Witchcraft - Forum ezoteryczne
Czakry - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Witchcraft (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ogłoszenia magiczne, ezo-usługi, ezo-pomoc oraz Gabinety (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=155)
+---- Dział: Gabinet Olimpii (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=371)
+---- Wątek: Czakry (/showthread.php?tid=7505)

Strony: 1 2

Czakry - Kamis - 01-02-2016

Hej!
To ja po proszę sprawdzanie energii, charakteru i stanu czakr(tarotem). Bardzo jestem ciekawy jeśli chodzi o czakry Uśmiech
Pozdrawiam Uśmiech

RE: Czakry - Olimpia - 03-02-2016

Charakter

Jesteś osobą wychodzącą na przeciw trudnością, choć raczej wolisz stać w cieniu. Potrafisz stać kiedy wszystko ciągnie Cie w dół, jeśli już coś się położy to wstaniesz z podniesioną głową. Wewnętrznie czasem jesteś niepewny i zagubiony, zdarza się, że czujesz się przytłoczony. W przeszłości miałeś sporo niemiłych doświadczeń i to odbija się na Twojej teraźniejszości, sprawiając, że jesteś bardziej rozsądny i podchodzisz do wielu spraw z dystansem, na spokojnie - po prostu się nie śpieszysz. Jesteś spokojny, opanowany... ale jesteś także silny i męski, wiesz czego chcesz i do czego dążysz. Bez wątpienia jesteś inteligetny... nie wiem czy wiesz, ale masz zdolności biznesowe. Bardzo dobrze także komunikujesz się z otoczeniem, jesteś sympatyczny, przyjacielski i potrafisz być także elokwenty i czarujący. Jesteś także ciekawy świata i wiedzy, którą on skrywa. Masz swoje ambicje do, których dążysz. Twoje poglądy, które zbudowałeś na przestrzeni lat mają silny i stabilny fundament.

Nie jesteś w pełni świadomy tego co Cię otacza, ale dążysz do tego aby być coraz bardziej świadomym. Nie rzadko pozostajesz obojętny na boździe energetyczne oraz parapsychologiczne, przez co wiele nie zauważasz. Poważnie podchodzisz do życia, wiesz co chcesz osiągnąć. Masz silną wolę - a przynajmniej potencjał, aby taką posiadać (większą niż inni). W tym wcieleniu się przebudziłeś duchowo, Twoja samoświadomość w pewnym momencie gwałtownie wzrosła, intuicja się wyostrzyła. Problem jest tutaj, że za mało się rozwijasz i praktykujesz... potrzeba abyś dał od siebie więcej. Jesteś na takim etapie, że masz szansę szybciej się rozwinąć niż pozostali, tylko trzeba w to włożyć wysiłek i czas. Powinieneś się narodzić na nowo, oczyścić swoją przeszłość, zrobić Rytuał Przebudzenia i koniecznie jeszcze raz przewertować swoje plany i wartości. Jesteś kimś wartościowym... przyjazny zwierzętą, naturze i ludziom, cechuje Cię humanitaryzm i chęć pomocy słabszym, odwaga i szlachetność (no wkońcu Wodnik! xD) Nie patrzysz zbytnio na wygląd u płci przeciwnej... bardziej patrzysz na to kim jest, jakie wartości przedstawia. Kiedy kochasz to mocno, kiedy cierpisz to intensywnie. Traktujesz swoją wybrankę wyjątkowo, jesteś czuły i opiekuńczy, romantyczny. Masz duży popęd seksualny. W łóżku starasz się także zadowolić partnerkę, jesteś otwarty na eksperymenty łóżkowe, czuły, troskliwy względem partnerki. Nigdy nie zachowałes się agresywnie względem kobiety.

Masz problem z ryzykiem z odwagą... wolisz tego nie robić, zapominając, że czasem przez to można coś pięknego stracić. Problem jest także z asertywnością, kiedy w grę wchodzą uczucia.

