Witchcraft - Forum ezoteryczne
Runy na poszukiwania pracy. - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Dywinacja (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Dział: Runy (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Runy na poszukiwania pracy. (/showthread.php?tid=7190)Runy na poszukiwania pracy. - Szczęściarz - 14-09-2015

Rysujemy, wypalamy na drewnie, wkuwamy w skale lub swojej rodzinnej świątyni a.k.a. domu. Ja napisałem długopisem na kartce i postawiłem na biurku. Idąc od lewej:

Sowilo......Tiwaz......Fehu......Algiz

[Obrazek: sowilo_opis.jpg][Obrazek: tiwaz_opis.jpg][Obrazek: fehu_opis.jpg][Obrazek: algiz_opis.jpg]

Czy działa? No do cholery pewnie, że działa. Tylko trzeba dać trochę czasu. U mnie zaczęło po tygodniu dwóch (pod koniec lipca początek września zrobiłem talizman, a pierwszego września byłem już w nowej pracy). Ludzie, którzy odrzucali mnie i nie chcieli mnie zatrudnić, dzwonili z powrotem. Dostałem w końcu pracę, w branży, w pracy w której jestem Szczęśliwy i mogę się rozwijać.

EDIT:
Runy można naładować dodatkową intencją. Zapomniałem napisać o tym:
Skupiamy energię w dłoniach
Tworzymy kulkę z energii i wyobrażamy sobie pracę w której chcemy pracować. Musimy poczuć że tam na prawdę jesteśmy
Naładowaną kulkę przesyłamy do Runy. Najlepiej wyobrazić sobie, że Runy zaczynają się świecić jak energia wtapia się w nie.

Więc się dzielę Uśmiech

Szczęścia,
Szczęściarz


RE: Runy na poszukiwania pracy. - Bvizard - 14-09-2015

O super, wreszcie wrzuciłeś :D .

Hmmmm, wystarczy tylko narysować?, czy trzeba coś jeszcze, na przykład naładować runy, intencją pozyskania wymarzonej pracy, albo wizualizować coś, ....... ? .

Pozdrawiam.
Bvizard.


RE: Runy na poszukiwania pracy. - Animal - 14-09-2015

Obrazek nie działa.


RE: Runy na poszukiwania pracy. - jaro - 17-09-2015

Obrazek nie działa to fakt, ale dobrze chociaż, że podał nazwy run. Tak to już bez problemu można je odnaleźć. A powiedz mi Szczęściarzu taką rzecz. Można sporządzić te runy (np na kartce ładnie, artystycznie narysować jak ty), a potem dać komuś w prezencie? Komuś o kim wiemy, że bardzo tego potrzebuje teraz?
Pewnie przy naładowaniu trzeba by było sobie wyobrazić, że owa osoba pracuje?


RE: Runy na poszukiwania pracy. - Szczęściarz - 18-09-2015

Jaro na pewno Oczko Najlepiej dodatkowo zwizualizować, że to ta dana osoba ma pracę i w niej JEST. Co do obrazków to zaraz po prawię bo u mnie też już nie działają.

Obrazki zaktualizowane.


RE: Runy na poszukiwania pracy. - Kolovrat - 18-09-2015

Nie kwestionujac tutaj niczego...
Dlaczego wybrałeś ową grupe run ?
Wiadomo, inne zródła - inne znaczenia run. Twój skład: Sowilo,Tiwaz,Fehu,Algiz miał doprowadzić do konkretnego przez ciebie wybranego celu. jakie byly więc twe zamysły do poszczególnych Run?

Skoro poszukiwałeś pracy i sukcesów równie dobrze mogło tam się znależć: Eoh, Eihwaz, Wynn, Ansur i Turisas (Pomijam tutaj runy ochronne które też by swe zastosowanie znalazły)RE: Runy na poszukiwania pracy. - Szczęściarz - 04-05-2017

I znowu szukałem pracy i użycie tego rozkładu było strzałem w dziesiątkę. Tym razem jednak na początku zapisu dałem runę Ingwaz (takie kwadratowe "O"), która ukazała mi się w rozkładzie i patronuje osobom szukającym pracę. Zatrudnienie w wybranym przeze mnie zawodzie znalazłem po dwóch tygodniach szukania. Gdy odezwała się pierwsza firma poszukiwania przerwałem. Po dwóch tygodniach rekrutacji i rysowania dla nich projektów "na próbę" firma urwała kontakt. W poprzedni wtorek odezwała się natomiast inna i wszystko poszło szybko: W poprzedni czwartek miałem rozmowę o pracę, w piątek potwierdzenie zatrudnienia i we wtorek: "Welcome on board!".
Polecam bo warto!

Kolovrat:
Sowilo to nowa energia, kreatywność i przyrost mocy - to czego nam będzie potrzeba w nowej pracy i podczas poszukiwań.
Tiwaz oznacza stabiliną pracę oraz zwiększenie dochodów
Fehu wybór prosty Runa dostatku
Algiz runa ochronno atakująca - przysporzy ochronnej aury poszukującemu oraz pozwoli wyjść obronną ręką z każdej sytuacji

I dodana Ingwaz Runa która pozwala się spełniać w rzeczach, do których mamy powołanie.


RE: Runy na poszukiwania pracy. - tupajda - 03-07-2017

Potwierdzam, bardzo dobra skuteczność.