Witchcraft - Forum ezoteryczne
Demony Salomona - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Pytania i problemy (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Demony Salomona (/showthread.php?tid=7399)Demony Salomona - Snown - 02-01-2016

Witam użytkowników forum WitchCraft!!!
Od jakiegoś czasu interesuje się magią różnego typu i od niedawna zacząłem widywać różne postacie. Po dokładniejszym zbadaniu sprawy okazało się, że pochodzą z goecji. Prawdopodobnie są one demonami Salomona. I tu kieruje moje pytanie co mam zrobić w takiej sytuacji? Czy owe demony chcą się ze mną skontaktować?


RE: Demony Salomona - Void - 02-01-2016

Skoro je widujesz, przypuszczam że widujesz też inne byty.
Ale to tylko przypuszczenie... nie mniej, warto pamiętać, że to jak, i jako kto, pokazuje ci się byt, zależy tylko od jego zachcianki.
Im większy ma majestat - czyt. im w większym się ukazuje - tym większa szansa, że to prosty byt, może nawet pasożyt.
Dlatego, proponuję ostrożność i pamiętaj, rozsądku nigdy za wiele.


RE: Demony Salomona - Snown - 02-01-2016

Widząc je nie odczuwam żadnego strachu po prostu mi się ukazują i rzadko się zdarza żeby ten sam demon pokazał mi się 2 raz. Opisy idealnie pasuję z mniejszego klucza Salomona , a nie wiem co zrobić z faktem, że je widzę czy mam się tym przejąć czy one same chcą mi coś w ten sposób przekazać.
A wracając do twojej wypowiedzi jak się pozbyć tego pasożyta i czym dokładnie on jest.
Czy to możliwe że nie same demony mi się pokazują tylko ten pasożyt mi pokazuje te obrazy ?
Zaznaczam że same demony pokazały mi się przed poznaniem opisów demonów z księgi Salomona dlatego nie mogłem wiedzieć wcześniej co widzę A same ich obrazy widzę bardzo dokładnie wręcz widzę detale, a same postacie są normalnego wzrostu tzn że jak widzę konia to niczym wzrost się nieróżni od normalnego.


RE: Demony Salomona - Void - 03-01-2016

Popracuj z nimi i sam się dowiedz.

Wszystko jest możliwe - musisz założyć każdą możliwość.
Nie znam twojej sytuacji na tyle by być tu ekspertem, ani nie miałem doświadczeń z dobrowolnym przyjściem jakiegokolwiek demona - stąd... zalecam tobie szukanie odpowiedzi.

Co do obrazu jak i cech - widzisz to, co byt chce byś widział - tak jest zawsze - tak jak Demon może ci się ukazać jako Anioł, a prosty cień, jako Demon czy Bóg - wszystko to kwestia woli bytu i jego celu.

*Jedna uwaga - nie atakuj tych bytów ani nie odpędzaj od razu. Ja robiłem taki błąd, a byt chciał mi pomóc, stąd... daj im czas, a przekonasz się czego chcą - "gorsza od nieuwagi, jest nadmierna gorliwość w jej przestrzeganiu".


RE: Demony Salomona - Odporny - 06-01-2016

Z całym szacunkiem, Goetyki nie odwiedzają tak byle kogo i bez powodu. To istoty, które wolą się raczej kryć, żeby manipulować ludźmi, bo bazują w swoich wpływach na naszej nieświadomości. Dlatego albo była to Twoja wyobraźnia (która może mieć jakieś symboliczne znaczenie) , albo ktoś je musiał posłać do Ciebie (co wbrew pozorom się zdarza, to jeden z najpopularniejszych grimuarów). Stawiam jednak na tę pierwszą opcję. Język