Witchcraft - Forum ezoteryczne
Jak stworzyć własną klątwę? - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Zaklęcia i rytuały (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Dział: Klątwy (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+---- Wątek: Jak stworzyć własną klątwę? (/showthread.php?tid=5201)

Strony: 1 2


Jak stworzyć własną klątwę? - Symbiot - 23-04-2014

Jak w pytaniu. <3


RE: Jak stworzyć własną klątwę? - Razkael - 23-04-2014

No cóż, masz 11 lat, tak? I od niedawna zacząłeś praktykować, a chcesz już komuś robić krzywdę. Jeśli masz wrogów (prawdziwych, których darzysz szczerą nienawiścią, w co wątpię) to lepszym sposobem niż rzucanie klątw jest servitor bojowy, albo coś w tym rodzaju, klątwa się odbija i bardziej skrzywdzisz siebie niż tego kogoś. Lepiej to przemyśl. Nie mam zamiaru nikogo moralizować, ale jeśli kogoś zabijesz (w co wątpię) lub zrobisz z kogoś kalekę to już tego nie naprawisz, radzę ci o tym pamiętać. Musisz mieć dobry powód, a jak już pisałem co ci ten ktoś zrobił? Nauczyciel wstawił jedynkę? Przepraszam jeśli cię uraziłem, ale to nie zabawa, czy gra, w której zrobisz save'a i wczytasz. Pomyśl o wielu czynnikach, o smutku jaki odczują jego bliscy. Zastanów się, czy warto jeśli uznasz, że tak to śmiało, na forum jest kilka klątw i działaj. A co do robienia własnej to zobacz jak powinien wyglądać rytuał i sprawdź co posiada symbolikę związaną ze śmiercią, bólem, cierpieniem, musisz postawić silny link, by klątwa trafiła do celu i po rzuceniu pozbyć się linku, by nie wróciła do ciebie.


RE: Jak stworzyć własną klątwę? - DarkKnight - 23-04-2014

Ja tam nie wnikam do wieku bo się zdziwicie co potrafi siedmio latek...
Na forum jest pare tematów o klątwach, wystarczy poszukać.
Klątwa to rzecz ostateczna i musisz mieć naprawde wielki powód by ją robić. Klątwa to nie zabawa naprawde możesz nią zrobić komuś krzywde i karma wróci do Ciebie


RE: Jak stworzyć własną klątwę? - HeyMacarena - 23-04-2014

Dobra bez jaj..... Wierzę w dzieci indygo, ale żeby osoba, która uczy się dopiero medytować miała rzucać klątwy. Sama Olimpia wspominała jak rzucając na kogoś tam klątwę spętania strachem przez chwilę zwątpiła w swoją nienawiść i ta negatywna energia wróciła do niej.

Jeżeli chcesz rzucać klątwę proszę bardzo. Nie słuchaj nikogo. Nauczcie się ludzie "nie przewróci się, nie nauczy". Praktyka to podstawa, a niemiłe przygody nie sparzą lecz zachęcą do prób opanowania "tego".


RE: Jak stworzyć własną klątwę? - wena - 23-04-2014

Ja się cieszę, że świat jest tak poukładany, że bardzo ciężko wpadają takim zielonym klątwy w łapy.
Klątwa jest działaniem magicznym mającym wyrządzić krzywdę danej osobie. Puszcza je się na wrogów nie dla zabawy.
Jak klątwa jest działaniem magicznym to jej tworzenie nie różni się tak owo od normalnego rytu...


RE: Jak stworzyć własną klątwę? - HeyMacarena - 23-04-2014

Przyjacielu świat jest jednym wielkim chaosem, którym magowie chcą zawładnąć/zrozumieć/zaprzyjaźnić się. Zauważ, że mag wraz z umiejętnościami rozwija się duchowo; stajemy się inteligentniejsi i żaden mag nie da kurwa Pactos Aithne nowemu.No i brawo Wena. Fajnie, że powiedziałaś jak stworzyć klątwę nowym(ostatnie zdanie). Na kurde brawo. Nie wiem za co to wtajemniczenie dają chyba za wylizanie ujścia jelita grubego krowie jak to kiedyś pewien zakon czynił.


RE: Jak stworzyć własną klątwę? - wena - 23-04-2014

(23-04-2014, 21:36)HeyMacarena napisał(a): No i brawo Wena. Fajnie, że powiedziałaś jak stworzyć klątwę nowym(ostatnie zdanie). Na kurde brawo. Nie wiem za co to wtajemniczenie dają chyba za wylizanie ujścia jelita grubego krowie jak to kiedyś pewien zakon czynił.

Czy ja powiedziałem jak stworzyć?.. Kurwa idioto to jest logiczne. Czym zatem klątwa jest. No, działaniem magicznym.
Rytem który ma wyrządzić szkodę. Zielony który potrafi stworzyć własny ryt nie jest już taki zielony...


RE: Jak stworzyć własną klątwę? - DarkKnight - 23-04-2014

(23-04-2014, 16:41)Symbiot napisał(a): Jak stworzyć własną klątwę?

Tak w ogóle to na co ta klątwa?


RE: Jak stworzyć własną klątwę? - kozioł - 23-04-2014

Napisał to napisał, jak niewtajemniczony to i tak raczej nie uda mu się stworzyć prawidłowo rytu. Poza tym przestańcie tak sączyć jad, jak narazie tylko narzekanie i ruganie dzieciaka za ciekawość. Wytłumaczył by ktoś czemu ma się jeszcze takimi sprawami nie zajmować, albo wyślijcie mu na pw jak to zrobić i św spokój.


RE: Jak stworzyć własną klątwę? - HeyMacarena - 23-04-2014

Koźle ja jadem nie sączę, nawet się nie uraziłem. Nie zakazuje mu tego, przeczytaj moje poprzednie posty. Jak już mówiłem jeżeli ktoś się nie sparzy żadne "o bozie prawo trójpowrotu Cię pokara no no no.." nie pomoże.


Wena nie obrażaj mnie proszę. Rozumiem, że kobiety są bardziej emocjonalne od mężczyzn. Jak widzisz dla mnie tworzenie pierwszych rytów to podstawy podstaw. Dlaczego próbujesz mi narzucić swoje zdanie? Gościu spytał jak stworzyć klątwę, a ty mu mówisz, że robi się to jak tworzenie zwykłego niższego rytu do pracy wyłącznie z wyższym Ja.

Sorry wena, za pisanie do Ciebie jak do kobiety to przez ten nick. Byłem wczoraj zmęczony, rzeczywiście nie narzucałeś mi swojego zdania. Przepraszam.

Jestem za nie usuwaniem offtopu bo wynikła z niego ciekawa dyskusja.