Witchcraft - Forum ezoteryczne
Jedenaście - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Dywinacja (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Dział: Numerologia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=100)
+--- Wątek: Jedenaście (/showthread.php?tid=7484)Jedenaście - Lesza - 26-01-2016

Troszkę od tej drugiej strony się za to biorę, ale trudno Oczko
Wcześniej na forum już o tej liczbie pojawiły się informacje, ja postaram się to rozszerzyć.

____________________________________________________________________
O ludziach, których liczba urodzenia wynosi jedenaście (numerologia 11) można powiedzieć, że urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą. Chociaż ich życie nie jest usłane różami, to gdy mają kłopoty wcześniej lub później, ale zawsze spadają jak kot na cztery łapy. Czasami dzieje się to z ich udziałem, ale zdarza się też, że ktoś świadomie lub nieświadomie wyciąga ich z kłopotów. A tych zawinionych przez jedenastkę kłopotów nigdy nie brakuje. Szczególnie w młodości ma skłonność do szaleństw. Później nieco się uspokaja, ale przez całe życie ma 100 pomysłów na minutę dotyczących tak pracy, biznesu, jak i zabawy. Z natury jedenastki są domatorami lecz kochają podróże. Najlepiej gdy są to podróże do dalekich krajów, gdzie egzotyka goni egzotykę. Liczba jedenaście ( numerologia 11) charakteryzuje ludzi, którzy w swoje życie mają wpisane ryzyko. Osoby te bardzo długo zastanawiają się nad swoimi kolejnymi krokami, ale gdy zdecydują się na coś, idą na całość bez względu na konsekwencje. Takie postępowanie powoduje, że wielokrotnie wpadają w finansowe tarapaty, z których jako się wcześniej powiedziało wychodzą i żyją dalej jak gdyby nic się nie stało. Liczba jedenaście (numerologia 11) powoduje jednak, że człowiek popada w skrajne stany ducha. Od niewiary w siebie po zbytnią pewność siebie, od depresji po euforię. Czasami zachowuje się jak bufon, by innym razem być istotą skromną. Wszystko to powoduje, że ludzie nie wiedzą co o nim myśleć. Nie można go rozgryźć i poznać do cna. W młodości chciałby, żeby go wszyscy lubili i chce mieć jak najwięcej przyjaciół. Wraz z upływającymi latami mija mu ta potrzeba i przyjaciele nie są mu niezbędni do życia. Chociaż lubi towarzystwo i dobrą zabawę, to jednak tylko od czasu do czasu. Najlepsza codzienność dla jedenastki (numerologia 11), to cisza i spokój, a czasami nawet samotność. W miłości poszukuje idealnego partnera, ale nie znajduje go i wiąże się bardziej z wyrachowania niż z uczucia.
http://witchcraft.com.pl/T-numerologia-cz-2--323

__________________________________________________________________
Droga życia
Z liczbami mistrzowskimi jest tak, że aby wejść na wibrację wyższą, najpierw należy przerobić wibrację niższą - w tym przypadku jest to dwójka.