No i proste... ! Jakże można pominać te cechy charakteru w rozkładzie dla Wodnika... xDD Własne zdanie, własne normy, własne poglądy, własna kultura, nieznosisz kiedy coś Ci ktoś narzuca, chcesz mieć wolną wolę i wolny wybór, sam decydować o tym jaki chcesz być. Nie dostosujesz się łatwo. Nie łatwo Cię ułożyć. Jesteś sobą, jesteś autentyczny i wolny - oraz dumny z tego. (Jak to Wodnik! :D)

Obowiązki Cię czasem męczą i nużą... nie lubisz kiedy masz niepozałatwiane sprawy, nie lubisz mieć dużo na głowie. Masz sporo ograniczeń, które wynikają z uwarunkowań lub Twojej nie wiedzy. Masz także jakieś kompleksy tzn. coś Ci się w sobie nie podoba, coś byś zmienił, ale starasz się zbytnio nie zwracać na to uwagi - lubisz siebie. Przeważa u Ciebie żywioł powietrza. Uśmiech Musisz pamiętać, że w powietrzu tktwi Twoja siła... wsłuchuj się w wiatr, czasem coś Ci szepnie. Uśmiech

Energia

Nie w pełni dojrzała, mam na myśli, że ona ewoluuje, wciąż się kreuje. To dobry czas aby wybrać swoją ścieżkę. Masz syfki... polecam kąpiel w Czarcim Żebrze i Białą Szałwię. Poza tym miła, przyjemna, magnetyczna energia z domieszką seksualności. Wzmocnienie aury by się przydało, jest jak moje włosy bez odżywki. xD

... Wydaje mi się (nie jestem pewna), że masz zielony kolor aury.

Czakry

Podstawa - Za dużo energii wody, za mało ziemi... jest taka em... rozbłocona. xD No jak ziemia po deszczu. Mocna, stabilna, pracująca... bardzo ładna i bardzo dobrze pracuje, tylko że po prostu przydało by się więcej energii ziemi. Naprawisz to medytując nad energią ziemi i przebywając wśród Natury.

Sakralna - Pracuje... ładnie pracuje, troszkę zakurzona, ale ogólnie ona sama się oczyszcza. Wygląda mi na to, że ona jeszcze nie dawno nie była aktywna. Bo sprawia wrażenie, jakby dopiero co zaczęła się ruszać... choć może to efekt ''samoistnego'' oczyszczenia się jej.

Splot - Do natychmiastowego oczyszczenia. Ciężka, brudna energia. Działa, jest aktywna... to zupełnie tak jak płuca palacza... działają, jest ok, tylko, że są brudne i szare.

Serce - Jest blizna. Jest samotność i jakiś lęk. Serce do natychmiastowej naprawy.

... Ty nie masz przypadkiem zdolności empatycznych? ... One mogą być hamowane, nie docierają do Ciebie w pełni bądź wogóle i usadawiają się w Czakrze Serca i dlatego to tak wygląda.

Gardło - Świeci się, kręci się, aktywne... bardzo ładne, jest tylko troszki problem z przepływem energii przez pozostałe czakry.

Trzecie Oko - Piękny potencjał. Zwracaj uwagę na sny i omeny. Bardzo ładnie acz powoli zaczęło się aktywować.

Korona - Oczyszcza się i aktywuje. To dobry czas na podrasowanie empatii, LD, snów, astrala, jasnowidzenia, czytania ze szklanej/kryształowej kuli. Apropo kuli... kupiłam sobie kule dwa tygodnie temu i jeszcze nigdy jej nie użyłam. xDD I ja mam czelność opierdalać adeptów za lenistwo... xDD

[Obrazek: roza_027.jpg]

Godzina 2 w nocy, a ja dopiero ogarnęłam ludzi na PW i Ciebie. xDD Oh ah, przypominają mi się stare czasy... :D

RE: Czakry - Kamis - 03-02-2016

Wow! Jeszcze nikt mi nie powiedział takiej prawdy o Mnie :D Jeśli chodzi o charakter to wszystko się zgadza.
Tak mam zdolności empatyczne- nie że jakoś super rozwinięte ale mam.
Czakry bardzo ładnie opisane.... :D
Dzięki Wielkie Oli Uśmiech
Powiedz mi kiedy sprawdzasz czakry to używasz samych Wielkich Arkan czy Małych też i na każdą czakre wyciągasz jedną kartę? Dużo jest szczegółów i bardzo interesuje mnie twoja metoda i sposób odczytywania. Szkoda że w dziale Tarota nie ma opisanych kart z perspektywy czakr Uśmiech

