Witchcraft - Forum ezoteryczne
Samoleczenie (istota trwa w szczegółach) - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Rozwój duchowy (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Dział: Uzdrawianie (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=183)
+--- Wątek: Samoleczenie (istota trwa w szczegółach) (/showthread.php?tid=5375)



Samoleczenie (istota trwa w szczegółach) - MojzesHop - 21-05-2014

Jak każdy z was wie możemy za pomocą energii leczyć wszystko w naszym ciele np. mam słaby wzrok używam techniki aby leczyć swoje oczy aby miały lepszą ostrość itp. 

Istota leży w szczegółach czyli jak wizualizuje sobie że z rąk leci energia ( najczęściej zielona ) To musimy sobie wyobrazić jak najwięcej szczegółów aby ta energia niosła jak najwięcej energii sry ,że się powtórzyłem . Jak to wyćwiczymy to możemy sobie wyobrazić że za naszymi rękami wytwarza się głowa smoka i zieje leczniczą energią . Z tego wniosek że im więcej szczegółów , dokładności tym lepiej .


RE: Samoleczenie (istota trwa w szczegółach) - MojzesHop - 21-05-2014

No wiesz jak dla mnie to działa bardzo skutecznie nie wiem jak na innych .
Czemu piszesz że jak będę sobie wyobrażał zieloną energie to wyjdzie żółta ??


RE: Samoleczenie (istota trwa w szczegółach) - Gwynbleidd - 22-05-2014

A w ogóle po co skupiać się aż tak na kolorach? Tutaj to tylko wspomagacz. Najważniejsza w tym przypadku jest intencja, którą nadajemy energii. W sumie jak dla mnie nie ma różnicy w tym przypadku czy jest to energia żółta, zielona czy jakaś tam czarna...


RE: Samoleczenie (istota trwa w szczegółach) - HeyMacarena - 22-05-2014

Amon wizualizujemy, że energia wypływa z dłoni do miejsca docelowego bo stopy naturalnie energię pobierają, a ręce oddają. Wiem, że możemy to robić całym ciałem, ale podkreślam naturalnie.


Btw. Technika słaba bo nie bierzesz poprawki w ogóle na budowę organu to tak jakbyś potrafił leczyć wszystko jednym typem energii.


RE: Samoleczenie (istota trwa w szczegółach) - Gwynbleidd - 24-05-2014

(23-05-2014, 23:54)Abadon napisał(a): Jak masz dobrą wizualizacje i nie trzymasz się norm to możesz sobie leczyć snopem mroku albo uszkadzać białym światłem, wszystko wokół to myśl grunt, to nie podporządkowywać się iluzja ludzi naokoło. <3

Otóż to, drogi "człowieku różowe serce everywhere". :ninja: Chodzi o to, że potem się ludzie programują, że zielony dobry a np. czarny to jest bee...

A są ćwiczenia gdzie trzeba użyć np. czarnego koloru do uzdrawiania i co potem?! Jak żyć?

Dla tego moim zdaniem kolor ma tylko wspomagać intencje.


RE: Samoleczenie (istota trwa w szczegółach) - Mandalaa - 21-02-2020

mozna tez za pomoca pracy z oddechem kierowac energie w zablokowane czesci ciala. Wspomagac wizualizacje przez oddech.


RE: Samoleczenie (istota trwa w szczegółach) - Sathvai - 03-12-2020

To prawda im więcej szczegółów tym lepsze efekty. Na przykład większość ludzi zapomina o tym, że żeby leczyć ciało i umysł musi być zrelaksowane, żeby energia nie napotkała żadnych blokad.


RE: Samoleczenie (istota trwa w szczegółach) - kamyk90 - 21-01-2023

Jest to najzwyklejsza w świecie wizualizacja. Niektórzy nazywają to modlitwą, ale uruchamiane są te same fragmenty ludzkiego mózgu, co indukuje samo-uzdrawianie/samoleczenie.