11 - wizjoner, mistrz, rewolucjonista, kapłan z ludu (planeta Uran)
Jest to mocno wizjonerska wibracja, mówi się, że jest to łącznik pomiędzy dwoma światami, mogą znajdować się jedną nogą na ziemi, drugą w chmurach (wiecie o co mi chodzi), dlatego jedenastki mogą mieć pewną łatwość w sztukach zajmujących się przepowiadaniem przyszłości - astrologii, tarota czy numerologii. oprócz tych predyspozycji przejawiają zdolności w innych dziedzinach tajemnych oraz zdolności ezoteryczne.
Obdarzone są inteligencją, intuicją, empatią i wrażliwością. Są to osoby odważne, silne i oryginalne, są oddane swoim ideałom i trudno jest ich omamić, zamydlić oczy czy przekonać do zmiany swojego zdania, jeżeli są go pewne. Jeżeli jednak widzą, że błądzą potrafią szybko znaleźć nową ścieżkę, odrzucając stare przekonania.
Mówi się, że mają szczęście we wszystkich dziedzinach oprócz w strefie materialnej. Mogą z łatwością uzyskać uznanie i sławę, są obdarzone charyzmą, więc są dobrymi mówcami, mają ogromny dar przekonywania, a wiadomo, że dobry mówca może wpłynąć na ludzi. Dzięki ich intuicji, inteligencji i empatii ludzie często zwracają się do nich z prośbą o radę.
Często poświęcają swoje życie na rzecz pomocy innym ludziom, mogą więc być dobrymi psychologami, wychowawcami czy nauczycielami.
Są także obdarzone zdolnościami artystycznymi, dzięki łatwości w przekazywaniu emocji i umiejętności działania pod wpływem impulsu mogą zostać dobrymi pisarzami, aktorami, muzykami, tancerzami, malarzami itd...
Ze względu na uzdolnienia w dziedzinach ezoterycznych jedenastki mogą też zajmować się duchowymi aspektami ludzi.
Nie jest to tak, że jedenastki mogą się realizować tylko w dziedzinach humanistycznych, dzięki swojej bystrości i inteligencji mogą też być naukowcami. Wszystko sprowadza się jednak do pracy na rzecz ludzi, pracy z ludźmi i pracy dla ludzi. Pamiętaj jedenastko, że ty też jesteś człowiekiem, więc ma być to także praca na rzecz siebie, z sobą i dla siebie. To co mamy w sobie przekazujemy innym.
Jednym z celów jedenastki jest przekazywanie swojej wiedzy i praca dla ludzi. Musisz postępować zgodnie z surowymi zasadami etyczno-moralnymi, w ten sposób osiągniesz harmonię i nic cię nie będzie przywoływało do porządku poprzez jakieś wypadki czy niepowodzenia.
Twoim obowiązkiem będzie inicjować ludzi i dzielić się z nimi wiedzę tajemną. Możesz mieć misję do spełnienia, którą rozpoznasz w odpowiednim czasie (we śnie lub poprzez ważne zdarzenia).
Dzięki pomocy sił kosmicznych jedenastki będą mogły podążać ścieżką natchnienia, intuicji i oryginalności.
Jednak jedenastki mają skłonność do bujania w obłokach, snucia coraz to nowszych wizji, z których żadna może nie zostać zrealizowana, więc jedenastki powinny się nauczyć doprowadzania spraw do końca. Czasem jednak jedenastki mają w sobie zbyt dużo oryginalności i obrazków w głowie, więc projekty mogą być niemożliwe do zrealizowania, a marzenia do spełnienia, więc może to przejawiać się ekscentrycznością i buntem przeciw otoczeniu. Jeżeli jednak jedenastka nad sobą popracuje to z czasem będzie coraz lepiej.
Posiadają zdolności przywódcze, jednak aby one się ujawniły jedenastki muszą popracować nad praktyczną realizacją swoich pomysłów - nikt nie pójdzie za niepoprawnym marzycielem. Okej, może raz ludzie pójdą, ale potem będą czuli do takiego przywódcy niesmak, a gorzej będzie jak dojdzie do jakichś nieszczęśliwych wypadków przy realizacji projektu, wtedy taka osoba będzie spalona.
Muszą też się nauczyć mierzyć zamiary na siły, żeby nie obiecywać gruszek na wierzbie, ani sobie, ani nikomu. Ewentualnie zamiary na siły, ale rozłożone w czasie - to znaczy, jeżeli poprawię to i to, popracuję nad sobą, to mi się uda, ale dopiero za rok.
Osiągając sukces mogą mieć wrażenie, że nie potrafią się z niego do końca cieszyć, że to jednak nie to, że to i siamto... mogą więc być wewnętrznie rozdarte, jednak osiągając sukces pozostają skromne i nie chełpią się nim, często sukces jest czymś o co nie dbają i co osiągają tak "przy okazji" na przykład ucząc czy pomagając ludziom.
Jedenastki mogą być nieokreślone, często działają pod wpływem impulsu czy chwili, co nie do końca może pasować do chwili, w której się znajdują.
Potrafią też cichutko długo znosić coś, co nie do końca im się podoba, udając, że wszystko jest w porządku, a tu nagle wyskakują, drąc na sobie ubrania, że im się nie podoba i chcą zmian, natychmiast.
Jedenastki są bardzo inteligentne, więc chłoną wiedzę, w wybranej przez siebie dziedzinie mogą być mistrzami (o ile nie wystąpi zakłócenie w postaci negatywnej wibracji). Często nie potrafią dopasować się do społeczeństwa, ponieważ nie potrafią zajmować się czymś, co je nie interesuje. Uważają to za stratę czasu. Często też doszukują się dziury w całym, widzą problem tam, gdzie niekoniecznie jest, za dużo myślą. Posiadają analityczny umysł, który też potrafi im dostrzec drugie, trzecie a nawet dziesiąte dno. Tylko czasami po prostu prostu to rozmyślanie wpędza je w podły nastrój.
Osoby z nadmiarem jedenastek w swoim portrecie numerologicznym mogą być rozdarte pomiędzy jasną a ciemną stroną mocy. Ten dualizm jedenastki może przejawiać się tym, że osoba może nie wiedzieć czy chce być zła czy dobra.
*Rada od ciotki - pogódźcie się ze swoją ciemną stroną, zaakceptujcie ją, co nie oznacza, że macie swojej ciemnej stronie dać beztrosko hasać, kraść, rabować i zabijać, po prostu jeżeli zastanawiacie się nad tym jacy jesteście zróbcie wielką zgodę swoich stron, bądźcie jednością - nie złym i dobrym, zatrzymajcie się na chwilę na środku i bądźcie obserwatorami, wykonujcie czynności po jakiejś tam waszej spokojnej analizie sytuacji, bez niepotrzebnych emocji. Bycie dobrym nie wyklucza bycie złym. Nikt nie jest śnieżnobiały (oprócz Gandalfa, ale jak nie masz epickiej brody to nawet nie próbuj).*
Twoim zadaniem będzie okiełznać ego i zrezygnować z chorych ambicji, nauczyć się rozmawiać z ludźmi, nie walczyć i nie manipulować nimi - naucz się prowadzić dialog oparty o rozsądne argumenty, jednak nie sugeruj drugiej osobie co powinna zrobić, każdy powinien móc decydować o sobie i każdy powinien mieć prawo do samostanowienia, musisz więc nauczyć się współpracować, czasem pójść na kompromis i nie być despotą, nauczyć się brać i dawać na sprawiedliwych zasadach, nie poddawać się emocjom i nie dać się zachciankom, nauczyć się troszkę mocniej stąpać po ziemi (ale wciąż z tym kawałkiem drugiej nogi w chmurach, bo się przyda), jednak musisz czasem okiełznać swoją rozhuśtaną wyobraźnię i prowadzić sprawy do końca, musisz opanować lęki płynące z podświadomości, nie wykorzystywać swoich talentów materialistycznych - są one dane nie dla papierka czy kupy kamieni, ale dla innych istot.
Powinieneś też nauczyć się wykorzystywać swą inteligencję bez kompleksu wyższości i nieomylności. Tak, jesteś mądry i inteligentny, ale nie musisz tego podkreślać, inteligentna osoba nie musi tego udowadniać.
Niewypełnienie zadań może doprowadzić do załamania psychicznego i uczucia pustki, albo innych "weselszych" rzeczy... gromu z jasnego nieba może nie będzie, nic w ciebie niczym nie ciśnie, ale problemy będą.

