Witchcraft - Forum ezoteryczne
Magia Węzów - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Pozostałe rodzaje magii (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Magia Węzów (/showthread.php?tid=7208)



Magia Węzów - Olimpia - 19-09-2015

Czym jest Magia Więzów?


Magia Więzów to bardzo prosta i nieskomplikowana magia, można ją praktykować w każdym miejscu o każdej porze. Polega na wiązaniu i tym samym zatrzymywaniu określonej przez maga energii, by cel został urzeczywistniony. Jedyne czego potrzeba do praktyki Magii Więzów to: wiedza na temat symboliki kolorów, wiedza na temat symboliki numerologicznej i kolorowe wstążki/sznurki z naturalnej tkaniny np. może to być bawełna, rzemień, kordonek czy mulina.


Określ cel i pomyśl ile sznurków wykorzystasz do swojej magii:


1 - jedna wstążka symbolizuje jednostkę, ego, świadomość, autorytet, konkretny cel, początki.
Energia planetarna: Słońce.
Znak zodiaku: Lew
Dzień: niedziela


2 - dwie wstążki wiążą dwoje ludzi, lub przywiązują jakąś sytuację czy rzecz do danej osoby, pomagają zachować równowagę, harmonię, godzą przeciwieństwa i wspomagają wszelkie relacje partnerskie, a także przyciągają określony przez maga typ ludzi i nowe energie do jego życia.
Energia planetarna: Księżyc
Znak zodiaku: Rak
Dzień: poniedziałek


3 - to manifestacja, materializacja, realizacja życzeń, spełnienie, kreatywność, twórczość, radość, dusza.
Energia planetarna: Jowisz
Znak zodiaku: Strzelec
Dzień: czwartek


4 - cztery wstążki to stabilizacja, pieniądze, sukces, trwałość, fundamenty, stały grunt, sprawy materialne, rozsądek, twarde stąpanie po ziemi, uziemienie.
Energia planetarna: Uran
Znak zodiaku: Wodnik
Dzień: sobota


5 - pięć wstążek wspomoże podczas nauki i egzaminów poprawia komunikatywność i wzmaga kontakty towarzyskie, błyskotliwość i intelekt. Ochrania i uprzyjemnia wszelkie podróże i wycieczki. Wspomaga interesy i handel.
Energia planetarna: Merkury
Znak zodiaku: Panna i Bliźnięta
Dzień: środa


6 - wszelkie sprawy rodzinne i miłosne, zmysł i smak piękna.
Energia planetarna: Wenus
Znak zodiaku: Byk i Waga
Dzień: piątek


7 - siedem więzów jest używanych do wszelkich spraw tajemnych, duchowych, okultystycznych i ezoterycznych.
Energia planetarna: Neptun
Znak zodiaku: Ryby
Dzień: niedziela i poniedziałek


8 - energia tej liczby wspomoże podczas spraw prawnych, porządków, ustaw, stabilizacji emocjonalnej, ponoszenia konsekwencji. Jest związana ze sprawiedliwością, karmą, tradycją, ale także symbolizuje wszechstronność, nieskończoność i nie ograniczony potencjał.
Energia planetarna: Saturn
Znak zodiaku: Koziorożec
Dzień: sobota


9 - Wyższe wtajemniczenie, mądrość kapłańska, oświecenie i siła wyższa, siła wewnętrzna i siła przebicia, nowe początki, waleczność oraz odwaga.
Energia planetarna: Mars i Pluton
Znak zodiaku: Baran i Skorpion
Dzień: wtorek



Określ kolory sznurków, które wykorzystasz do swojej magii:

Biały - oczyszczenie, ochrona, pomoc Sił Wyższych, kolor uniwersalny
Żółty - intelekt, nauka, egzaminy, podróże, ruch
Czerwony - siła życiowa, dodatkowy napęd do działania, siła przebicia, odwaga, motywacja, sprawy sercowe
Pomarańczowy - optymizm, radość, chęci do działania, motywacja
Zielony - sprawy materialne, stan posiadania, pieniądze, stabilność, natura, uspokojenia, odprężenie
Niebieski - Siły Wyższe, twórczość, sprawy rodzinne
Różowy - sprawy sercowe, przyjaźń, rodzina, miłość i przyjaźń do wszystkich żywych stworzeń, czakra serca
Fioletowy - magia, sprawy, ezoteryczne, okultystyczne, duchowe, religia, wtajemniczenie
Brązowy - ochrona dobytku, stan posiadania, związek z ziemią, uziemienie, ochrona zwierząt
Szary - neutralizacja czarnej magii, ochrona przed wampirami energetycznymi
Czarny - ochrona, tajemnice, sekrety

Wstążki należy odpowiednio do siebie dobrać np. na zdanie egzaminu: najlepiej użyć 5 wstążek (pięć wstążek wspomoże podczas nauki i egzaminów poprawia komunikatywność i wzmaga kontakty towarzyskie, błyskotliwość i intelekt).
Kolory:
1) żółty (intelekt, nauka, egzaminy)
2) czerwony (siła życiowa, dodatkowy napęd do działania, siła przebicia, odwaga, motywacja)
3) zielony (uspokojenia, odprężenie)
4) niebieski (Siły Wyższe, twórczość)
5) fioletowy (magia, sprawy, ezoteryczne, okultystyczne, duchowe

Kiedy już będzie wiadomo ile sznurków i jakiego koloru się użyje do plecenia to przydałoby się zastanowić... co z tego ma powstać? Może to być zawieszka, bransoletka, naszyjnik, można sznurek/wstążkę wplątać we włosy, a także przywiązać sznurek/wstążkę do kolczyka... można także też dodać taki talizman/amulet do naszej garderoby.

Ilość więzów na sznurku/wstążce należy zawiązać według właściwości numerologicznej lub tyle razy ile wersów. Tutaj bardzo ważny jest głos i wizualizacja, w ten sposób energia zostaje wplątana w węzły.



Przykładowy urok na lepsze pożycie seksualne:
Używałabym dwóch jedwabnych lub bawełnianych wstążek w kolorze różowym i czerwonym, plątając trzy więzły mówiłabym:

''Z pierwszym węzłem myśli Twe *imię partnera* skierowane są ku mnie
Z drugim węzłem wzrok Twój skierowany jest ku mnie
Z trzecim węzłem rozkosz dajesz mi
Moje słowo jest prawem i zobowiązuje Cie *imię partnera* do wypełnienia mego życzenia.''

Wstążeczki przywiązać gdzieś do łóżka.



RE: Magia Węzów - Mięta - 21-09-2015

Przydatny artykuł, dziękuję Olimpio. :D