Witchcraft - Forum ezoteryczne
Jedynka - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Dywinacja (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Dział: Numerologia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=100)
+--- Wątek: Jedynka (/showthread.php?tid=6596)



Jedynka - Olimpia - 25-02-2015

Jedynka to impuls działania, impuls do tworzenia, to wszelkie początki, potencjał, rozpoczęcie czegoś - wszystko zaczyna się od czegoś, i liczba jeden jest właśnie takim rozpoczęciem.

Jeden mówi więc, że możemy zacząć tworzyć, zacząć działać a tym samym mówi, że mamy wszystko aby osiągnąć cel - oczywiście sama w sobie, bo np. karmiczna liczba 13/4 będzie hamowała nasz cel i go opóźniała, 5 jako że to liczba inteligencji i mowy będzie go za to przyśpieszała.

Jedynka jest także liczbą zwycięzców, najlepszych z najlepszych oraz wszelkich liderów i rebeliantów, ta liczba obrazuje także samego Boga, a więc nie tylko początek (Bóg jest początkiem), ale i wszystkiego co narodziło się i dąży do rozwoju. Skoro Jeden jest liczbą zwycięzców, rebeliantów, i liderów to o jakich cechach będzie mówić? O zdolnościach przywódczych, o wytrwałości, o ego, poczuciu naszej wartości, dumie, ambicji itp. A co tym idzie... o perfekcji i dokładności - więc jak najbardziej może wskazywać na pendanta i osobę, która nie znosi popełniać błędów a jeszcze bardziej się do nich przyznawać, podopieczny liczby Jeden będzie dążył do doskonałości i absolutnej precyzji w tym co robi, dla niego nie ma miejsca dla błędy - musi być najlepszy! Było wspomniane, że Jeden to Liczba Boga, owszem ale jeszcze Wszechświata i tymi dwoma stwierdzeniami chce wam pokazać, dlaczego liczba Jeden mówi także o nieskończoności, o pełnych możliwościach, nie wyczerpanym potencjalne, i kreakcji własnego losu (wszystko w Twoich rękach, jak namalujesz jak się zrobi!). w tym wszystkim zauważcie, ze liczba Jeden to liczba nie parzysta, jest sama - sama w sobie nie potrzebuje nikogo, jest samotnikiem, może odlukiem.

Planetą (w astrologii to plnaeta) przypisaną do liczby jeden jest Król Układu Słonecznego, święcący najjaśniej i nie dający się nie zauważyć Słońce.


Poniżej przedstawiam skrócone opisy Jedynki w opisanych już przeze mnie Liczbach.

Jeśli Jeden jest Twoją Liczbą Imienia i Nazwiska to jesteś osobą, która zna swoją wartość, ambitną, dokładną, kreatywną o zdolnościach artystycznych, przywódczych i strategicznych.

Jeśli Jeden jest Twoją Liczbą Serca oznacza to, że tak naprawdę bardzo potrzebujesz uwagi i dlatego ją na siebie zwracasz, lubisz być podziwiany i potrzebujesz tego, chcesz być ciągle na laurach, opinia innych jest dla Ciebie istotna - chcesz aby Cię słuchali i szanowali

Jedynka pokazującą się w Liczbie Osobowości mówi, że jesteś dla innych autorytetem, biorą z Ciebie przykład, podziwiają Cię i chcą abyś ich prowadził, szanują Cię i Twoje zdanie/opinia jest dla nich ważna.

W Liczbie Daty Urodzenia Jeden mówi, że urodziliście się po to aby nakierować społeczeństwo, macie coś wnieść, coś rozpocząć, pokazywać nowego co będzie impulsem do rozwoju także i po Twojej śmierci nawet jeśli przez dłuższy czas pozostanie to w nie świadomości ludzkiej. Jesteś Opiekunem i Przywódcą - zacznij kreować swoje poglądy i zarażaj innych swymi działaniami.

Jeśli natomiast mamy Jeden w Liczbie Dnia Urodzenia jest to informacja o tym, że w poprzednim wcieleniu byliśmy kimś ważnym, czołowym - być może królem, wojownikiem, buntownikiem... i te cechy z poprzedniego życia takie jak zaradność, umiejętność szybkiego myślenia, wytrwałość i zdolności przywódcze przeszły na to wcielenie i powinniśmy je wykorzystać.

W Liczbie Ekspresji Jedynka powie nam, że powinniśmy dążyć do perfekcji w wybranej przez siebie dziedzinie i ciągle ją rozwijać - przysłużyć się dzięki naszej wiedzy i umiejętności przyszłości ludzkiej, tak aby ona mogła rozwijać dalej nasze osiągnięcia.

Liczba Celu Życia mówi natomiast o tym, że w drugiej połowie życia najważniejsza dla nas będzie kariera, rozwój w wybranej dziedzinie i osiągnięcia w niej. Będzie szło o doskonałość, pionierstwo i przywództwo.


RE: Jedynka - Gauge - 25-02-2015

Jak opiszesz wszystkie liczby to będzie super.


RE: Jedynka - Animal - 25-02-2015

(25-02-2015, 17:24)dirext4 napisał(a): Jak opiszesz wszystkie liczby to będzie super.

Będą na pewno, ale cierpliwości. ;)


RE: Jedynka - Olimpia - 25-02-2015

Wszystkie liczby... kilka przykładów sekwencji, plus do tego jeszcze kilka Liczb, między innymi Punkty Zwrotne, Motywacja Duszy, Liczby Karmiczne i Mistrzowkie... ile ja mam roboty, o matko. xDD Na kilka miesięcy. xD A czy będzie to wszystko to zależy tylko i wyłącznie od waszego zainteresowania.

A potem ustawiłam sobie za cel opisać wszystkie znaki zodiaku i planety NAJLEPIEJ W CAŁYM NECIE. xDDD Nie ma to jak moja ambicja, co? xD


RE: Jedynka - Animal - 25-02-2015

(25-02-2015, 17:36)Olimpia napisał(a): Wszystkie liczby... kilka przykładów sekwencji, plus do tego jeszcze kilka Liczb, między innymi Punkty Zwrotne, Motywacja Duszy, Liczby Karmiczne i Mistrzowkie... ile ja mam roboty, o matko. xDD Na kilka miesięcy. xD A czy będzie to wszystko to zależy tylko i wyłącznie od waszego zainteresowania.

A potem ustawiłam sobie za cel opisać wszystkie znaki zodiaku i planety NAJLEPIEJ W CAŁYM NECIE. xDDD Nie ma to jak moja ambicja, co? xD

Spędzisz całe życie tu na swoich pracach chyba. :D
Potem następna i następna. xD