Witchcraft - Forum ezoteryczne
Rytuał Wilczej Pełni - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Literatura i kalendarz (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Dział: Tradycje magiczne (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Rytuał Wilczej Pełni (/showthread.php?tid=6446)Rytuał Wilczej Pełni - Olimpia - 18-01-2015

Rytuał który należy zrobić dokładnie w dzień Wilczej Pelni.

Miałam dać link do opisu Wilczej Pełni, ale widzę że gdzieś temat się ''zawieruszył''. Oczko W skrócie Wilczą Pełnią jest nazywana każda Styczniowa Pełnia, gdyż kiedyś właśnie w noc Styczniowej Pełni głodne wilki szukały pożywienia w siedzibach ludzi.
To jest szczególnie dobry czas na, rytuały ochronne, oczyszczające i dodające nam sił mentalnych oraz fizycznych.

Inne nazwy Styczniowej Pełni to: Lodowa Pełnia, Zimna Pełnia, Pełnia Problemów.

Nie tylko tym rytuałem oddajemy cześć Styczniowej Pełni, ale także torujemy sobie drogę do spełnienia naszych pragnień, jesteśmy bliżej zasłony astralnej i istot duchowych. Nie potrzeba dużo narzędzi. Uśmiech Wystarczy:
- ametyst
- kwarc różowy
- notatnik
- długopis


Rytuał najlepiej zrobić na zewnątrz. Ubieramy się tak aby było nam ciepło, ale także w ten sposób aby było im wygodnie i ubranie nie krępowało zbytnio naszych ruchów - jeśli już musicie wybierać, to lepiej abyście troszkę zmarzli, choć naprawdę ogrzewanie się energią nie należy do trudnych technik. Oczko Idziemy w miejsce gdzie na lajcie widać Księżyc, i nic nam go nie zasłania, gdzie jesteśmy sami i gdzie czujemy się bezpiecznie i swobodnie. Jeśli jednak nie ma takiej możliwości, abyśmy zrobili rytuał na zewnątrz, to robimy go w domu w pokoju, w którym przez otwarte okno będzie zaglądał Księżyc. Uśmiech

Trzymamy Ametyst w lewej ręce, a Kwarc Różowy w prawej.
Rysujemy wokół siebie Kwarcem Różowym, krąg, który jest stworzony z jasnego, ciepłego, różowego światła, nad nim rysujemy Ametystem, drugi krąg - fioletowy, jasny, ciepły i bezpieczny. Uśmiech Wezwij żywioły na straż kręgów. Stań pośrodku kręgu i zacznij się obracać w stronę zgodną ze wzkazówkami zegara, czyli w prawo, a robiąc to powiedz trzy razy:

''Duchy kamienia delikatnej północy
Proszę, wypełnijcie moje marzenia pożądaniem i rozkoszą
Jak będzie, tak będzie!''


Idziecie spać z notatnikiem pod ręką, nie zamykając kręgu. Zamykacie go dopiero rano, jak się obudzicie, i wtedy także dziękujecie i żegnacie żywioły. Uśmiech
Oczywiście od razu po obudzeniu, zapiszcie swój sen! Będzie on bardzo ważny.