Witchcraft - Forum ezoteryczne
Kreacja Snu - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Techniki Magiczne (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Kreacja Snu (/showthread.php?tid=6167)

Strony: 1 2


Kreacja Snu - Magician7 - 04-11-2014

Na początek należy stworzyć serwitora, i zakodować mu podstawowe komendy i komendę wchodzenia do snu oraz dostarczania snów. Ci, którzy jeszcze nie mieli do czynienia z tworzeniem serwitorów, odsyłam do tego wątku : http://witchcraft.com.pl/T-servitory-by-veyder-z-przykladem--5918?highlight=serwitor . Serwitor będzie dostarczał sen w formie szkatułki, po której otworzeniu, pojawiają się drzwi, a w środku szkatułki pojawia się do nich klucz. Po otworzeniu drzwi i przejściu przez nie , odbiorca powinien przenieść się do wykreowanego snu. To właśnie należy zakodować serwitorowi. Kodujemy także do kogo ma dostarczyć sen i komendę autodestrukcji po osiągnięciu celu. Kiedy zakończymy tworzyć serwitora, przechodzimy do kreacji snu. Teraz wyobrażamy sobie cały przebieg snu, i wysyłamy go do przeźroczystej kostki w formie filmu (serii obrazów). Teraz wysyłamy do niej energie która tak jak przy tworzeniu serwitora, staje się szkatułką w której znajduje się sen, teraz wizualizujemy sobie jak mentalnymi dłońmi podajemy ją serwitorowi. Teraz wydajemy mu polecenie i wysyłamy.

NOTKA OD TWÓRCY

Nadal z dragonisem pracujemy nad ulepszeniem tej techniki. Muszę przypomnieć, że wykreowane sny mogą modyfikować umysł odbiorcy. Czy to niebezpieczne? Nie, jak na razie testowaliśmy tę metodę na paru osobach i nie ma żadnych efektów ubocznych, nawet po wielokrotnym stosowaniu. Jeśli dowiemy się czegoś nowego, opisze to w tym wątku.

Autor: dragonis i Magician7


RE: Kreacjia Snu - Evander - 04-11-2014

Amorte,

Zbyt komplikujecie.
- "wchodzenie do snu" wystarczą linki do czakry korony i trzeciego oka
- zamiast szkatułek i drzwi wizualizujcie obszar senny jako sferę, z projekcją snu odbywającą się wewnątrz
- komenda autodestrukcji uczyni więcej szkód niż projekcja senna. Usunąłbym ją.
- wizualizacja całego przebiegu snu to moim zdaniem zupełnie niepotrzebna praca. Chyba, że jest to pięciominutowy sen o dzikim seksie, który projektujemy na koleżankę z klasy.

O wiele lepiej będzie zwizualizować solidną i stabilną przestrzeń senną (np. marmurowe wnętrze greckiej świątyni) i projektować się do niej co noc.


Z moich doświadczeń wynika, że wykreowana projekcja senna jest bezpieczna, jeżeli otoczenie jest neutralne dla odbierającego. Na pewno zostawi ślad na psychice, jeżeli będziecie projektować zamknięte pomieszczenie pełne pająków na kogoś, kto się ich boi.

W sumie to całkiem ciekawy pomysł na klątwę lub urok. Uzyskanie servitora, który noc w noc projektuje to samo do umysłu danej osoby daje całkiem ciekawe możliwości...


RE: Kreacjia Snu - Magician7 - 04-11-2014

Też o tym myślałem, ale nie testowałem. Co do stwarzania całego snu, to od podobnych zaczynaliśmy. :D

Edit by Neaxx


RE: Kreacjia Snu - Evander - 04-11-2014

Amorte,

Jeszcze taka prośba, jeżeli możesz poprawić pisownię swojego postu.
"szkatółka"? "wizułalizujiemy"?

Takie info ode mnie - w mozilli firefox jest możliwość zainstalowania sprawdzania pisowni, która na czerwono podkreśla napisane błędnie wyrazy.

Pomyśl o tym w ten sposób - pisanie bez błędów jest bardzo istotne w magii. Co się stanie, jak kod servitora napiszesz z błędami?


RE: Kreacjia Snu - xao - 04-11-2014

Jaką mniej więcej udało się wam osiągnąć skuteczność tym sposobem?


RE: Kreacjia Snu - Magician7 - 04-11-2014

Za każdym razem. Tylko zawsze sen był nie co modyfikowany przez umysł odbiorcy.


RE: Kreacjia Snu - xao - 04-11-2014

No to gratuluję świetnych efektów.
Myśleliście, żeby zamiast tworzyć od cholery małych serwitorów, stworzyć jednego dużego, świetnie zaprojektowanego, do którego każdy będzie mógł się podpiąć? Ewentualnie jest to świetna okazja do poeksperymentowania z siecią serwitorową o jakiej kiedyś opowiadał Evander.


RE: Kreacjia Snu - Evander - 04-11-2014

Amorte,

Taki pomysł istnieje od dawna, ostatnio nawet miał nazwę "Project Fade".
Chodziło o stworzenie wspólnej przestrzeni sennej do której każdy zainteresowany mógłby się podłączyć za pomocą z góry ustalonego sigila.

Dużo pracy moim zdaniem. Ale efekty mogłyby być ciekawe.


RE: Kreacjia Snu - Magician7 - 04-11-2014

Słyszałem o tym pomyśle, i nawet chciałem się tego podjąć. Ale na początek trzeba było zacząć od podstaw.


RE: Kreacjia Snu - xao - 04-11-2014

I do tej pory cokolwiek z tego projektu wyszło?