Witchcraft - Forum ezoteryczne
Poszukuję zaklęcia - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Zaklęcia i rytuały (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Dział: Inne (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=330)
+---- Wątek: Poszukuję zaklęcia (/showthread.php?tid=6445)

Strony: 1 2


Poszukuję zaklęcia - Rimik - 18-01-2015

Witam wszystkich
Poszukuję zaklęcia na pozyskanie zdolności paranormalnych. Czy ktoś mógłby podać mi to zaklęcie? Z góry dziękuję za pomoc.


RE: Poszukuje zaklecia - xao - 18-01-2015

Ja bym mógł. Nazwa tego tajnego zaklęcia to: "praktyka".
Kto by się spodziewał, nie?

Żadne zaklęcie nie da Ci od tak "mocy". Musisz trochę nad tym popracować.


RE: Poszukuje zaklecia - Magician7 - 18-01-2015

(18-01-2015, 20:24)Rimik napisał(a): Witam wszystkich
Poszukuje zaklęcia na pozyskanie zdolności paranormalnych.Czy ktoś mógłby podać mi to zaklęcie? z góry dziękuje za pomoc.
Zaklęcie tu raczej nie pomoże, sugeruje trenować ta zdolność/zdolności, ćwiczenia znajdziesz na forum. A i nie licz ze po tygodniu będziesz przesuwał telekinetycznie samochód lub widział aurę, na opanowanie każdej zdolności trzeba dużo czasu.


RE: Poszukuje zaklecia - Absinth - 18-01-2015

Na lewitacje- ,,Mam na sobie sweter, wali trochę potem, rozkładam ręce-jestem samolotem''

Co rozumiesz poprzez zdolności paranormalne? Ciskanie fireballami sobie odpuść, może za kilka-kilkanaście lat codziennej sumiennej praktyki i srogiemu treningowi opanujesz takie umiejętności, ale Twoja świadomość dzięki magii tak się zmieni, tyle zrozumiesz, że takie zdolności nie będą już dla Ciebie rodem z fantasy i stracisz zainteresowanie nimi.


RE: Poszukuje zaklecia - Olimpia - 19-01-2015

A gdzie! Ciskać firebalami można już po tygodniu.


RE: Poszukuje zaklecia - Ragoein - 19-01-2015

Tylko nie exp na mrówkach! Zabijanie i krzywdzenie odbiera punkty doświadczenia.


RE: Poszukuje zaklecia - Seraf - 19-01-2015

Możesz się wspomagać podczas praktyki mudrą Akashy, łączysz czubki kciuka i palca środkowego ze sobą, na obu rękach i medytujesz tak przez 30-45 minut dziennie jednorazowo lub w kliku częściach, i tak codziennie. Ponoć pomaga rozwinąć intuicję i zdolności ekstrasensoryczne.


RE: Poszukuję zaklęcia - qert - 19-01-2015

Chyba to Ci się przyda.


http://witchcraft.com.pl/T-jak-szybko-zostac-poteznym--5423


RE: Poszukuję zaklęcia - ChArMeR - 19-01-2015

Przede wszystkim na początek teoria :P, niestety pewnych spraw nie przeskoczysz, to tak jakbyś chciał umieć jeździć na rowerze nigdy na niego nie wsiadając. :P Czytanie, dużo na początek o magii naturalnej, potem o magii białej, znaczenie kolorów i ich symbole, symbolika itp. Potem natomiast skup się na czakrach. Czakra trzeciego oka pomaga w tej kwestii i ogólnie praca z czakrami powoduje, że widzi się więcej. Ma się kontrolę nad pewnymi kwestiami no i oczywiście praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka, ale trzeba dużo czytać :P, nie można wchodzić z zamkniętymi oczyma do lasu. :) No i trzeba brać na klatę konsekwencje, lecz nie można się bać magii. :P No i trzeba uwierzyć, a nie eksperymentować... :P Byty i astrale są obrażalskie, a magia nie lubi jak się ją wykorzystuje lub wystawia na próbę.
Mam nadzieje, że te wskazówki pomogą. :P

PS. Na początek stosuj proste małe zaklęcia i obserwuj i analizuj co może robisz źle, kiedy zaklęcie wypaliło, ile czasu zajęło. :P
Proste zapalenie świecy o odpowiednim kolorze do intencji też może przynieść skutek. :P Wizualizacja energii itp. POWODZENIA! :)

Kropki, kropki, kropki na końcu zdania! - Neaxx


RE: Poszukuję zaklęcia - Magician7 - 20-01-2015

(19-01-2015, 21:04)ChArMeR napisał(a): Przede wszystkim na początek teoria :P niestety pewnych spraw nie przeskoczysz, to tak jakbyś chciał umieć jeździć na rowerze nigdy na niego nie wsiadając :P Czytanie, dużo na początek o magii naturalnej,potem o magii białej, znaczenie kolorów i ich symbole,symbolika itp. Potem natomiast skup się na czakrach.Czakra trzeciego oka pomaga w tej kwestii i ogólnie praca z czakrami powoduje,że widzi się więcej. Ma się kontrolę nad pewnymi kwestiami no i oczywiście praktyka,praktyka i jeszcze raz praktyka ale trzeba dużo czytać :P nie można wchodzić z zamkniętymi oczyma do lasu. :) No i trzeba brać na klatę konsekwencje,lecz nie można się bać magii :P No i trzeba uwierzyć a nie eksperymentować... :P Byty i astrale są obrażalskie a magia nie lubi jak się ja wykorzystuje lub wystawia na próbę.
Mam nadzieje,że te wskazówki pomogą :P

PS Na początek stosuj proste małe zaklęcia i obserwuj i analizuj co może robisz źle,kiedy zaklęcie wypaliło,ile czasu zajęło :P
Proste zapalenie świecy o odpowiednim kolorze do intencji też może przynieść skutek :P Wizualizacja energii itp POWODZENIA! :)
ChArMeR, nie wprowadzaj początkującego w błąd na dzień dobry.
1. Te podziały na białą i czarną magię to bullshit, magia to narzędzie.
2. Nie każdy chce praktykować magię naturalną, sam powinien wybrać system, próbując każdego.
3. Nie musi od razu przechodzić do czakr, jego decyzja.
4. To magia i plan astralny ma humorki? Jeśli tak, to zacieńcie się drukarki, oznacza bunt maszyn.
5. Brać na klatę jak nie ma wyjścia, pierwsze co, to szukać wyjścia z sytuacji. Po za tymi szczegółami, nie mam uwag.