Witchcraft - Forum ezoteryczne
Ochronny woreczek przeciw wpływą astralnym - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Zaklęcia i rytuały (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Dział: Ochrona (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=89)
+---- Wątek: Ochronny woreczek przeciw wpływą astralnym (/showthread.php?tid=6993)Ochronny woreczek przeciw wpływą astralnym - Olimpia - 06-07-2015

Rolą poniższego rytualnego woreczka jest ochrona przed wszelkimi wpływami astralnymi - negatywnymi energiami, robakami typu larwy czy elementale, a także ataki psychiczne, energetyczne próby manipulacji jak i również uroki czy klątwy.


Potrzeba:
- 4 czarne świece
- kwadratowa taca ognioodporna (najlepiej z uchwytami na świece)
- mały woreczek z naturalnej tkaniny, fioletowy albo czarny (jeśli nie ma naturalnej tkaniny można spróbować z inną, ale nie testowałam)

Po łyżcze stołowej:
- rzepik
- anyż
- szanta zwyczajna
- sandałowiec
- ruta

Po jednym:
- onyks
- czarny obsydian
- krwawnnik


Wszystkie składniki należy oczyścić i naładować. Na tacy ustawiamy świece, każda po jednym roku kwadratu, nalezy je już zapalić, a w środku kwadratu należy zrobić mały pożar i tam spalić wszystkie zioła i kamienie (kamienią nic się oczywiście nie stanie), podczas spalania wizualizować ich związek i cel. Wypowiedź po kilka razy z przerwami:


''Przy świetle czterech
Nic mi zaszkodzić nie może''Kiedy już ''pożar'' sam się wypali, należy zebrać wszystkie kamienie i popioły do woreczka, zamknąć go szczelnie przeznaczonym do tego sznurkiem i umieścić go w tym samym miejsu gdzie niedawno było ''ognisko'', i przez dłuższy czas wizualizować jak woreczek ma ochraniać. Kiedy poczujesz że Twoja intencja przeniknęła do woreczka zabierz go z tamąd i noś zawsze przy sobie.

Koniecznie należy pamiętać aby po miesiącu woreczek spalić, jego zawartość również, ponieważ należy go całego wrzucić do ognia. Później jak ognisko wygaśnie czy co tam zrobicie, popioły należy porządnie zakopać w jakimś nieprzyjemnym miejscu, aby nie robić szkody Naturze a kamienie porządnie oczyścić kilkoma różnymi sposobami (dla pewności) i zrobić nowy woreczek, który również po miesiącu należy unicestwić w ten sam sposób. Jeśli jednak przed upływem miesiąca będziecie się źle czuli albo coś się będzie dziwnego działo należy woreczek zniszczyć wcześniej, bo przez ten cały czas jak będziecie go nosili on będzie wchłaniał w siebie negatywne energie, które miały uderzać w was, mogą tam zostać uwięzione również istoty i jeśli się tego za dużo nazbiera to po prostu zacznie to wam szkodzić. To jakby lać ciągle wode do kubka... wkońcu woda się przeleje i to samo się stanie z energetyczną zawartością woreczka dlatego należy go zniszczyć po miesiącu, a w razie czego wcześniej.


Uwaga aby nie spowodować pożaru!!! Miejcie pod ręką mokrą szmatkę, którą w razie czego narzucicie na ogień!!!