RE: Czakry - Olimpia - 04-02-2016

(03-02-2016, 18:57)Kamis napisał(a): Wow! Jeszcze nikt mi nie powiedział takiej prawdy o Mnie :D

Bo jeszcze nigdy nie natrafiłeś na tak zajebistą i utalentowaną wróżkę! :D

(03-02-2016, 18:57)Kamis napisał(a): Jeśli chodzi o charakter to wszystko się zgadza.

Ja się rzadko mylę. xD

(03-02-2016, 18:57)Kamis napisał(a): Czakry bardzo ładnie opisane.... :D

No bo to ja. <3 ^^

(03-02-2016, 18:57)Kamis napisał(a): Dzięki Wielkie Oli Uśmiech

Kłaniam się i polecam na przyszłość. <3 U takiej artystki jak ja, jednak się płaci! Poproszę teraz przelać na moje konto 20000 zł i zostać mym niewolnikiem seksualnym. :D

(03-02-2016, 18:57)Kamis napisał(a): Powiedz mi kiedy sprawdzasz czakry to używasz samych Wielkich Arkan czy Małych też i na każdą czakre wyciągasz jedną kartę? Dużo jest szczegółów i bardzo interesuje mnie twoja metoda i sposób odczytywania.

Mało kto wie... że ja w niektórych przypadkach przede wszystkim wspomagam się kartami. W przypadku czakr, moje zdolności współpracują wraz z Tarotem. W przypadku sprawdzania energetyki wogóle nie używam żadnej metody wróżebnej. W przypadku sprawdzania karmy czy poprzednich wcieleń, Tarot jest tylko moją bramą do jasnowidzenia.

Zazwyczaj opieram się tylko na Tarocie... ale takie przypadki jak np. powyżej to wyjątek. Wyciągam na każdą czakrę jedną kartę i używam całej talii.

(03-02-2016, 18:57)Kamis napisał(a): Szkoda że w dziale Tarota nie ma opisanych kart z perspektywy czakr Uśmiech

Mogłyby. Tylko, że pisząc w tym dziale czuje się jakbym pisała na darmo. Były post odnośnie odczytywania sposobu śmierci np. w poprzednim wcieleniu... nic! Były zachęty, aby interpretować rozkłady razem... nic! Więc sobie odpuściłam, a miałam plany opisać wiele spraw np. seks w Tarocie czy zdolności ezoteryczne w Tarocie, a także miejsca, które pokazują itp. itd. Jednak skoro nie ma zainteresowania i dopingu... to czego się spodziewać? Poświęcam swój czas, dwoje się i troje... a mam wrażenie, że nikt tego nie czyta. Dużo bardziej popularnie jest łażenie do cioci Oli na PW o porady - większość naszych Witchcraftowych tarocistów to ja wyszkoliłam/wspomogłam.

Im większy kop od userów tym lepsze są moje posty. Gdyby nie chęć userów abym dalej opisywała numerologię, to większość postów o niej by wogóle nie powstało. Pod koniec poległam... bo ludziom widocznie przestało zależeć. Jak coś robię to chce wiedzieć, że robię to po coś i komuś to pomaga.

Wogóle to muszę wkońcu zabrać za pozostałe trzy rodzaje wróżebne i rozwinąć je do takiego zajebistego stopnia jak Tarot... eh. No bo kurczę! Tarot mi polazł od tak! Jakbym od zawsze wróżyła. A reszta dupa... Nie mam takiej sprawdzalności jak w Tarocie.

RE: Czakry - Hekate - 04-02-2016

Przepraszam, że się wcinam, ale Oli ja bym chętnie poczytała o Tarocie pod różnym kątem.

