![]() |
|
Zioła na wątrobę - Wersja do druku +- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl) +-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10) +--- Dział: Magia Naturalna (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=12) +---- Dział: Maście, eliksiry i inne receptury (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=25) +---- Wątek: Zioła na wątrobę (/showthread.php?tid=6214) |
Zioła na wątrobę - atik - 19-11-2014 Cześć. Jakie polecacie zioła na wspomaganie wątroby i regulacje układu trawiennego? RE: Zioła na wątrobę - Diego - 20-11-2014 Dziurawiec wspomaga wydzielanie soków trawiennych, rumianek również wspomaga przy problemach z układem trawiennym. Oczywiście mięta także dobrze wpływa na układ pokarmowy (nieżyt żołądka i jelit, zwłaszcza w wzdęciach i niestrawności). Mniszek lekarski też dobry. Również wspomaga wątrobę. Ogólnie, polecam przejść się do apteki i poprosić o mieszankę na wątrobę/u.trawienny. Są specjalnie przygotowane mieszanki, z w/w ziołami w różnych proporcjach. Pozdrawiam, Diego. RE: Zioła na wątrobę - Ismena - 20-11-2014 Ostropest plamisty. http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/ostropest-wspiera-prace-watroby-wlasciwosci-lecznicze-ostropestu_41905.html
RE: Zioła na wątrobę - tupajda - 20-11-2014 Na żołądek Siemię lniane, najlepiej złote. Ostropest także jak najbardziej jest ok. Na wątrobę to najlepiej pomyśleć o zmianie diety... najlepiej na jakąś naturalną. Nie dosyć, że pomaga na żołądek, to jeszcze cały organizm można oczyścić. Najprościej to nie jeść nic smażonego.Możesz mieć alergię pokarmową np. na gluten, albo laktozę i nie ważne że wcześniej mogłeś, zawsze można się uczulić w międzyczasie. |