Witchcraft - Forum magiczne
Co to za symbole? - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum magiczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (/F-magia--10)
+--- Dział: Pytania i problemy (/F-pytania-i-problemy--6)
+--- Wątek: Co to za symbole? (/T-co-to-za-symbole--7503)

Strony: 1 2

Co to za symbole? - Adwen - 01-31-2016 21:15

Witajcie.

Zostały mi przekazane dwa symbole.
Przy pierwszym coś tam poczułam.

Drugi "może mi się przydać".

Nie do końca ufam osobie, która mi je przekazała więc proszę by ktoś powiedział mi, czy faktycznie coś oznaczają, do czego służą i czy działa (ten 1 owszem, coś ze mną zrobił ale co?)

[Obrazek: 12665636_959353070815866_948898553_n.jpg...e=56B00808]

[Obrazek: 12659694_959353074149199_121988084_n.jpg...e=56B130F1]

RE: Co to za symbole? - Szczęściarz - 01-31-2016 21:45

Dobrze, że nie ufasz.
Mam bardzo dziwne odczucia, osaczenia, obecności, ucisku. Zatyka mi dech w piersiach jak się na tym skupiam. Czuję nagłe pobudzenie czakry 3 oka. I takie jakby... ściąganie, jednak takie, z którego nie mogę się uwolnić.

To tyle co mogę powiedzieć o tym. (Wszystkie odczucia opisywane live)

Teraz jak to piszę, czuję że moja czakra Trzeciego Oka jest bardzo pobudzona. Może temu miał służyć jeden z tych znaków.

Pozdrawiam,
Szczęściarz

RE: Co to za symbole? - Siri - 01-31-2016 23:02

Nieprzyjemne odczucia.
Dobrze że nie ufasz tej osobie.

Zgadzam się też z tym co napisał Szczęściarz.

RE: Co to za symbole? - Magician7 - 02-01-2016 10:25

Pierwszy symbol może wywołać blokady w kanalikach, to efekt złego przeprowadzania energii. Drugi wywołuje rozkojarzenie, wpływa na czakre korony (przypomina mi to mało udana próbe wywołania stanu alfa. Obydwa symbole wyglądają na wadliwe pod względem swej mechaniki.

RE: Co to za symbole? - Olimpia - 02-01-2016 14:50

Symbole wywołują takie odczucia jak opisano powyżej, bo osoba która je wykonała nie była ''czysta'' energetycznie i zajmuje się ''cięższą'' sztuką - no a wiadomo, stworzone narzędzie przejmuje sporo właściwości/energii swojego stwórcy. Nie koniecznie te symbole mają dawać coś negatywnego, najlepiej byłoby zobaczyć w praniu. Jednak tak czy siak, mi również wydają się wadliwe... nie bardzo, troszeczkę więc działać działają.

RE: Co to za symbole? - Magician7 - 02-06-2016 01:17

(02-01-2016 14:50)Olimpia napisał(a):  Symbole wywołują takie odczucia jak opisano powyżej, bo osoba która je wykonała nie była ''czysta'' energetycznie i zajmuje się ''cięższą'' sztuką - no a wiadomo, stworzone narzędzie przejmuje sporo właściwości/energii swojego stwórcy. Nie koniecznie te symbole mają dawać coś negatywnego, najlepiej byłoby zobaczyć w praniu. Jednak tak czy siak, mi również wydają się wadliwe... nie bardzo, troszeczkę więc działać działają.
Moja energia należy do "cięższych", a moje sigile działają i nie wywołują negatywnych odczuć u osób o wysokich wibracjach. Tak więc, kod energetyczny posiadacza ma niewielki wpływ na konstrukt, takie odczucia oznaczają że twórca sigili był rozkojarzony podczas tworzenia konstruktu lub programował go nieumiejętnie.

RE: Co to za symbole? - Olimpia - 02-06-2016 01:31

Jest wiele rodzajów ''cięższych'' energii... Madzy Ceremonialny, Chaoci i Nekromaci taką mają i jest wszystko ok, inaczej ma się sprawa z energią tego pana. Każda energia jest niepowtarzalna.

Tak jak w Tobie zawsze będzie krew Twoich stworzycieli, jak w narzędziu zawsze będzie ślad energetyczny swojego stwórcy i dlatego np. karty zawsze się oczyszcza po ich kupnie, a amulety i talizmany najlepiej robić samemu.

RE: Co to za symbole? - Magician7 - 02-06-2016 01:35

(02-06-2016 01:31)Olimpia napisał(a):  Jest wiele rodzajów ''cięższych'' energii... Madzy Ceremonialny, Chaoci i Nekromaci taką mają i jest wszystko ok, inaczej ma się sprawa z energią tego pana. Każda energia jest niepowtarzalna.

Tak jak w Tobie zawsze będzie krew Twoich stworzycieli, jak w narzędziu zawsze będzie ślad energetyczny swojego stwórcy i dlatego np. karty zawsze się oczyszcza po ich kupnie, a amulety i talizmany najlepiej robić samemu.
Tak, ale nie powinien on wpływać na działanie konstruktu, jeśli tak jest oznacza to że jest źle wykonany.

RE: Co to za symbole? - Olimpia - 02-06-2016 02:08

Każda energia zawsze będzie wpływała na działanie konstruktu i o to zresztą chodzi, żeby ta energia życiowa twórcy coś tknęła w dany przedmiot. Inaczej będzie zwykłym przedmiotem.

RE: Co to za symbole? - Irbis - 02-06-2016 10:09

A mi się nie chcą wyświetlić obrazki. :D