RE: Czakry - Kamis - 04-02-2016

Nie na darmo nie na darmo bo ja często zaglądam do działu tarot i pewnie nie tylko ja Uśmiech
Dużo jest osób nowych przecież co zaczynają swoją przygodę z tarotem. Też chciałbym umieć czytać tarota na wszelakie sposoby w każdej dziedzinie a temat czakr i poprzednich wcieleń i śmierci, zdolności ezoteryczne, miejsca, seks... coś pięknego np teraz z tarotem czuję się ograniczony bo nie potrafię sprawdzić nim dużo rzeczy np te po wyżej wymienione. W książkach tego się nie znajdzie. Przynajmniej w moich dwóch nie ma - wszystko jest takie ogólne. Raz gdzieś się spotkałem jak sprawdzić poprzednie wcielenie ale nie pamiętam gdzie i też tak ogólnie raczej było coś typu miejsce narodzin wskazywały karty np buławy-ogień-połódnie(afryka) monety-ziemia-pólnoc kielichy-woda zachód miecze-powietrze- wschód

jak wyszła np ta afryka to tym samym sposobem można określić która jej część. Moja wiedza na ten temat jest uboga... Dlatego razem z Hekate dopingujemy :D

RE: Czakry - Olimpia - 04-02-2016

Dwie osoby to trochę za mało, żeby dać mi kopa. Kiedy jest taka mniejsza grupka to po prostu mogą liczyć na prywatne ''sesje'' ze mną - ja się mniej męczę, a ludzie szybciej się uczą. No chyba, że ktoś z was ma ochotę wszcząć rewolucje i zrobić ankietę na ten temat - jak będzie duże zainteresowanie to wtedy się podejmę. Ogólnie mam wiele tematów, które chce opisać... Dział Tarota chciałam ostro podrasować, żeby był takim gigantem wśród ezo stron, no ale... starałam się, jednak ten dział cieszy się popularnością wśród kilku userów na forum... a przynajmniej tyle z nich się ujawnia. Jeśli chcecie, żeby coś trwało to pokazujcie to po prostu... bo to jest takie potem ''naharowałam się, a nikogo to nie interesuje'' - po czym następuje zniechęcenie i kilka miesięcy przerwy w pisaniu jakichkolwiek tematów.

Większość oczekuje rytuałów, technik magicznych, systemów itp. Ostatnio napisałam między innymi o Przeklętych Diamentach i to się podobało, teraz knuje na temat sposobów stworzenia Słońca i Księżyca i ogólną charakterystykę takich talizmanów. Ja pisze tematy nie dla siebie (bo ja to wszystko wiem i potrafię, mam w głowię), pisze je dla was, więc staram się je dopasować do waszych zainteresowań i oczekiwań - każdy z was jest inny, lubi co innego, ma inne poglądy... i choć staram się zadowolić wszystkich, to wiem, że nigdy mi się to nie uda.

Kamis w książkach tego znajdziesz... fakt. Więc jak sądzisz skąd ja mam taką wiedzę na temat Tarota i taką sprawdzalność? Na pewno nie z książek... z kursów i nauk też nie. Jak nie dogadasz się z Tarotem to Ci nawet Abraxas czy Astaroth nie pomoże.

RE: Czakry - Hekate - 05-02-2016

Kamis, to kto robi tą ankietę?

Oli, może niektórzy robią tak jak ja? Przyswajam wiedzę z forum idąc działami z góry w dół. Póki co jestem w magii naturalnej. Mam swój kajet, w którym opisuję wszystkie swoje przemyślenia, wasze dobre rady. Czasami zatrzymuję się przy czymś dłużej żeby poćwiczyć. Więc w końcu dojdę do Tarota i fajnie byłoby gdyby był to dział bardzo rozbudowany.

RE: Czakry - Olimpia - 05-02-2016

No po tym poście, kilka osób zaczęło mi pisać na gg czy na PW prośby o rozbudowanie działu Tarota. Dalej jest ich mało... no 6 osób? Ale powiem szczerze, że więcej niż się spodziewałam. Moje userki to cicha woda! xD

RE: Czakry - Hekate - 05-02-2016

A może niektórzy są nieśmiali? A jednak z chęcią przeczytają. To już można liczyć, że jest nas 12 przynajmniej Uśmiech