W negatywie:
Przy negatywnych wibracjach jedenastka może mieć skłonność do manipulowania i wykorzystywania innych ludzi do swoich celów, próżność, bierność, depresje, stany lękowe, zarozumialstwo.
Jeżeli jedenastka nie będzie potrafiła zachować skromności, będzie robiła coś dla poklasku i na pokaz to będzie musiała zaczynać od początku.
W najgorszym przypadku, przy nieprzepracowaniu dwójki, dostanie wszystkie ujemne cechy dwójki ze zdwojoną mocą - m.in. zależność i podporządkowanie.
Jeżeli jedenastka będzie wchodziła w negatywne wibracje mogą pojawić się u niej problemy zdrowotne - o tak w ramach przywołania do porządku.

Jeżeli chodzi o związki to najlepszymi partnerami dla jedenastek są inne jedenastki, trójki lub siódemki.
Jak wyżej zostało napisane - jedenastki często szukają ideału i wielkiej miłości, nie zauważając osób obok nich, a potem biorą ślub z czystej kalkulacji. Może dzieje się tak przez nadmierne marzycielstwo i lekkie oderwanie jedenastek od rzeczywistości - to co sobie nawyobraża w życiu wygląda trochę inaczej. Tak więc może mniej wyobrażania sobie, a więcej rozglądania się wokół siebie?

