nimi komunikować, pierwszym językiem był język "ptaków" ponoć ten, którym się komunikowano sprzed wieży Babel, którego kościół zabrania próbować tłumaczyć, ale nawet jakby kościół zachęcał to i tak nikt nie umie odczytać tego języka. Później językiem danym ludziom od Aniołów stała się łacina, rzymska łacina nawet w Rzymie jest fresk z pne pokazujący jak anioł daje zwój z językiem ludziom, ale to nieistotne. Następnie żydzi zaczęli pluć się o anielskość i boskość swego języka, więc hebrajski walczył o miano "angelic" xD jeszcze później nastała era średniowiecza, gdzie analfabeci i nieuki mieszali się z filozofami i klerem i tak powstały wszalakie dialekty łaciny xDDDDD a wraz z Renesansem ludzie powrócili do ojczystych języków i tak oto każdy może ogłaszać iż dany język pochodzi od "Aniołów". Koniec bajeczki. Booya! (02-09-2013, 00:48)Aesane napisał(a): Jak nim się posługiwać? Piszesz literka po literce słowo np "D U P A" litery przyciągają 'energie' anielskie i tak oto możesz przekazać Aniołowi słowo "dupa", Anioł się ucieszy, że może porozmawiać z tobą po polsku ale nie alfabetem łacińskim a wymyślonym przez gościa z kryształową kulą. xDDDDDDDDDD |