Witchcraft - Forum ezoteryczne
Rytuał Zgody - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Zaklęcia i rytuały (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Dział: Uniwersalne (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+---- Wątek: Rytuał Zgody (/showthread.php?tid=7238)Rytuał Zgody - Hedrigen - 29-09-2015

Witajcie. Ostatnio nie pisałem nic bo byłem zajęty szkołą. Więc przejdźmy do rzeczy. Chcę wam dzisiaj przedstawić rytuał zgody dzięki którego jak sama nazwa mówi załagodzi się kłótnie.

Rytuał poświęcony jest Jano - bogini początków i końca. Od jej imienia nazwano pierwszy miesiąc roku: Januar – styczeń. W mitologii rzymskiej przedstawiana jest jako mężczyzna – Janus.

 

Znajdź spokojne miejsce. Ustaw tam stół i wokół niego tyle krzeseł, ile jest zwaśnionych pomiędzy sobą osób.Przykryj stół czystym obrusem. Na środku umieść żółtą świecę i kadzidełko.Przed każdym krzesłem, na stole, postaw niebieską świecę i pod nią karteczkę z imieniem i nazwiskiem osoby „biorącej” udział w rytuale. Nie zapomnij o sobie.Zapal żółtą świecę i kadzidełko.Powiedz w skupieniu:
Bogini Jano, Ty, która znasz powód konfliktu pomiędzy tymi osobami (wymów imiona i nazwiska osób, zapalając przy tym kolejno niebieskie świece stojące na odpowiednich karteczkach), obdarz nas odwagą, abyśmy mogli znaleźć sposób na rozwiązanie tego konfliktu, z miłością i dla dobra wszystkich. Dziękuję!Wyobraź sobie, że osoby, których konflikt dotyczy, podają sobie dłonie, uśmiechają się do siebie.Po 7–9 minutach zgaś świece w takiej samej kolejności, w jakiej były zapalone. Zawiń je wraz z karteczkami i zakop w ziemi.


RE: Rytuał Zgody - Hedrigen - 29-09-2015

Mam to w notatniku, ale nie pisze jakie więc możesz takie jakie ci się podoba. Oczywiście lepiej będzie jak dasz takie które pasuje pod ryt. Pod jego tematykę itp itd.


RE: Rytuał Zgody - Hedrigen - 29-09-2015

O dzięki Unberis.