Zdrowie:
Jak i w życiu, tak i w zdrowiu - jest to nie do końca określona wibracja, może dawać symptomy, może ich nie być, albo mogą występować w całkowicie innym miejscu - na przykład coś się dzieje w naszej ręce, a boli nas noga.
Jedenastka często daje problemy z żołądkiem i są to problemy z zaburzeniem PH przewodu pokarmowego. W żołądku często występuje nadkwasota, skłonność do wrzodów, do wszelkiego rodzaju zmian, które mogą doprowadzać do nieżytów. Możliwe są alergie nieznanego pochodzenia związane z wrażliwością naszej zewnętrznej powłoki bądź problemy związane ze skórą na przykład łuszczyce, zmiany troficzne.
Alergie nieznanego pochodzenia mogą się także pojawiać w obrębie oczu wywołując łzawienie, może być osłabione widzenie bez wady wzroku, lub jeszcze gorsze widzenie nawet w okularach (może też być tak dlatego, że jedenastka jest wibracją mocno wizjonerską i może się zdarzyć tak, że energia z oka fizycznego jest przenoszona w obręb trzeciego oka).
Możliwe są problemy związane ze słabością naczyń krwionośnych na przykład pojawienie się żylaków (z możliwością otwierania się ich), możliwe są też grzybice, kolejnym problemem związanym z układem krwionośnym może być grzybica krwi.
Dodatkowo mogą się pojawić nerwice, drżenie rąk.
Do zagrożenia należą także możliwe depresje i pogorszenie się stanu psychicznego osoby, powinieneś więc nauczyć się relaksować i odpoczywać.
Możesz być narażony na wypadki związane z ogniem i żelazem.

______________________________________________________________
Mówi się, że jedenastka jedenastce nierówna, mniej-więcej wygląda to tak:

29/11 niosą za sobą spirytualną moc. Prowadzone przez 2 promienie 2 i 9. 2 - pokój, współpraca, miłość, charyzma, doskonali mówcy. 9 - doskonali humanitarianie, pracują dla całej ludzkości, obdarzają swoich bliskich braterską miłością.
29/11 posiadają w sobie olbrzymie talenty, mogą ich użyć dla własnych sukcesów i wzbogacenia się, ale wybierają zwyczajne życie w służbie dla ludzkości.
Jest też numerem cierpienia i wielkiego testu, numer zwany "karmą Hioba", ich ciężki życiowy test wynosi ich bardzo wysoko spirytualnie.
Negatywne wartości: są pełne dumy, egoizmu, szukają sukcesów, bogactwa, samolubne, ciężko z nimi współpracować, bardzo nerwowa energia.

38/11 najbardziej potężna ze wszystkich 11-nastek, obdarzona "darem wizjonerstwa".
3 - twórcza, towarzyska, atrakcyjna, umie wyjść naprzód, doskonały mówca.
8 - organizacja, przywódca, dobry sędzia, praktyczna.

Zawsze kiedy jest pozytywna wnosi wiele światła: ambitni, wspaniali, twórcy, towarzyscy, wspaniali przyjaciele, odnoszą sukcesy na wszystkich polach: materialnym i spirytualnym, Umieją żyć w harmonii z podświadomością i nadświadomością, są poetami i pisarzami, posiadają wiele spirytualnych talentów, w tym zdolności healingu (uzdrawiania). W ich życie łatwo wchodzą sukcesy.
38/11 zarządzana przez Jupiter i Saturn jest silną kombinacją kosmiczną, posiada wartości awatarskie, połączona z Najwyższym Źródłem, nosi w sobie Świadomość Chrystusową. Słynna 38/11 - stygmatyczka Teresa Neumann.
Negatywne wartości: dążą do sławy, bogactwa, pieniędzy, zbyt dumne, lubią wtrącać się w życie innych, lubią przyjemności takie wartości spychają ich ducha na dalszy plan, ale 38/11 szybko zauważają i poprawiają swoje pomyłki.

47/11 "wewnętrzna mądrość osiągnięta przez samodyscyplinę"
4 - uczciwa, odpowiedzialna, dobry organizator, trzyma stare tradycje.
7 - wewnętrzna mądrość, mistyczna, analityczna.

O wartościach pozytywnych są autorytetem dla innych, posiadają charyzmę, są dobrym mediatorami, bardzo mistyczne, posiadają silne zapotrzebowanie okultystycznej wiedzy.
Negatywne wartości: łatwo wciągają się w "czarną magią", popadają szybko w nałogi, są pełne obaw, budują iluzje, gonią za bogactwami, swoją magnetyczną energią uwodzą inne osoby dla własnej przyjemności.

56/11 Bardzo nerwowa wibracja, potrzebuje dużo samokontroli
5- wiedza, zdobywana w drodze doświadczeń, reprezentuje zmiany, towarzystwo, podróże, szuka jak najwięcej szczęśliwych wydarzeń.
6 - wspaniała, kochająca, posiada zdolności artystyczne.

Są naturalnymi pokojowymi mediatorami, tworzą wokół siebie doskonałą harmonię, zdobywają serca przez własny osobisty urok, pełni sukcesu w pracy z wszystkimi grupami ludzi, często służą w armii i zajmują w niej odpowiedzialne stanowiska.
Wartości negatywne: potrafią stworzyć rodzinie i w swoim środowisku wielkie problemy, nie liczą się z niczyją opinią, nie są zdolni utrzymać swoich emocji, wchodzą głęboko w podświadomość szukając materialnych wartości, mocno oddalają się od ducha.

65/11 w tym przypadku 6-stka zarządza 5-tką. 'Wielki talent silnego przywódcy". Manifestują się w różnych dziedzinach: jako spirytualni i militarni liderzy, pracują dla rządu, pełni miłości, wspaniali humanitarianie, za którymi podążają tłumy.
Negatywne wartości: Niezdolni do większych działań, lubią przyjemności, frywolni, spekulują , uprawiają hazard, zdobywają nieuczciwie pieniądze i dobra materialne. Mają dusze "demonów" i lubią manifestować się w tej roli.

74/11 7-ka zarządza 4-ką. Dla tej grupy ważne jest życie spirytualne, poświecą świat materii dla świata niewidzialnego ale lubią też pracować dla świata fizycznego i czują się odpowiedzialni za ludzkość. Najczęściej bywają filozofami i lekarzami.
Negatywne wibracje: Za wszelką cenę chcą posiąść materialne wartości, bywają filantropami, liczy się dla nich wszystko co posiada jakieś ziemskie wartości, w ich życiu jest za dużo fantazji, przeceniają własne możliwości, są zbyt dumni. Nie wystarcza im dom, chcą zamieszkać w pałacu, mieć potrójne dobra i koronę na głowie.

83/11 8-ka zarządza 3-ką. Spirytualni nauczyciele noszący w sobie wielką wiedzę, wspaniali mediatorzy, przyszli na świat, aby pomóc Ziemi w procesie wniebowstąpienia i oświecenia, aby wynieść ludzkość w wyższy poziom ewolucji. Bardzo ważni w Złotej Erze, ukrywają w sobie wielkie kosmiczne skarby, są wizjonerami. Potrafią pracować w grupach i indywidualnie. 83/11 jest powiązana z silną 38/11, razem wnoszą Świadomość Chrystusa, nadają moc najsilniejszym kosmicznym wibracjom.
Negatywne wartości: Dążą za wszelką cenę do zdobycia wielkiej wiedzy, dóbr materialnych, pieniędzy, egoiści, wnoszą w życie innych cierpienia, swoją mistyczną wiedzę wystawiają na sprzedaż.

92/11 9-ka zarządza 2-ką. Wielcy humanitarianie i mediatorzy pokoju, spirytualni nauczyciele, przecierają drogi do prawdy, niosą braterską uniwersalną miłość, tworzą doskonałą harmonię i wynoszą ludzkość w wyższe pola świadomości. Prowadzą do oświecenia.
Negatywne wartości: Są pełni nienawiści, szukają konfliktów, sieją wokół problemy, tyrani, egoiści, zwani "prawdziwymi demonami", są pełni strachu i obaw.

[źródło fragmentu z podliczbami: http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_11-nastki_-_mistrzowie_swiatla_cz3.html]